Aký darček ste dostali od drahého na Vianoce?

etuska
25. dec 2007

Aký mily/originalny darcek ste dostali od drahého??? 🙂

zoya1
25. dec 2007

Tak ako každý rok! "Originálnu" obálku. 😝

biccy
25. dec 2007

Zoya, 😀 😀 😀 😀

etuska
autor
25. dec 2007

Potesilo,alebo by si chcela ozaj nejake prekvapko?

magg
25. dec 2007

neviem ci mily, ale pre mna v istom zmysle origginylny - kupila som si asi vo stvrtok gatky a vylozila som ich na pradelny kos, ze ich najprv preperiem, potom som isla vylozit ostatny nakup a na gatky som zabudla. Ked som sla neskor prat spomenula som si na ne, ze ich dam do pracky, ale nevedela som ich nikde najst - nasla som ich az vcera, pekne zabalene pod stromcekom 😅 😀

neroriso
25. dec 2007

Kazdorocne vonavka...tohto roku zasnubny prsten

maca793
25. dec 2007

ahojte, síce som dlhší čas sama, mala som jedny vianoce spolu vtedy ešte manželom, na ktoré som sa veľmi tešila, lebo to boli naše prvé spoločné. ale tešila som sa márne, nedostala som od neho vôbec nič ale jeho mamička áno.
sorry, ale aj takéto veci sa stávajú.

dannynka
25. dec 2007

magg- 😀 😀 😀 😀 😀

biccy
25. dec 2007

Ja som si darcek vybrala a drahy mi kupil-kolieskove korcule. 😅 🙂 🙂 A prekvapil ma vonavkou. 🙂

zoya1
25. dec 2007

Hej, ešte aj s originálnym textom - kúp si niečo pekné na seba, 18.1. ideme na ples!

zoya1
25. dec 2007

Každoročne povinný ples z jeho práce tak aby som tam náhodou nešla v niečom v čom som už bola po minulé roky 😀

biccy
25. dec 2007

Zoya,no tak to je potom super darcek,nie? 😉 😉

zoya1
25. dec 2007

ani neviem, už by som raz chcela aby ma niečím prekvapil. Že by s nohavičkami? 😀

magg
25. dec 2007

zoya1 ja by som ho vybozkala, my ked ideme na ples, tak si musim sit

biccy
25. dec 2007

Zoya, 😉

zoya1
25. dec 2007

Magg, ty vieš aspoň šiť. Môj manžel pochopil, že na takéto veci som totálne neschopná (to ja radšej nejaký elektrospotrebič opravím 😉 ), takže mu neostáva nič iné len platiť.

zoya1
25. dec 2007

Ale ja stále vravím: " Ja som sa dobre vydala. A že sa on zle oženil za to ja nemôžem 😀 " No nie?

nenka83
25. dec 2007

ja som "dostala" prislub ze si nieco pekne pojdeme na jar spolu kupit. ze naco teraz v zime, kedze sa ucim a nikde skoro nechodim. 😉

zoya1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janazuza
25. dec 2007

ja som si kupila kozmetiku a potom aj zabalila pod stromček , aby bol originalny darček 😕 😅

mirka414
25. dec 2007

kreditku s 13stim platom len pre mna 😵 ale nie rukavicky a celenku do zimy a nadherne darceky co kupil nasej dcerke 😵

expertka8
25. dec 2007

...rodinny dom... 😀 😀 😀 😀

maca793
25. dec 2007

expertka
super 😀
aj ja chcem 😵

expertka8
25. dec 2007

...legovy... 😀 😀 😀

nitka
25. dec 2007

snubny prsten z bieleho zlata zabaleny vo velikanskej krabici od topanok 😉

zoya1
25. dec 2007

Asi túto stránku ukážem manželovi, aby konečne pochopil, aké darčeky sa "dobrým" manželkám kupujú 😀

nitka
25. dec 2007

zoya1 ty mas teda hlasky 😀 len mu ukaz ukaz 😉

zoya1
25. dec 2007

šak hej. A potom vymení BIOSECTOR za koníka a k PC sa už dokopem len cez jeho pracovnú dobu a v čase spánku našej princeznej. 😒

bolulka
25. dec 2007

ja som dostala od manzelika krasnu velku sperkovnicku a ked som ju otvorila bola v nej krasna krabicka a v nej nausnice s perlami a prsten. k tomu ocne tiene v 11O roznych odtienoch, penazenku, teplejsie silonky 😀 v troch farbach... no jednoducho ma dojal 🙂

ked citam pribehy zoyi a maci az sa mi nechce verit... 😕 je toto vobec mozne?

bolulka
25. dec 2007

teda pribeh mag je najfamoznejsi 😀

zoya1
25. dec 2007

Prosím ťa bolulka a čo je na tom také neuveriteľné? Koľko rokov si vydatá?