Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo kúpiť svokre na 50ku?

rainbow0508
20. nov 2012

Ženy, poraďte!!! Svokra je náročná žena...má všetko, čo potrebuje, vždy tvrdí, aby sme si nerobili starosti, ale keď na to príde, ulahodiť jej, je husársky kúsok. Čo by ste navrhovali?

leam
20. nov 2012

Let balonom 😉

andrii
20. nov 2012

možno by sa jej páčil digitálny fotorámček. posťahovali by ste jej tam fotky,ktoré by ste mohli aj pravidelne doplňať a mala by myslím peknú pamiatku 😉

lienkan
20. nov 2012

@rainbow0508 nejaky kusok vasej rodiny ..trebars aj len tricko-alebo zasteru s vami 🙂 ... nie drahe ,ale efektivne - alebo vankus s vasou fotkou ... 🙂

mircalla
20. nov 2012

Tiez sa priklanam za fotoramik, alebo daku supravu do kuchyne? tazko povedat, kedze nevieme, ake ma zaujmy
urcite daco trvacne, mozno sperk, pekny sal ci stola (daco drahsie a kvalitne, kedze ide ma 50, napriklad kasmir ci hodvab)

janinah
20. nov 2012

šperk,niečo osobné len pre ňu..a určite nič do kuchyne,žiadny obrus,obraz

sissy27
20. nov 2012

@rainbow0508 nenapísala si koľko si ochotná investovať, aké ma tvoja svokra záľuby, čo vyslovene neznáša - takže také univerzálne rady sú napr. šperk, wellness pobyt, poukážka ku kozmetičke, kaderníčke, fotokniha s fotkami jej blízkych... ale možno celý život snívala napr. o tom, že bude maľovať tak plátno, kvalitné farby... zamerala by som sa na jej koníčky, resp. zatiaľ nesplnené sny 😉

kvetinka211
20. nov 2012

@rainbow0508 kavovar ma? teraz uz dostat aj presso pod 100e

ani3012
20. nov 2012

@andrii to sa mi páči 😵

k_a_j_k_a
20. nov 2012

@rainbow0508 ahoj. Tak my sme toto riesili minuly rok, budeme buduci dvakrat a aj ten dalsi 🙂 . Aj moji, aj MM rodicia maju vsetko a co potrebuju, si nemaju problem kupit. Mojej mame sme nakoniec vybrali velku knihu o Michellangelovi, po kt. zopar rokov poskulovala. Dalsie tri darceky sme este neriesili. Ale viem, ze u nas by sa ujala aj poukazka na vikendovy pobyt (pravdaze pre dvoch), nejake wellness, ochutnavka vin a pod. Proste nieco, co by ich donutilo oddychnut si od prace i od domu. Na nete je velky vyber medzi tymi kuponmi so zlavami. Takemu cloveku, co ma vsetko, najviac ulahodi nejaky zazitok, aspon podla mna 🙂

rainbow0508
autor
20. nov 2012

@andrii nad niecim takym sme aj uvazovali...

rainbow0508
autor
20. nov 2012

@kvetinka211 tak toto je super napad...mozno sa nakoniec pre tento aj rozhodneme...diky moc...ona rada kavickuje

kvetinka211
20. nov 2012

@rainbow0508 my sme kupili svokre na 60tku taky 🙂 delongi BAR 14, mal aj dobre recenzie a stal tusim okolo 70e ... je to taky klasicky, nie kapsulovy aby tam mohla davat normalnu kavu a ma velky uspech 😉

sendy182
20. nov 2012

@rainbow0508 pekný obraz ak má rada umenie.............. dať namaľovať obraz vašej celej rodiny.........super drahý krištáľ.........honosný strieborný svietnik.............welnes pobyt........... 😉

anulienka166
20. nov 2012

ja saom tiez za ten welnes popyt...alebo my sme pred rokom kupovali mojej svokre, dekoracnu sochu do obyvacky, kedze si prerabala obyvacku a vedela som ze sa jej to paci

duracelko
20. nov 2012

trochu anglický humor : truhlu 🙂

31majka12
20. nov 2012
drobcek26l
21. nov 2012

Skús revolver ha ha

zuziq
21. nov 2012

my sme kupili so svagrovcami na 60tku poznavaci zajazd do rima pre nu aj svokra 😉

burina111
21. nov 2012

my sme sa zložili na kupeľný pobyt

andreah25
21. nov 2012

@rainbow0508 Daj vyrobiť kalendár na budúci rok s fotkami jej vnúčat - to sme dali my minulý rok a malo to úspech 😀

lumarque
21. nov 2012

@duracelko ´v lepsom pripade formicky na rakvicky.. mozno by potesili aj vlastnorucne napecene 😉

maruska24
21. nov 2012

mi tak napadlo, že metlu 😀 😀 ale nie, to si robím srandu.

asi nejaký pobyt ak má také rada, alebo nejaký obraz. Záleží podľa možných financií. Alebo zlato, to sa zvykne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli