Čo mužovi k 33. narodeninám?

martina374
11. jan 2019

Ahojte, chcela by som sa spytat co ste darovali manzelom/partnerom k 33.narodeninam? Rozmyslam co by som tak mohla kupit ale vsetko ako kozmetika, oblecenie je uz otrepane, chcela by som nieco ine, nieco pekne mozno na pamiatku, neviem........poradte nieco 🙂

denka259
11. jan 2019

@martina374 ak máte deti tak šperk s odtlačkom pršteka dcérky alebo syna

bielavlcica
11. jan 2019

@martina374 ja svojnu partnerovi kupim vzdy to co chce slebo potrebuje. Ked mi povie toto chce alebo hento odfotim si to a ked to najmenej caka dostane to ako darcek

prevenar
11. jan 2019

@martina374 veslovaci trenazer 🙂

evaachesa
11. jan 2019

@martina374 nieco v tematike "kristove roky" :D srandujem ;) muz dostal fitnes hodinky xiaomi amazfit core a potesil sa 🙂

miirabell
11. jan 2019

@martina374 zalezi od rozpoctu - ale napr. letenku, pobyt vikendovy, nejaky zazitok - napr zoskok s padakom, alebo vyhliadkovy let

martina374
autor
16. jan 2019

@evaachesa no tiez ma to napadlo 🙂..........ale co take?

martina374
autor
16. jan 2019

@miirabell aj na to som myslela zeby sme niekde vypadli len my dvaja,ale mame male deti tak to by asi velmi neslo a on ma taku pracu ze dopredu nevie ci bude mat prave v ten den volno alebo nie...takze tak

miirabell
16. jan 2019

@martina374 a co tak romanticka vecera v nejakej super restike? Ja sice maso velmi nejem, ale kamoska berie manzela na kazde jeho narodeniny do steakovej restauracie, ktoru ma on rad a on stale tvrdi, ze pre neho je to najlepsi darcek 🙂

lucka_lucia
16. jan 2019

Môj muž napr chce dron.zalezi od zalub

evkamotka
22. jan 2019

Tusim ciapku na behanie. Aj rukavice su momentálne fajn, je dost zima 🙂 alebo tatransky caj 🙂 masaz...