Čo si obliecť na krst?

matilda99
29. sep 2012

Viem, ze ako matka dietata sa treba obliect slusne, pekne, no vobec nemam tusenie co na seba aby som to neprehnala...Nemam problem s koselami, suknami, nohavicami so satami s cimkolvek, ale neviem aky typ mam zvolit nosim 42-44 ...co ako skombinovat. krstiny mame zaciatkom novembra. poradte mi mamicky prosim co ste mali napriklad vy . MOOOOOOc dakujem...

mummy01
29. sep 2012

@matilda99 pri dcerke som mala ciernu suknu po kolena a bielu bluzku s kr.rukavom-to bolo v lete a pri synovi upletove saty a leginy-to bolo v zime.

matilda99
autor
29. sep 2012

klasika, leginy saty ...ja vobec neviem jaaaj ja mam stale predstavu ze oblek, a neviem proste kostym ako kedysi ,,,,ale ved doba sa meni...ja by som to tiez najradsej dala na seba saty leginy ( moje najoblubnejsie + cizmy ), takze vravis , ze uplne v pohode hej?

matilda99
autor
29. sep 2012

hej kukala som aj google , len tam som nic nenasla keby ma o 15 kg menej tak si mam aj co obliect, ale teraz no bohuzial nechcem vyzerat smiesne 🙂 a nechcem byt zase moc obyc. a zase moc prehnane, ideme hned po krste na oslavu 50 tky babke ,baby vy mi isto nieco poradite ,,,🙂)))))))

katren
29. sep 2012

@matilda99 nosis 42-44...to nie je katastrofa 😉 ......ja mam 44-46 😅
a skus pozriet aj tu diskusiu tu na MK 😉

slavka034
30. sep 2012

@matilda99 no v prvom rade si obleč to v čom sa budeš cítiť pohodlne 🙂 🙂 🙂 🙂
myslím že aj tak nikto nebude riešiť čo máš na sebe a prečo))...veď predsa či už na krste alebo oslave nejde o to čo máš na sebe))) 😀 😀

zzggffvhng
30. aug 2014

Ahoj

zzggffvhng
30. aug 2014

Za