Čo mám kúpiť k 5. výročiu svadby?

denisamko34
28. okt 2013

Prosim poradte aky darcek kupit manzelovi k 5 vyrociu svadby?Vdaka za rady a napady.

ichbinich
28. okt 2013

Nieco, z coho budete mat nieco obaja 😉
Podla financii:
Peknu veceru, pripadne v dobrej steakovej restauracii 😉
Let balonom.
Kratky vylet niekde, predlzeny vikend.
Vyslovene pre neho napr. nejaky arenalinovy zazitok, alebo jazdu pretekarskym autom,...
Pozrela by som nejake zazitkove portaly.
Ak chces nieco iba pre neho: mozno hodinky, hraciu konzolu,...

linda20111
28. okt 2013

Moj by sa najviac potesil keby dostal rekes piva :D :D :D Ale tvojho ty poznas lepsie, chlapi vacsinou nemaju radi take cacky ako vazy, kvety, obrazy, hackovane veci a podobne, skor nejaky prakticky darcek - klasika hodinky, mobil, tablet, pripadne retiazku, ked zvykne nosit. Ale napadlo ma nedavno som videla na internete tortu v tvare piva - poskladanu z salamy, sunky, syra, boli tam olivy a nejaka zelenina, vyzeralo to super ja by som urobila aj toto.. A kedze je to vase spolocne vyrocie, tak nielen darcek pre nho, ale spolocne pre vas oboch- vykendovy pobyt vo wellness 🙂

anetkaadamko
28. okt 2013

a nepreháňajte s darčekmi k výročiu, ved stačí večera....

jankapiknova
28. okt 2013

večera - romanticky večer

kikatko
28. okt 2013

u nás je to dnes- sme trošku dlhšie spolu a on dostal nové veci do posilky- teplakovú supravu a rukavice v novej taške. ked išiel cvicit tak hladal svoje veci- milo som mu povedala že staré som vyhodila a že všetko naj k výročiu. ja som dostala pusu a uprimé- ja som zabudol

nadula01
28. okt 2013

pozitivny tehu test 😀

digysa
28. okt 2013

Nic........co je to za vyrocie? Cakaj aspon na DESINU..... Chodte spolu do kina, na vecer a urobte si pekny vecer- odfofte sa a dajte sa do ramika....ze toto bol nas jeden z mala spolocnych chvil bez tych "malych spratkov " 😉 😀 😎

katkas1
28. okt 2013

nechapem preco by si nemala dat nic, my budeme mat nedelu 6. vyrocie a kupujeme si kazdy rok, ako nechapem co je na tom. Tento rok dostane darcekovy kos zo sladkosti/tie by jedol na tony/a bude v nom aj parfem a pojdeme niekde do restauracie a nieco aj upeciem/ aby naml malo sladkeho 🙂 /. Inak zvykla som mu davat aj take vtipne veci ako tricko s napisom: upozornenie pre zeny: som stastne zenaty, alebo taky zvoncek na sex a taketo prkotiny