Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo si obliecť na krst?

matilda99
29. sep 2012

Viem, ze ako matka dietata sa treba obliect slusne, pekne, no vobec nemam tusenie co na seba aby som to neprehnala...Nemam problem s koselami, suknami, nohavicami so satami s cimkolvek, ale neviem aky typ mam zvolit nosim 42-44 ...co ako skombinovat. krstiny mame zaciatkom novembra. poradte mi mamicky prosim co ste mali napriklad vy . MOOOOOOc dakujem...

mummy01
29. sep 2012

@matilda99 pri dcerke som mala ciernu suknu po kolena a bielu bluzku s kr.rukavom-to bolo v lete a pri synovi upletove saty a leginy-to bolo v zime.

katren
29. sep 2012
matilda99
autor
29. sep 2012

klasika, leginy saty ...ja vobec neviem jaaaj ja mam stale predstavu ze oblek, a neviem proste kostym ako kedysi ,,,,ale ved doba sa meni...ja by som to tiez najradsej dala na seba saty leginy ( moje najoblubnejsie + cizmy ), takze vravis , ze uplne v pohode hej?

matilda99
autor
29. sep 2012

hej kukala som aj google , len tam som nic nenasla keby ma o 15 kg menej tak si mam aj co obliect, ale teraz no bohuzial nechcem vyzerat smiesne 🙂 a nechcem byt zase moc obyc. a zase moc prehnane, ideme hned po krste na oslavu 50 tky babke ,baby vy mi isto nieco poradite ,,,🙂)))))))

katren
29. sep 2012

@matilda99 nosis 42-44...to nie je katastrofa 😉 ......ja mam 44-46 😅
a skus pozriet aj tu diskusiu tu na MK 😉

slavka034
30. sep 2012

@matilda99 no v prvom rade si obleč to v čom sa budeš cítiť pohodlne 🙂 🙂 🙂 🙂
myslím že aj tak nikto nebude riešiť čo máš na sebe a prečo))...veď predsa či už na krste alebo oslave nejde o to čo máš na sebe))) 😀 😀

zzggffvhng
30. aug 2014

Ahoj

zzggffvhng
30. aug 2014

Za

Tu začni písať odpoveď...

Odošli