Čo si obliecť na rodinnú slávnosť?

Ahojte babule potrebovala by som poradit hlavne tie co sleduju viac modu, licenie a nielen tie. V januari sa chystame na krstiny. Bude zima a ja som dost taka ze ma ofukne a som ako cencul... Krstiny budu dost daleko na mna asi 200km od nas. Co si na ne obliect alebo ako sa nalicit? Co sa hodi a co nie? Nejdem za krsnu,manzel ide za krsneho...Rada nosim leginy pripadne tuniky, mam tavie krasne klinove cizmy s hnedym klinom a kozusinkou. Ale co k nim? Ake oblecenie a licenie? Chcem byt kus extra a zaexperimentovala by som napriklad s gepardim vzorom ale ten neni tuto zimu tusim in...Vdaka za kazdu radu.
jajka71
29. okt 2013
ja by som urcite neriesila co je in a co nie je in, v takychto pripadoch je velmi dolezite sklbit to, co sa na dannu udalost hodi a co sa hodi k postave a v com sa citite dobre, toto ja by som urcite neriesila, naco budete in ked sa nebudete citit dobre?

na krst nie je vhodne sa obliect extravagantne, v kostole sa nehodi mat velky vystrih alebo kratku suknu, ak si date svetrik nad kolena alebo upletove saty a leginy? myslim si, ze ak si date svetrik alebo upletove saty a leginy, na to nejaky kozuch pod zadok alebo kabat po kolena, je to v pohode,

urcite by som nekombinovala vzory a putala na seba zbytocnu pozornost, v prvom rade si oblecte to, v com sa citite dobre a v com nebudete na seba tahat zbytocnu negativnu pozornost (minisukna a vystrih),

robim v charitativnej organizacii a viem, ze pokial je nauka ku krstu tak sa hodi slovicko o tom, ze sa nema clovek vyzyvavo oblect, ked som bola ucastna takychto udalosti, tak som tam videla aj par dam velmi extravagantne oblecenych, no dodrzali bonton a tak nikto nemohol nic povedat, len ostatne tetusky nadavali, lebo zavideli postavu🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli