Aký darček ste dostali od drahého na Vianoce?

etuska
25. dec 2007

Aký mily/originalny darcek ste dostali od drahého??? 🙂

monkula
26. dec 2007

dupinka, nemyslím si, že muž bez fantázie kupuje parfém... Aj ja som dostala parfém, a veľmi som sa mu potešila, pretože tá vôňa sa mi páčila.... A dostala aom aj vaflovač a toustovač v jednom... Ale to som už písala vyššie 😀 😀 😀

certica
26. dec 2007

tak parfem by mala byt skor velmi osobna vec, kedze je dolezite, aby dotycny vedel, aky druh vone ma obdarovany rad. neni podla mna nic horsie, ako ked sa prave v tomto druhu darceka netrafis

nenka83
26. dec 2007

no to mas pravdu certica. no nad tym som sa nejak netrapila, lebo som vedela ze ani mne sa nikto oblecenim netrafi.

monkula
26. dec 2007

Certi, manžel sa trafil, veď som akurát písala do januároviek, ale v podstate máš pravdu...Aj mne otec minulý rok kúpil parfém, a veľmi mi teda nevoňal 😅 😅 😅

certica
26. dec 2007

nenka 😀
u nas sa parfemy kupuju priebezne stale, hlavne teda moj mangel ja na toto maniak, takze ked sme niekde v nak.centre (co mimochodom neznasa), do parfumky musime ist spravit prieskum voni a potom mi tu vyzvanaju kurieri s fann-ky a pod. 😀

nenka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nitka
26. dec 2007

antonia1 dakujem 😉

lienocka235
26. dec 2007

moj sa prekonal... kupil mi morske perly taky set nahrdelnik a nusnice... je to nadherne.... a este flasu na vyrobu slahacky... a bombicky do nich..

ja som mu kupila parfem Hugo Boss a stroj na tu presso kavu a dobru kavu... a tak... u nas pije kavu len on... a este chcel.. take auto terenak na dialkove.. je to hrozne vlek a rychlo to jazdi.. viem ze je to blbost.. ale on to velmi chcel.. tak ho dostal.. co uz s nim..

renca3
26. dec 2007

ja som dostala ako prekvapko jednorazovy vstup do salona na 60 min. thajsku masaz. 🙂

certica
26. dec 2007

renca, toz pozdrav mangela 😎 , tiez by som si nechala lubit

zuzkafuny
26. dec 2007

RENCA super...!!!
Ja som dostala sladkosti, mop na umývanie podlahy taký supiš čo sa mi už dávno páčil...chi. Ja totižto veľmi rada zmývam podlahu 😉 a spoločne sme si objednali matrac a deň pred vianocami zavolali, že bude až v polke januára...takže ešte jeden opozdený darček budeme mať 🙂

kluara
26. dec 2007

my sme si s manželom kúpili spoločný darček - novú posteľ 🙂
a ešte som od neho a mojej rodiny dostala pekárničku na chleba 😵 😵 😵

renca3
26. dec 2007

lienocka...ten terenak na dialkove kupil moj muz synovi, ale mam pocit, ze si to vlastne kupil pre seba. viac sa s tym hra ako syn. 😅

zoya1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nenka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoya1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petusko
26. dec 2007

ahojte, tak ja som dostala od manzela vysnivanu mikrovlnku 🙂 je to vlastne vec pre oboch, ale ja sa z nej vytesujem ovela viac 😀 a este papuce a v kazdej boli krasne tangace 🙂 😀

zoya1
26. dec 2007

super vymyslené darčeky.

petusko
26. dec 2007

ze? ja som sa len cudovala, ze naco aj papuce vypchavaju papiermi a hopla, nohavicky 😀

zoya1
26. dec 2007

Ešte dobre že si nedopadla ako moja mama, že otvorila krabičku v ktorej bola podprsenka (od tatina), podprsenku odložila, krabičku vyhodila a otec sa jej až dnes priznal že v tej krabičke bolo ešte aj 1000 Sk, lebo sa mu tá podprda zdala lacná. Tak sa máti dnes prehrabovala v kuka nádobe a hľadala krabičku od podprsenky. Sme sa fakt dobre pobavili.

lienocka235
26. dec 2007

renca my mame len babu.. tak on to akoze kupil jej ale zatial ejj to dovolil len raz chytit.. 😀

petusko
26. dec 2007

zoya 😀 😀

nenka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoya1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nenka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoya1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz