Aký darček tete k 50tke?

amelie123
12. máj 2013

Dievčatá, mám taký malý problém. Idem na oslavu, otcova sestra oslavuje 50 rokov a ja neviem čo kúpiť. Čo sú také nejaké všeobecné darčeky, ktoré sa dajú dať žene v tom veku? Pred rokom mala druhá teta 50, ale ona je silne veriaca a jej som kúpila na remeselných trhoch obraz Ježiša urobený paličkovanou čipkou. Ale tejto tete neviem. Rada dávam darčeky, ktoré urobia obdarovanému radosť, ale teraz som trochu v koncoch. Poháre s číslami mne samej prídu nevhodné, fľaša je vhodnejšia pre muža.... prosím o radu. Ďakujem🙂

magica78
12. máj 2013

@amelie123 kolko chces investovat 😉

amelie123
autor
12. máj 2013

@magica78 práveže neviem koľko je vhodné. sesternica dáva peniaze 30 eur, lebo teta je jej krsná. 🙂

magica78
12. máj 2013

@amelie123 no ja napr. kupujem sestre aj ona mne drahsie veci a niektorý ked poculi ze mi na 30 zaplatila dofcu do tunisu tak krutili ocami ze taky drahy dar. takze musis si dat strop

amelie123
autor
12. máj 2013

@magica78 no keďže som momentálne tehotná a nezamestnaná nemám veľmi peniaze nazvyš🙂 možno tak do 20 eur by som mohla niečo kúpiť. ja obyčajne nemám problém, vždy niečo vymyslím, aj keď nemám strop, lebo fakt vymýšľam veci, jktoré dotyčnému urobia radosť, ale pri tejto tete neviem.

magica78
12. máj 2013

@amelie123 tak skus urobit darcekovy kos. ja som minule davala nasej tete tiez na 50 . skocila som do obchodaku tam do delikatesa ci ako a to vola a nakupila som take fajnove veci co maju za dobru cenu slane + sladke a prilozila flasu vinka a zabalila + kvety

amelie123
autor
12. máj 2013

@magica78 to nie je zlý nápad. také mi ani nenapadlo🙂

linda20111
12. máj 2013

@amelie123 ja by som odporucala nieco do domacnosti, co jej urobi radost a ulahci pracu..napr. kuchynsky robot, krajac, sada dobrych nozov.. podla toho co nema a potrebuje. ja mam rada taketo prakticke dary, niesu to zbytocne vyhodene peniaze a urcite to vyuzije, nebude to stat na policke a prasit sa na to..

amelie123
autor
12. máj 2013

@linda20111 to neviem, teta pracuje celý život kuchárka, doma nerada varí🙂

emily76
12. máj 2013

a ak by ste sa so sestrou spojili, mozno by ste mohli dat tete trebars nejaky predlzeny vikend v kupeloch. Na nete su vselijake zlavove portaly, kde sa da za super cenu zohnat vselico... 🙂

magica78
12. máj 2013

@amelie123 svokrovco som kupovala tiez vylet do krakowa a do viedne , a svokrovi na posledy masaze ale tie stali po zlave az 70 € :( takze mimo tvoho limitu a to si svokor pochvaloval . teraz asi dostanu do kupelov jednorazovy vstup

linda20111
12. máj 2013

@amelie123 ani ja velmi nemusim varenie a hlavne teraz ked mam malo casu kvoli babu tak velmi som rada ze mam take veci co mi to varenie a pripravu jedal urychlia 🙂 preto ma hned to napadlo 🙂 ale myslim ze ten darcekovy kos je super, takych sme dostali niekolko ked sa nam narodilo babo, boli tam nejake sladkosti, slane - cipsy, tycinky, nejaky dzus, kava, alkohol.. tymto nemozes nic pokazit.

jankagun
12. máj 2013

my sme dali poukaz na "wellness" den,mala v tom masaz,saunu,virivku,drink...a vyslo to do 50eur..aaa ak mas s kym,tak sa mozes zlozit ,my sme sa zlozili dve 🙂

lasina
12. máj 2013

ja by som urobila ten spominany darcekovy kos...daj tam nieco take, co vies ze ma teta rada, alebo urob nejaky zdravy kosik...napr ovocie, nejake caje...nejaka dobra kava alebo cokolada a tak...a mala by si sa vmestit do 20 eur 😉 u nas v rodine davaju vacsinov darcekove kose....vascinov clovek v 50 ma zariadeny byt a kupovat nejake lapace prachu v podobe vaz a sosiek mi pride blbost...

anos18
12. máj 2013

@amelie123 Ahoj, aj ja by som bola za darcekovy kos, ten si vies spravit aj sama a vyjde Ta to lacnejsie + ak sa Ti zmesti do rozpoctu, tak vsunut do toho balicka napr. kupon na masaz chrbtice (ked pracuje ako kucharka, mozno sa jej to hodi).

snopkulka
12. máj 2013

darčekové koše sú výborný nápad!! Alebo skús permanentku na plaváreň (ak chodí plávať), príp. iný druh permanentky, darčekový poukaz na masáž, do kníhkupectva a podobne 😉

martinkatinka
12. máj 2013

Ak má teta rada napríklad kávu, dá sa kúpiť v takých malých sáčkoch a spraviť z toho kytičku.. alebo by som jej kúpila kozmetiku, ak vieš čo používa... alebo jednoducho poukážku do nejakého obchodu, nech si kúpi niečo, čo sama bude potrebovať.

modrofuzik11
12. máj 2013

tu su pekne kozmeticke balicky:

http://www.paradnedarceky.sk/eshop/browse/73-ko...

alebo nieco do kuchyne:

http://www.paradnedarceky.sk/eshop/browse/53-do...

drzim palce, nech sa darcek paci🙂

kvetinka211
12. máj 2013

@amelie123 ja som tiez za darcekovy kos ... za 20e ak sama vyberies a zabalis veci tak bude paradny 😉