Aký darček pre manžela k narodeninám?

sunnyfunny
7. nov 2013

Ahojte,
premyslam nad darcekom pre mnazela na narodky..Mam nejake napady,no rada by som rozsirila obzor. Poradte nieco originalne,diiiiik 🙂

kuwait
7. nov 2013

Ja som mojmu kupovala parfum ,koselu,hodinky,podla nalady.Mozes mu napriklad kupit wellness pobyt pre vas dvoch

dovolenka2
7. nov 2013

však podľa toho aké má záujmy, čo mu spraví radosť to by si ty mala vedieť, čo je preňho originálny darček pre iného je bežná vec.

vefi89
7. nov 2013

zaviaž si mašličku a je po trápení 😀

pingu1
7. nov 2013

ja na vianoce asi kurz potapania a na narodky skolu smyku. ine ma fakt nenapada

stanislavao
7. nov 2013

mm si na vianoce vybral tablet. super by bol aj welnes pobyt, vikend pre dvoch, alebo zalezi od toho, co ma rad. mozno parfum, teplakovu supravu, ak chodi v obleku, tak nejaku kravatu. ak je kutil, tak elektricky strutkovac, ...

lusyke
7. nov 2013

Tak ja som mojmu na Vianoce kupila auto na dialkove ovladanie. Ako maly ho vzdy chcel tak ho dostane teraz 🙂 Chlapi ostanu stale detmi 🙂 Myslim ze nieco take potesi kazdeho poriadneho muza :D

m_ij_ka
7. nov 2013

no nám sa momentálne pokazilo autorádio, tak si priateľ vybral nové a to mu kúpim ako darček na vianoce

bea13
7. nov 2013

ja som dala urobit kalendar s nasimi fotkami v takom darcekovom baleni, da sa vsak urobit i hrncek, vankusik, tricko, vsetko podla fantazie a zelani....

kaktusik007
7. nov 2013

no.. ja som tomu mojmu kupila krasnu orchideu... Ta zacala potom vadnut a chradnut - az do doby, kym sa moj milovany manzel z domacnosti neodstahoval -- odvtedy orchidea ozila a kvitne naozaj bohato a niekolkokrat do roka...

A z milovaneho manzela sa stal este milovanejsi exmanzel a orchidejka mi ostala a dokazuje mi svojim kvetmi ze ako je to super, ked je konecne z domacnosti prec.

😀

ursulienka1
7. nov 2013

podla tvojho rozpoctu....aj moj chlap ma v sobotu narodky, rozpocet je minimalny...tak asi ta maslicka ako spominala jedna pani vyssie ....a bude stastny 😀

tiny21
7. nov 2013

Vyhliadkovy let

tin007
7. nov 2013

Naposledy manzela velmi potesil kurz varenia a tiez skola smyku. Inak som mu davnejsie kupila napr. permanentku na masaze.

geenna
7. nov 2013

tiez kedze je vecne dieta dostal na meniny auticko na ovladanie. a teraz na okruhle narodky som mu dala namalovat obraz s celou rodinou

anjelik2509
7. nov 2013

tak treba zvážiť, čo sa manželovi páči, aké má záľuby...Môj napríklad túži po novej vŕtačke, je veľký kutil majster...Ale keďže máme obmedzený rozpočet, vŕtačka musí počkať a asi mu kúpim nejaký parfém, košeľu, alebo možno dačo do dielne, minule mi niečo ukazoval v nejkakom leátku 😀 a ešte ma napadlo, že by som mohla urobiť kartičku s nejakou jeho túžbou, buď nakresliť, alebo napísať, podarovať mu to a potom, keď bude vhodný čas a financie, tak mu to splniť/kúpiť 😀 že to bude mat u mňa odložené 😉

anima9
7. nov 2013

Kurz varenia pre manžela nie je zlý nápad. Aspoň by nám mohol stále navariť, keď príde domov z práce a cez víkendy. A ja oddýchnem🙂

lujza123
7. nov 2013

Zalezi aka je povaha, co ho bavi...my si navzajom darujeme nejaku drobnost a vylet - vikendovy pobyt niekde len vo dvojici, ....nemozem si to vynachvalit, aspon viem kde som ktore narodky bola...tie veci co som dostala uz ani neviem co to bolo no spomienky a zazitky s narodeninovych vyletov mam doteraz

iv01
7. nov 2013

Ja chcem na 40. narodeniny lego exclusive, dufam ze za 7 rokv moj muzicek nasetri, aby mohol nejake kupit 😀

hori
7. nov 2013

moj manzel nikdy nekorculoval, tak dostane ladove korcule... neviem ci ho to bude bavit, ale vsetko treba skusit... a jedny narodky som mu kupila navigaciu do auta, veru aj posluzila potom na dovolenke...

mirkali
7. nov 2013

napr. zoskok padákom 🙂

given
7. nov 2013

Napriklad Lego Architecture - to je skor pre dospelych ako pre deti. Maju aj fakt zlozite a drahe kusky. Ak sa teda rad hra...

emilia007
7. nov 2013

Moj muz ma oblubeny futbalovy klub MUFC a na narodeniny som mu kupila sedaci vak v tvare futbalovej lopty a v klubovych farbach. Ako fanusik sa velmi potesil a zapasy sleduje na vaku. 🙂

melesmeles
7. nov 2013

listky na koncert, do divadla, urob mu prekvapku, zober ho do kina, na veceru...niekam kde to ma rad...

salome_82
7. nov 2013

Sex a pivo... srandaaaa 🙂

marzil
20. apr 2015

ja sa pridavam k tomu pivu, pivo ho potesi este viac ako sex 😀 ja som manzelovi kupila velky skleneny dzban s pipou, myslim, ze bol na 10 piv alebo tak nejako, na slovensku ho nemali, tak som ho objendala v cechach, postovne mali rovnake ako na slovensku. Len si uz nepamatam nazov obchodu, ale viem ze tam mali aj rozne sady piv, takze aj buduce vianoce to budem riesit nejakym pivkom a to ostatne pride tiez 🙂 Inac super darcek, manzel si da nacapovat pivo v krcme a pozera telku doma. Ja si dam tiez rada jedno capovane, takze v podstate som zabila dve muchy jednou ranou.

mata95
20. apr 2015

auto na dialkove, tričko s vlastnym motívom,alebo nejake z tých vtipných, hrnček s jeho menom/prezyvkou, basu piva...

kacero007
20. apr 2015

Darček za minimálne náklady? Urob mu kupóny na štýl zľavových kupónov, ktorých platnosť je napr. 1 rok🙂
Tipy na kupóny: Raňajky/obed/večera podľa želania; Sexi masáž; Voňavý kúpeľ; Tajné erotické prianie, Sexi zajačik, Wellness kúpeľ, Večera vo dvojici (niekde von), Drink podľa želania, Filmový večer /žáner je na vás/, futbalový večer s prekvapením (ak je futbalista, ocení keď si oblečieš jeho dres a štucne/, atď. Toto som ja chystala drahému, no možností je kopec, a je len na tebe, čo mu nachystáš🙂

titttike23
20. apr 2015

moj zas dostal Dron, uz sme spravili par suprovych videi 🙂

jarkahorka
1. sep 2015

Ja som manželovi kúpila na narodeniny taký let lietadlom. Volá sa to pilotom na skúšku. Tu uvádzam odkaz: http://www.vyhliadkovelety.eu manžel bol nadšený a tak sme to kúpili aj jeho otcovi.

liv1
7. feb 2016

Moj manzo miluje jazdu na luxusnych autach. Uz si zajazdil na Ferrari, Lamborgini, Porsche aj Ariel Atom. Darceky v peknych baleniach som kupila na www.gifo.sk, www.zadar.sk alebo aj www.zazitkydarceky.sk 🙂

sonula
7. feb 2016

daj mu nieco, po com tuzi, po com sniva, ale stale to odsuva, lebo vzdy je nieco prioritnejsie alebo sa nevie k tomu dokopat. Moj snival o motorke, k narodkam dostal kurz v autoskole a neskor moto. alebo zazitkove poukazy su fantasticke, pripadne ak ma rad dobre jedlo, zober ho do nejakej vynimocnej restauracie (kobe steak, michellinovsky kuchar..), ak sport, tak listky alebo pernamentku na jeho oblubeny tim.