Bezlepková torta. Kde dať spraviť v Nitre, Trnave?

babatko88
29. júl 2009

ahojček,

kočky, neviete my poradiť, kde by som mohla dať spraviť bezlepkovú tortu?

Najlepšie okolie Hlohovca, Trnava, Nitra... proste niečo blízko.

Potrebovala by som spraviť jednu veľkú trojposchodovú, podľa obrázka, ak o niekom viete, prosím napíšte mi link na stránku alebo telefónne číslo.

ďakujem Vám

babatko88
autor
29. júl 2009

nikto nič??? ☹

flamenga
29. júl 2009

aha, ty zháňaš konkrétnu cukrárku.... tak to neporadím....

ale možno na tých stránkach nájdeš zopár dobrých receptov 🙂 😉

babatko88
autor
29. júl 2009

flamenga,
dík, ale to mi nepomôže, nehľadám recept, ten mám, ale niekoho, kto by ju aj vedel urobiť ☹
ale dík za snahu

kosicanka1
29. júl 2009

jeej, aj ja som leniva a som dlhorocna celiaticka a mam aj alergiu na BKM. kolace maju fajne a daju sa objednat z bezlepkovej pekarne jordans v nitrianskych sucanoch. www.jordans.sk Ja som u nich bola na kolaciky aj osobne, pani je strasne zlata, skus sa opytat, ci nerobia aj tortu.
a bezlepkove kolaciky a dokonca aj tortu som videla v bezlepkovej pekarnicke v blave Fortamare, ale vraj ju uz zrusili... tak neviem.
a este skus tu znamu bezlepkovu Viedensku pekaren v Modre.
a viac na www.celiakia.sk

babatko88
autor
29. júl 2009

kosicanka1, si poklad, hneď to omrkám 😀
to nie je pre mňa, sľúbila som ju zohnať kamoške na svadbu, lebo je v zahraničí a nejak to tu nestíha organizovať 😀

kosicanka1
29. júl 2009

no zasa neviem, ci ti urobia taku peknu original svadobnu tortu...
ja som na svojej svadbe mala obycajnu tortu, a ja som papkala bezlepkove kolaciky...

babatko88
autor
29. júl 2009

Jordans nerobí torty, teraz som si to uvedomila, aj u nás je pobočka, tam už som sa pýtala a na celiakia.sk je všetko len BA a KE, tak ešte niečo skúsim, som už zúfalá, hľadám to už týždeň, len chodím a vyvolávam.... ☹