Čo kúpiť najlepšej kámoške na 30-tku?

mayusik
27. sep 2013

poradite mi nejaky darcek k 30 narodeninkám? alebo co ste dotstali-co vas potesil,co ani nie? vdaka

sakura77
27. sep 2013

@mayusik napr nejaky darcekovy kupon na kozmetiku,do fitka permanentku alebo take daco ..urcite by som nekupovala kozmetiku,oblecenie a tak podobne

nikolet_89
27. sep 2013

@mayusik ak ste naj kamosky tak mozno aj niaky album z vasimi fotkami ak mate spolocne daju sa krasne poslat cez net a dojde to domov hotove fotolab.sk alebo niaky wellnes na vykend cez zlavu dna...

melesmeles
27. sep 2013

nieco origos, co bude mat na pamiatku. na sashe.sk najdes rozne super veci, krasne sperky, odporucam 😵

venija
27. sep 2013

ja som za darcekove poukazky, vyber je velky-kadernictvo, kozmetika, knihy, wellnes pobyt... Ja mam dilemu, co kupim svagrinej, ktora pride na navstevu z UK.

maria1989
27. sep 2013

veď choďte spolu na nejaký žúr 😉 a môžeš to zatiahnuť 🙂

nadula01
27. sep 2013

daj jej urobit knihu z jej fotografifi od malicka az po sucasnost..v tomto softveri to ide lahko a este mozes vybrat pozadie ake chces aj popisky urobit http://www.cewe-fotokniha.sk/?cref=mep_sem_goo_...

mayusik
autor
30. sep 2013

dakujem vam za vsetky napady, nieco si vyberiem. ta foto kniha je super napad,ale zasa az tolko fotiek nemam ☹

mayusik
autor
10. okt 2013

@venija diky za rady, myslis, ze by bolo vhodne dat jej darcekovu poukazku na fotoknihu? aby si tu knihu uz vytvorila sama. Spolocne fotky mame sice zo skoly,zopar aj s nasimi rodinami,detmi ale predsa asi by bolo lepsie keby si spravila taku rodinnu fotoknihu,hm?? aky je tvoj nazor? neviem sa rozhodnut ci ano ci nie?vdaka

venija
10. okt 2013

@mayusik myslim,ze je to dobry napad 🙂

lavishy
18. nov 2013

Čo takto štýlová peňaženka 😉