Bábätko narodené presne na Vianoce. Čo s darčekom?

mirkacik
27. okt 2011

Ahojte mamicky.Mam synceka,ktory sa narodil presne na vianoce.Ako by ste to riesili s darcekom???

traktor
27. okt 2011

urcite by som nespajala narodeniny a vianoce spolu..darcek k narodenim by som dala v priebehu dna a zvlast by dostal darceky pod stromcek...dieta by nemalo byt ochudobnene o darcek , o gratulaciu a vsetko okolo toho len preto, ze sa narodilo prave na vianoce 🙂

tea333
27. okt 2011

moj brat je Adam, a mal cely zivot nervy z toho, ze mu ludia ani negratulovali. ja som narodena 27.Decembra, takze na mna tiez rodicia skusali fintu - to mas aj za narodky..urcite treba oslavovat narodeniny a davat darcek pekne osobitne 🙂

vejinka
27. okt 2011

gratulacie doobedu aj darceky... nespajat vianocne darceky a darceky na narodeniny..neskor vam to bude vycitat ze bolo ochudobnene ..a samozrejme aj torta by mala byt a potom vecer pri stromceku aj zakusok..mnam 😀

evakva
27. okt 2011

Ja som sa narodila 23.12 a este mi dali aj meno Eva. Takze super, behom dvoch dni narodeniny, meniny a vianoce. Urcite by som gratulovala doobeda, pripadne den dopredu alebo po vianociach. Urcite nic nespajat, ze darcek aj na narodeniny a Vianoce. Ja som sa za to vzdy hnevala. Na meniny mi takmer nik negratuloval, lebo si nespomenul. Treba si to dobre rozmysliet.

ejuska79
27. okt 2011

aj moja babicka je na vianoce, vinsujeme jej vzdy cez den...a synovec je adamko, tomu robia oslavu den predtym...

aha1
27. okt 2011

Ja mám narodeniny 25.12., meniny 24.12 a gratulácie a darčeky k meninám dostávam ráno večer pod stromček a na druhý deň k narodeninám

elzu
27. okt 2011

Ahoj 🙂 dopoledne dárek k narozeninám (jsem pověrčivá, takže nikdy nepřeju a neobdarovávám dopředu🙂 a večer Ježíšek...

nelicefo
27. okt 2011

Ahoj. Malý predsa nemôže za to kedy sa narodil. Ja by som to spravila dak že doobeda alebo na obed by ste trochen oslávili dali nejaké darčeky. A potom večer normálna večera a darčeky. 😉

irriss
27. okt 2011

Darecek k narozeninam prichazi jako prekvapeni hned rano - jakmile otevre ocka 😉
Darecky od Jeziska prichazeji na vecer..

fialkaa
27. okt 2011

moj syn sa narodil 25. decembra. oslavoval zatial len raz a to tak, ze na Vianoce sme boli u nasich, dostal vianocne darceky, na prvy vianocny sviatok u svokrovcov, tam bola oslava s tortou, darceky mal vsetky pod stromcekom a na dalsi den mal zase narodeninovu oslavu u nasich. bol to gulas, ale takto to bude asi aj tento rok. ale vymyslela som jednu vec: kedze byvame daleko od rodicov a sviatky budeme travit u nich, maly bude oslavovat narodeniny vo februari, ked ma meniny. cize na februar chystam oslavu v detskej cukrarni, kde pozvem aj dalsich kamaratov. cez vianocne sviatky by bola takato detska oslava tazko realizovatelna, kedze aj nasi znami vacsinou cestuju k rodicom.

alenka600
27. okt 2011

Zalezi na tom ako to u vas vyzera na Vianoce. U nas bol doteraz na Vianoce vzdy od rana megastres (mamina sa musela postarat o cca 12ludi, vsetci sme oslavovali totiz spolu) a v tom pripade by som to dala den pred Vianocami, alebo den po Vianociach. Ak mate ale na Vianoce pokojnu atmosku, tak ako pise @irriss - rano keed otvori oci nech ho uz caka prekvapko 🙂
Ale jednoznacne to oddelit. A tiez to neodbavit "len" darcekom, ak v pripade iych clenov rodiny robite napr. aj oslavu. Takze dopriat oslavu (tortu, hostinku, neviem co) aj jemu.

lucka1987
27. okt 2011

dva darceky. jednoznavne... netreba ho ukracovat o to, na co ma narok... ja mam meniny 13. dec. a narodky 30 dec... tiez ma vedeli nasi odbit jednym darcekom... ale to boli ine casy... 😅

weverka11
27. okt 2011

ahoj, moj brat je Adam a narodil sa 23.12. chudačik... mama nerozmyslala 😀 a ked bol maly tak dostal 23tieho dar k narodkam, a v priebehu dna 24teho k meninam a vecer k vianociam... teraz mu dame prachy a je spokojny, aspon ma naraz viac 😀 ale bolo mi ho vzdy luto... ale zas musim povedat, ze vzdy dostal vela darcekov...

carrie4
27. okt 2011

podľla mňa nejde nielen o darčeky, ale aj oslavu, ktorá pre dieťa na narodeniny musí byť. myslím, že tým získa pocit jedinečnosti. ved my všetci máme oslavu alebo aspon posedenie na oslavu narodenín... ja by som urobila oslavu víkend pred vianocami, aby to bol deň venovaný len dieťaťu a jeho sviatku a vianoce sú vianoce....

annaopialova
17. nov 2011

ahoj moj prvy syn sa narodil30.12.96 oslavujeme vianoce aj narodky

romcag
17. nov 2011

No aj moja Kristínka to bude mať podobné, 25. decembra sa narodila, ale určite ju nikdy nebudem o darčeky ukracovať 😉

ludka77
17. nov 2011

ja som 22.12 a nikdy mi nedali jeden spoločný darček!!! to by malo byť aj zakázané :D :D Ja by som mu dala darček k narodeninám buď večer 23 alebo ráno 24 🙂) dokonca aj muža mám narodeného 26.12 🙂) a nedávam mu len jeden darček 🙂)

ava11
17. nov 2011

Ja som tiež 22.12. a dostávam darčeky zvlášť 🙂

janinah
17. nov 2011

narodeniny+darček na obed a potom večera +vianočné darčeky večer...manžel má nar. 26.12. a ešte je aj Štefan,darček má od Ježiška a potom o dva dni na jeho dvojitý sviatok tiež,ale už od rodiny samozrejme

lussy23
18. nov 2011

Samozrejme, by som neukracovala dieťa od darčekov. Ale oslavu by som urobila víkend pred alebo po vianocach. . Na štedrý deň je veľa roboty, musi sa variť, chystať večeru a aj na dieťa by to bolo veľa. Takže ja by som víkend pred Vianocami spravila oslavu, dostal by darčeky, a všetko čo k tomu patrí.

katkaajurko
18. nov 2011

my sme dali malemu meno Adamko lebo sa nam proste fakt najviac pacilo a ine nie - ale chceme to robit tak-ze posledny vikend pred vianocami bude adamovksa oslava kazdy rok -nech si na to vsetci zvyknu (babky,tetky a tak 😀 ) a vianoce zostanu vianocami-ale odo mna urcite dostane ako "bolestne" ze to ma v jeden den este jednu malickost aj 24.rano 😉

zuzana17
18. nov 2011

Tak ako píšu baby, darček k narodeninám ráno - behom dňa, no a vianočný darček večer pod stromček 🙂 🙂 😉

akika722
18. nov 2011

moj manžel je 22.12 a meniny ma 26.12 😅 hoci je už "veľky 😀 " vždy oslavujeme skor 😉
ved si "zasluži" 😀 😀 😀

modrofuzik11
18. nov 2011

presne tak, kazdz si zasluzi mat a oslavit svoje narodeniny 😉 .

tami_tami
18. nov 2011

moj maly je narodeny sice 15.12, no kedze moj otec je narodeny tesne po polnoci z 24. na 25. oslavuju spolu a to 24. po rozbaleni vianocnych darcekov. otcovi sme zvykli predtym blahozelat o polnoci - nikdy sme predsa nechodili na stedry den spat skoro... teraz, ako mame Nicolasa tak sa po rozbaleni darcekov caka na sestru s rodinou a blahozelame k narodeninam a oslavujeme 😉 je to krasne... neoplati sa nam robit dve oslavy v podstate po tyzdni a este pred sviatkami... bolo by to dost chaoticke a takto mame krasny stedry vecer plny radosti s tortami a krasnou vyzdobou - jednak vianocnou a jednak na oslavu (balony, girlandy...) 😉 a plus sa zideme rodina - inak by sme boli kazda rodina sama doma ;)