Čo kúpiť svokre na 50tku?

3. máj 2022

Ahojte 😭😭😭
Svokra ide mať okrúhle narodeniny a nemám šajnu, čo jej s mužom kúpiť.
On navrhuje nejakú sadu hrncov, príborov, nožov atď.
Ja skôr nejaký wellness pobyt, prípadne má rada značku Guess,tak možno kabelku alebo čo 🤷
Vôbec neviem :(
Skúste ma prosím inšpirovať 🙏

melanta
3. máj 2022

Hrnce a príbor je osobný dar? To sú spotrebné veci do domácnosti. Ja mojim rodičom na narodeniny dávam každý rok wellness pobyt a na iné sviatky osobné veci, napríklad kabelka, hodinky, poukaz na kozmetiku a pedikúru a pod.

autor
3. máj 2022

@melanta však chlap 😂 čo ti poviem.
Mne osobne sa to proste nepozdáva, a ako som spomínala, skôr nejaký ten pobyt, alebo kabelku a tak 🤷

mnemka
3. máj 2022

Tablet

marci77
3. máj 2022

ano, tiez by som kupila klasicky kyticu a mozno nejaky darcekovy kos
a mozno k tomu bud ten wellness pobyt alebo napr. hodinky, kabelku

nevenka
3. máj 2022

Svokra bude mat 60 a rozmyslame, ze bud novy mobil, zlozime sa nan vsetci alebo roboticky vysavac - ale to vyslovene by chcela, chvali to, jej svagrovci to maju, aj jej mama, tuzi po tom. Tak to je ine.
Ak to budu len nudne hrnce a budu len zavadzat, tak radsej ten wellness pobyt, ak by to vyuzila. Nasi uz tahaju na 70-tku a mama by este ano, ale ocino uz nie, tak im uz take nevymyslame. Musite zvazit podla toho, co ma rada, ja by som sla asi do tych osobnejsich veci ako veci do domacnosti.
Ocinovej sestre na 70-ku kupili zlaty privesok a nausnice, ale ona zas ma rada zlato, stale ho nosi, potesila sa velmi.
Ale 50, to je este mlada dama, tak urcite nie noze a hrnce 😅🤣. Iba ak by vyslovene rada varila, piekla, tak si viem predstavit, ze by mohla chciet novy robot do kuchyne, kvalitny tiez nie je lacny. Ja som dostala a velmi ma to potesilo a to som mala 37 vtedy, manzel mi kupil na narodky 🙂. To podla zalub a osobnostnych crt treba vyberat 😊

diamond007
3. máj 2022

Možno praktickú baterku do kabelky 🙂
Alebo šperky, tých není nikdy dost

michellemary
3. máj 2022

Lístky do divadla 🙂

simsalabim
3. máj 2022

Keby mi na 50ku dali hrnce, tak by ma slahlo 🤦‍♀️ Darujucich by som zamestnala ako personal k hrncom 🤣 Dostala som peniaze a sli sme na poznavacku 👍 Okrem toho drobnosti - cokoladu, retiazku, kvety…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka_ke
3. máj 2022

aké má záujmy?

marlene
1. feb 2024

No mne keby niekto k 50 ke bol daroval sadu hrncov tak by ma dobre vytocil😂