Bábika Baby Born chlapec

pamag1805
3. feb 2018

Prosim Vas, ma tu dakto dcerku ktora ma doma tuto babiku?? Viete mi povedat, ci ma tato babika chlapec pipka???🤣🤣..chceli by sme kupit darcek, zhaname babiku s pipikom 😊

petra199099
3. feb 2018
petra199099
3. feb 2018

Asi ma tu vidiet

askimbenim69
3. feb 2018

Ano ma mame ho doma😉

pamag1805
autor
3. feb 2018

Super..dakujem 🤣

janka257
3. feb 2018

Pipika ma, to je vidiet, no ak je to ta ista interaktivna babika, ktoru sme dcere kupili v dievcenskej verzii na jeziska, by som zvazila tu kupu.... babika dost draa /50eur/ a co sa funkcii tyka, velmi slaba. Nerozprava, neplace, nemrnka, proste, zvuky ziadne. Jedine, co dokaze je vypit vodu, nasledne hned ju vycika, takze treba ju hned posadit do nocnika, ako jej davate pit, no a potom vraj aj kaka, to sme este ale neskusali a este roni slzi, ked sa napije tej vody a stlaci sa jej rucka... za mna zla kupa, mozno Vam vyhovovat bude...

jarka87
3. feb 2018

áno, moja má a má rada túto hračku. našej sa páči, že sa môže s ňou aj kúpať, aj všetko 🙂 na zvuky ma ine babiky. 🙂 a má pipíka - tak ako na fotke 🙂

keena
3. feb 2018

Za mna tiez nic moc. Mame born chlapca. Pipik taky ako na obrazku. Dcera to videla u starsej kamaratky. Ta ho ma tiez. Kupovana ale o viac rokov dozadu kde pipik vyzera realnejsie, nie ako tento. Nas born ma nonstop plienku kvoli takym nehodam, ze stale z neho tecie voda aj ked je vycikany. To ze vie kakat to ani neviem, ani ako to mame akoze urobit. Nam dokonca nefunguje ani ten plac, alebo to nespravne robime. Za mna nic moc hracka, ale detom nevysvetlis. Ale babik ma velmi malo. Skor podedila ako aj vela inych hraciek.

cichlida
3. feb 2018

Moja dcera ma dievca baby born a mna ta hracka totalne sklamala..jedine plus, ze sa moze s nou kupat, aj to z nej.hodinu tecie voda( cika) pre mna je top anabela, ta je skvela

jana_eyre
3. feb 2018

@janka257 a to ako co kaka? 😱😅

lenkatt2
3. feb 2018

Mali sme ho. Po vypiti vody cikal ako sa mu zachcelo. To iste ked sa s nim dcerka kupala, schol dlho. Reklamovali sme ho. Kupila som potom za polovicu z mytoys.de podobneho chlapceka. Ale nasla som potom aj v predeti.sk celeho plastoveho chlapceka-babiku.

danielitta6
3. feb 2018

ano,pipika ma.Baby dostali na Vianoce baby born babatko plus sestricku ...lebo chceli velmi kupat.Tak som konecne suhlasila.Mali ich 15 min vo vani a sto eur fuc :( babiky splesniveli.Dostat vsetku vodu z babik bol vykon nad nase sily...Este z babatka ako tak - ale nevycika ju vsetku,ta sestricka baby born splesnivela uplne cela.vsetka voda sa z nej nedala dat prec.ked babiky muz o dva dni presvietil,skoro ma porazilo kde vsade bola pliesen.V draciku mi povedali,ze reklamacii je viac,babika nie je vydarena a mam ju vratit. A koniec koncov,ako pisu aj ine maminy,nie je nic moc - tvrda,bez nejakych funkcii,nemala velky uspech ani u dcerky. Ostaneme verne chou chou a llorens a kupat dovolim len pat- eurove babiky 😀

kittykat22
3. feb 2018

@danielitta6 tak to je nejaké zlé vydanie bábik. My máme baby born cikajúcu bábiku už 3 roky a pleseň naštastie nemá. Ale mali sme kačky do vane od Janod. Zo 6 kačiek splesneli 4, a tie 2 su v poriadku doteraz (2 roky).

janka257
4. feb 2018

@jana_eyre to sa kupuje tusim taka kasicka v prasku, riedi sa to vodou 🙂 este sme to neskusali, ani zrejme neskusime 🙂

lenqua_12325
4. feb 2018

Pre nás vyhodené peniaze..ako aj Chou Chou za 40€ čo sa hneď pokazila a namiesto rozprávania chrcala.

lenqua_12325
4. feb 2018

Inak ta kasicka isla babike aj cez oči, zalepula jej ich, to je cukor a nejaký škrob ...

pamag1805
autor
4. feb 2018

Kriste pane..este ze ste sa rozpisali zienky...tak 50€ mi he luto za to vyhodit...a ta baby anabell ta ma pipika alebo susulku??

pamag1805
autor
4. feb 2018

Baby anabel co sa tyka finkcii ste zienky a nou spokojne??

mo_skyvader
4. feb 2018

@pamag1805 anabel má len ruky a nohy umele, telo je makke.. pipika nema 🙂 z tychto babik (chou chou, baby born a anabel) ma pipika len baby born (ak sa to za tie roky nezmenilo)

My mame doma vsetky 3 babiky..

baby born - pokazila sa za par dni .. trubicky sa v tele poodpajali a teraz uz necika ani nekaka, je uplne nepouzitelna lebo ked do nej das vodu ostane dnu ... neodporucam ..

Chou chou - kupovana zaroven s baby born... stape funguje ako ma jedine co treba je menit baterky

Anabel - to iste co chou chou len ma za tu cenu lepsie funkcie

🙂

angelina1003
4. feb 2018

My mame aj dievcatko aj chlapceka aj sestricku...sice funkcie nic moc ale u nas jedine babiky ktore moju dceru uz bavia dva roky....ine vobec. .vyhoda ze sa daju kupat co ine nie...ale moja frci na sestricke kedze sta sa da cesat

tinaa64
4. feb 2018

@janka257 presne..nasej sme tiez kupili..no sklamana som bola....myslela som ze bude lepsia za tie peniaze...a teraz sa s nou skoro ani nehra...tiez sme ste neskusali ci kaka....uz som povedala..nimdy voac take drshe hracky..minuly ron sme jej kupimi elzu za 30 eur a ani s tou sa skorp vobec nehra.najviac sa hra s hrackami co stali od par centov do max 10 eur...

anetkatb
4. feb 2018

Aj u nás je negatívna skúsenosť. Baby born ➡ vyhodené peniaze. Veľké sklamanie.

barbora1992
4. feb 2018

Dcérka dostala baby born chlapčeka na Vianoce, lebo veľmi po tej bábike túžila. Keby som vedela, že nevydáva ani zvuky, len občas ciká a roní slzy, zrejme by som dcérku presvedčila na inú bábiku. Podľa mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze,. Niekoľko týždňov sa z bábiky síce tešila, ale bola sklamaná, že neplače. Teraz sa s ňou už takmer nehrá, pritom iné bábiky ju zaujímajú veľmi. My sme ešte ani neskúšali bábiku kúpať, lebo už od novoty sa mi zdá, že nefunguje poriadne, preto ju nechceme pokaziť ešte viac. Keď som si prečítala to s tou plesňou, ani ju kúpať nebudeme. Za mňa, zbytočne drahá bábika s minimom funkcií.

mirro
4. feb 2018

@pamag1805 my sme kupili dcere baby born pred desiatimi rokmi, u nej mala obrovský uspech. Chodila s ňou všade, a vyhrala sa4roky. (Dostala ju ako trojročná.) Neplesnela, kupala sa, pila, cikala, akurát tú kašu sme vyrábali iba raz,tú nekakala,iba vygrcala a kaša bola všade. 🙂 🙂 🙂 Za nás vtedy superhračka.

danielina30
4. feb 2018

Pre mňa Baby Born tiež veľké sklamanie, Anabela oveľa oveľa lepšie. Ale to je môj názor, dcéra má iný, Baby Born všade nosí úplne ju zbožňuje už dva roky.

pamag1805
autor
5. feb 2018

@senta_sofia ta vyzera super...tvaricka ako ozajstne babatko...a super cena, dodava sa v krabici naha???

senta_sofia
5. feb 2018

@pamag1805 ano, v krabici, bola naha, ruky, nohy, hlava v pohode odpojis a vies vysusit. V KIK textil mavaju vecicky velkost 42-46 akoze pre predcasne narodene, to jej fajn pasuje a nemusis kupovat drahe baby born a spol.

dankagirl
5. feb 2018

Áno má pipika mame doma baby Born boy

dankagirl
5. feb 2018

@senta_sofia aj ja kupujem oblečkov v kik pre našu baby Born bábiku

cichlida
9. feb 2018

Inak aj nasa tu baby born vsade nosi, pokial mala anabelu tak sa hrala len s nou, asi ovplyvnena reklamou 🙂 inak ked tu anabelu obleciem do 56 z tesca vyzera sko ziva 🙂