Čierne šaty na svadbu

21. okt 2022

Ahojte
Dostala som pozvanie na svadbu ako hosť na poslednú chvíľu a mám doma len "malé čierne" šaty. Myslíte že v nich môžem ísť? Pripadne viete mi poradiť s čím a ako kombinovať nech nejdem ako na pohreb.

Ďakujem

alenah31
21. okt 2022

zlaté, červené zelené.......alebo iná farba - topánok + doplnky rovnakej farby ku čiernym šatám na svadbu úplne v pohode.

andrea_82
21. okt 2022

ja som bola sesternici na svadbu v čiernych, mala som biele sandále. Nikto mi nič nevyčítal.

mandzula
21. okt 2022

Svagrinej som bola v malych ciernych, dokonca aj v ciernych lodickach, ine som vtedy nemala. Tusim som mala striebornu kabelku. Hod si k tomu nieco zelene, cervene, strieborne, zlate, biele...

natall113
21. okt 2022

Pred dvomi týždňami som bola na svadbe v čiernych šatách s malými bodkami

miminka91
21. okt 2022

Topanky, doplnky, kabelka farebna, nejake sako mozno navrch, vsak je uz chladno a je to 🙂

alexandramb
21. okt 2022

Ja milujem čiernu farbu. Tvorí Väčšinu môjho šatníka, ale na svadbu by som si ju nedala. Ale ak nemáš inú možnosť, závisí tiež aj dosť od toho, že aké sú to ,,malé čierne šaty". Ze ci by neputali moc pozornosti, na svadbe ma byt stredobodom nevesta 🙂

selena_luna
21. okt 2022

Male cierne su klasika, vhodne aj na svadbu. Neporusis nimi ziadne pravidlo etikety.

domiklik
21. okt 2022

Malé čierne by mala mať v šatníku každá žena. Na svadbu sú úplne ôk. Osobne by som, k nim nevolila žiadne kikiriky topánky ani doplnky, skôr telové, pudrovo béžové topánky, v tomto ročnom obdobi asi skôr lodičky, vyhla by som sa čiernym pančucham samozrejme, ako doplnky by som volila perly a zvršok by bol béžový trenchcoat. Ale v konečnom dôsledku všetko závisí od typu šiat 🙂

joesvk
21. okt 2022

V dnešnej dobe je to už bežné, ale ja by som v čiernych na svadbu nešla. Aj ma to vždy ruší, keď pozerám fotky z nejakej svadby a niektorá žena tam má čierne.