Čo si obliecť na muzikál na Novú Scénu?

zuzidr
10. dec 2011

Ahojte, dnes ideme s manželom na Novú scénu na muzikál 8svetadiel, viete mi poradiť čo si obliecť? síce som v 7mes. čiže možnosti mám obmedzené ,ale kedže robím v administratíve tak mám aj blúzky, topy, čiernu-riflovú suknu, nohavice, ale fakt netuším čo na seba. A neviem ani čo si má obliecť manžel....ďakujem za všetky odpovede 😀

ikke
10. dec 2011

hocico elegantnejsie nez modre rifle a tricko 😉
dnes uz sa ani do narodneho nechodi v smokingu a vecernych satach (az na vynimky) ...

tilly
10. dec 2011

jeeej, na osmom sme boli... v pohodke v rifliach a bluzke, resp. tope... manzel rifle a koselu, ale uz je to asi pase... 😉

danielkaa111
16. dec 2014

Dobrý večer....ideme na Silvestra na Osmi svetadiel a nevieme co na seba.resp. priatel. mohli by to byt rifle a kosela alebo by to malo byt viac elegantnejsie, kedze to je na Silvestra?? Dakujem

sasagajdoska
30. dec 2014

Niektori ludia nosia bezne aj rifle, takze fau pax to nebude... ale predsa len poradim obliect si cokolvek "slusnejsie" ako rifle. Kostym, nohavice, saty, sukna... cokolvek... co tak taketo krasne saty? http://www.bonprixshop.eu/style/tehotenske-uple... A pre manzela nohavice, kosela bez kravaty a pekne casual sako (hlavne nie cierne nohavice s ciernym sakom nech nevyzera ako na pohrebe :D )

mircalla
30. dec 2014

Nic nobl ani prehnane elegantne, rifle by som si vsak nedavala - nejake pohodlne nohavice, saty, suknu.....ak nohavice alebo suknu kludne mozes k tomu pulover, nemusi byt bluzka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre