Čo na 50-tku pre svorku?

dadus
25. jún 2007

Babule prosim vas, poradte mi, co by sa hodilo na 50-tku pre zenu? jedna sa o draheho mamu a nakolko zlato jej uz kupil jej manzel, nevieme co jej kupit, a chceme aby to bolo nieco osobnejsie, nie ako skleneny pohar s 50 😝 dakujem za tipy 😉

biela.pani
25. jún 2007

Chcela som ti hneď napísať zlato, ale to už je nakúpené, tak čo tak hodinky? My sme kupovali to, tie staré akurát dosluhovali, tak sa veľmi zišli 😉

dadus
autor
25. jún 2007

aj tie jej uz kupil draheho brat, vsetko nam vyfukli 😅

biela.pani
25. jún 2007

to sa ťažko radí, väčšinou už majú blbostí plný dom, tak sa zle vyberá. Nedosluhuje jej niečo, čo by malo aj dostupnú cenu?

dadus
autor
25. jún 2007

no ved to, a ci jej nieco dosluhuje to nevieme, ale skor nie, ako ano....

lienka111
25. jún 2007

moja mamka taktiez oslavuje a so sestrou sme obom rodicom najprv chceli zaplatit liecebny pobyt, lenze nas predbehli a dovolenku uz maju vybavenu, takze sme pre nu vymysleli prekvapenie v podobe kalendara na nasledujuci rok, v ktorom budu nase / ich fotografie - chceme vyhrabat nieco z jej mladosti a tak pod...resp. spravit taky prierez jej zivotom 🙂no a k tomu jej obe prispejeme nejakou tou korunkou na uz vybranu dovolenku 😉 snad som ta inspirovala 😀

zuzanocka
25. jún 2007

my ked sme boli na poslednej oslave - to bola 60-ka, tam si oslavenkyna dopredu povedala, ze nech si ludia nelamu hlavu s darmi, ze ona by chcela bicykel, takze sa jej poskladali financne dary a okrem toho len kvety a karta s blahozelanim...

inak ani neviem, co poradit - treba sa zamysliet nad tym, co ma rada, co ju bavi a k tej "teme" sa nejak tocit...

dadus
autor
25. jún 2007

ten kalendar to je dobry napad, my jej chceme dat dva ramiky v jednom jej jedinu vnucku a v druhom nas ako rodinu, nakolko byvame od seba dalej a vidavame sa mozno cca 4x do roka, nejake tie kvety, flasu a este nieco sme chceli, take vzacnejsie a hlavne osobne, len mame tu oslavu uz tuto sobotu, takze 😅 ale dakujem, no popri vasich napadov ma mozu napadnut dalsie myslienky,takze vsetko sa rata 😉

kattum
25. jún 2007

co tak vikendovy pobyt do kupel, alebo nejaky vylet do nejakeho zahranicneho ale nie moc dalekho mesta pre 2 osoby, alebo darcekovy poukaz do salonu krasy (masaz, kozmetika, kadernik,...)

dadus
autor
25. jún 2007

no to ti je fajn napad, len je tu problem,ze ona je z ineho mesta, tak to by sme museli spachat jedine tam, alebo u nas a neviem, ci tie poukazy robia tak, ze nemusime dat dopredu datum.....alebo sa nahlasite tyzden dopredu....akurat jej drahy volal nech si povie a povedala zrovna to, co jej uz ostatni kupili 😒 a na druhej strane sama by na pobyt nesla, a nevedno ci by jej manzel siel s nou, on je dost taky konzervativny....je to tazko....keby ze mam pristup k nejakym ich fotkam, tak by som jej dala urobit obraz, alebo co, no fakt neviem....este ma napadol svietnik taky vacsi, mam znamu, ktora to robi, len je to zasa neosobne...uz som zufala....

alenkap
25. jún 2007

a co tak nejakú peknú šperkovnicu

dadus
autor
26. jún 2007

alenka, ked nam naposledy volala a pytali sme sa jej co teda, tak presne toto povedala, tak ideme dnes do mesta nejaku kupit... 😉

alenkap
26. jún 2007

tak super, že už máš to rozhodnutie za sebou! Želám vám, aby ste zohnali niečo pekné a nech sa vám aj oslava vydarí 🙂

dadus
autor
26. jún 2007

dakujeme,tak mame sperkovnicu a este sme jej kupili privesok zo zlata 😀

easly
6. júl 2007

a co poradite na 50-tku svokrovi???

bezaz
6. júl 2007

easly zalezi od zaujmov.. chlapovi sa tazsie kupuje.. ked je rybar, nejaku knihu, novy prut, ked je modelar, novy super model z limitovanej serie 😉
pripadne nejaky drahy alkohol.. alebo od bukovskeho navod na prezitie pre muzov 😎

easly
9. júl 2007

bezaz dakujem za radu ale vobec neviem,lebo moj svokor nema take zaujmy ako pises:(...no nieco vyspekulujem,mozno len peniaze ved aj to pomoze a potesiiii 😝

ikke
14. okt 2008

zuzka1. • 1d • Dnes o 10:19
Ahojte, baby!
Mam taky problem, potrebovala by som poradit aky darcek, specialny by ste navrhovlai, alebo uz uskutocnili.
Dedko mojho maleho bude mat o chvilu 50-tku a chceli by sme mu dat nieco originalne s tym, ze by v tom bol zakomponovany aj nas malinky, ako darcek od neho.
Mate nejake navrhy????
velmi by nam to pomohlo, lebo sa nad tym trapime uz mesiace, je to jeho prvy vytuzeny vnucik, ktoremu by zniesol aj to najmodrejsie z neba.

ukana • 1d • Dnes o 10:20
kalendar s maleho fotkami (vsak uz je pomaly koniec roka) ....tricko s maleho fotkou.......alebo salka s fotkou........

dadka212 • 1d, 7tt • Dnes o 10:25
fotokniha, odliatky ručičky nožičky, alebo odtlačky na nejaké plátno a zarámované ako obraz....

smardik • 39tt • Dnes o 10:26
zuzka by na vánoce budem dávat kalendář a necháme udělat tohle a zarámujem to - http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=537383

nevesta • 1d • Dnes o 10:27
No kedze su to okruhliny, tak by som isla k fotografovi, ty, manzel, malinky, dala spravit profi fotky a dala z toho spravit obraz na stenu , hrncek, alebo tricko su fajn, aj foto kniha, ale sa mi to zda na 50 - tku malo

ukana • 1d • Dnes o 11:56
nevesta, ja som to myslela ako darcek k niecomu hodnotnejsiemu, velky dar od rodicov a nejaka drobnost akoze od drobca...tiez by som nesla na 50-tku so salkou alebo trickom

dadka212 • 1d, 7tt • Dnes o 11:58
ja som to tiež tak pochopila, že ten darček by mal byť akože od malého

zuzka1. • 1d • Dnes o 12:37
Baby dakujem, dame asi nejake tricko spravit aj dedovi aj malemu, nech su kao suprava a ten kalendar sme planovali na Vianoce aj s pohladnicami

dididi30 • 2d • Dnes o 12:47
hej baby a kolko stoji taky kalendar, ci pohladnica s foteckou deti ci dietata?

paolin • 2d • Dnes o 14:15
my jsme pro babicky delali hrnecky s fotkou

zuza.m • 1d • Dnes o 14:20
ja som dostala vankuš s fotkou mojho maleho mna to potešilo velmi.tak že som si objednala každy rok jeden aby som mala supravu a na každom bude starši

matica2
14. okt 2008

ahojte zaujal ma ten kalendár s fotkamy. to kde take robia.

zuka
14. okt 2008

Ja som dala spravit foto knihu. Vysledok bol fantasticky, krasna knizka plna krasnych fotiek. Je to vlemi jednoduche, staci si stiahnut softver...
www.cewe-fotokniha.sk

zuzitka
14. okt 2008

prave tuto sobotu sme oslavovali maminu 50ku
my sme jej kupili drevenu macku do obyvacky 🙂
ma zahradku, tak dostala vela sosiek do zahrady.....

ved kuk sem:
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/babka-ma-50/?i9...

kingstonka
12. jan 2009

ahojte...rozmyslam nad darom pre maminu k 50tke... hoci tu uz padli nejake napady, ale ak vas este nieco napadne...sem s tym-rada sa inpirujem...vdaka

zuzitka
12. jan 2009

drevene velke hodiny na stenu 🙂

ukmima
12. jan 2009

Ahojte...my sme dali spravit mamine ikebanu v kvetinarstve...a dali sme tam 5o ks 20 korunacok..
ikebana bola krasna...aj tie peniazky tam pekne vynikli....skoda, ze sme ju museli rozobrat a peniazky zamenit...ale 3 roky bola krasna...a vzdy ju chvalili navstevy...
Skus nieco podobne...a vsak aj 5 euro bankovky su pekne 😉

anavila
12. jan 2009

ja som ocovi spravila na A2 peknu tapetu a z inej tapety som urobila velke cislice 50, dute, a do toho som polepila fotky, takze ta 50tka peken vynikla a tom podklade...a boli to jeho fotky od narodenia, skratka cely zivot...kupila osm taky ram v baumaxe a visi nam to na stene.....kazdy na to pozera ked pride, lebo je to na chodbe

mirko
12. jan 2009

ahojte, moja mamina mala 50-tku v decembri, my s muzickom sme jej kupili susicku ovocia, ktoru straaasne chcela, brat jej kupil tiez velku drevenu macku a velky kvet v crepniku, a este dostala zlate nausnicky, retiazky.....pre zenu sa da lahsie nieco vybrat ako pre chlapa 🙂

kingstonka
13. jan 2009

...dakujem za tipy- pre zenu sa fakt da lahsie vybrat ako pre chlapa...no teraz mam kopec napadov...nieco musimvybrat..cas este mam..skoda ze nie som nejak zrucna..niecoaj z tych fotiek urobit by sa mi pacilo...

danu
25. sep 2009

adulikka • 3d • Včera o 23:50
pôjdem jej zagratulovať ,ale stále neviem čo jej mám podarovať .podotýkam ,že má všetko...má kopec priateľov čo jej dajú kopec darčekov ,kopec peňazí...tak naozaj neviem ...poradte ,,,alebo stačí fľaša ,kvety ,bonboniéra .

adulikka
25. sep 2009

čítala som to tu ...lenže všetku chcete pre mamu ,otca ,ale ja chcem pre kamarátku

dzio2
25. sep 2009

moja skus nieco srandovne teraz letia tie srandovne torty napriklad alebo peniaze do obalky a kvety 🙂 tou obalkou nic nepokazis ma dostat 3rovnake dary tak nech si kupi co chce