Čo svokrovcom pod stromček ?

vveroniika
21. nov 2019

Ahojte, chcem sa spýtať čo zvyknete kupovať svokrovcom pod stromček ? Absolútne neviem. Nekupujeme si nejaké veľké dary, ale pod tým stročekom, by si naozaj každý mal nájsť aspoň najeakú maličkosť. Svokra neni na také že krémiky, šminky,handry a svokor sa tiež nevyobliekáva tak neviem vôbec. Dajte nejaké typy budem vďačná.

sapetka
21. nov 2019

@vveroniika svokre kozmetiku, naucila som ju na nu😊a na svk taku nekupi. A svokrovi som vymyslela sal.. tiez len drobnosti..

vladika11
21. nov 2019

@vveroniika tento rok sama svokra navrhla nočné lampy na stoliky v spálni a že dosluhuju nástenné hodiny v kuchyni. Tak paráda konečne bez rozmýšľania 🙂

lenicka777
21. nov 2019

svokra chcela nove taniere a vinove pohare 🙂 a svokrovi sme kupili karticku v hodnote 20e na umyvarku auta,ziadne velke dary 🙂

conquestor
21. nov 2019

my uz davame svokrovcom spolocny dar...lebo kozmetiku svokor neodceni,poukazky vobec takze minuly rok dostali rodinny obraz do obyvacky,tento rok im davame bambusove osusky 2ks a bambusove uteraky 2ks..tot vsio

lenicka777
21. nov 2019

@vladika11 najlepsie ked si sami povedia co by sa im zislo 🙂 ze?

wena
21. nov 2019

My kvalitné víno v darčekovom balení, to kupujeme každý rok a vieme, že to vypijú lebo víno majú radi. A tento rok darčekový poukaz do wellnes v hoteli, ktorý je neďaleko nich, tento rok si obľúbili sauny a wellness. Minulý rok sme im kúpili výstup na Lomnický štít so sprievodcom a rok predtým lístky do divadla. Snažíme sa vždy niečo také čo ich aktuálne baví.

vveroniika
autor
21. nov 2019

@lenicka777 Ako vždy sme sa pýtali a vždy odpovedali rovnako→šetrite si peniažky nič nám netreba.Raz sme im kupili krásne vyšívané osušky, potom svokre poukážku na kozmetické ošetrenie pleti a svokrovi termoprádlo, pred tým kuchynské nože ako spoločný darček. No teraz nám dochádzajú nápady. Ako wellnes pobyt určite nehrozí. Oni sú také domáce typy.

vladika11
21. nov 2019

@lenicka777 veru.. Aj keď teraz rozmýšľam minulý rok chcela hrniec, tak to sme tiež nemuseli uvažovať🙂

jaanulina
21. nov 2019

Listky do divadla alebo nejaky koncert, pripadne darcekove poukazky na nakup knih pre svokra a svokre do parfumerie

zorkahorka
21. nov 2019

Ja jazdy rok robím kalendáre s fotkami vnúčat,pre nich naj darček.a vždy chcú dáky wellness pobyt v prirode

nikpa
21. nov 2019

@vveroniika poukážku na masáž, na wellness, do obchodu kam vieš že chodia napr. kníhkupectvo alebo teraz sa dajú spraviť kalendáre z fotiek, my sme tak dávali z fotiek vnúčat a malo to úspech 😁

simsalabim
21. nov 2019

@vveroniika u nas maju velky uspech tieto pecene caje https://www.zlavomat.sk/akcia/696194-balenia-ch...

Tiez si kupujeme iba drobnosti.

vveroniika
autor
21. nov 2019

@simsalabim Keďže aj my kupujeme len maličkosti, ten čaj znie ako fakt dobrý nápad. Čajíky ľúbia obaja. Lístakmi do divadla alebo kníhkupectva ich neohromím. Sú to prostí ludia ale s veľkým srdiečkom. Takže naozaj niečo jednoduché a pekné.

januska20
21. nov 2019

@vveroniika ja akurát pre nich riešim posteľné prádlo. Ja som si prednedávnom také kúpila , no svokre sa veľmi páčilo,takže kupujem pre nich také isté..

https://emi.sk/2321-obliecky-bavlnene-oslo-emi....

saskia_98
21. nov 2019

Ja som kupila toto zatial 😊 mne to pride mile. 🙂

simsalabim
21. nov 2019

@vveroniika som rada, ze ta to oslovilo 😉 Tie caje su naozaj chutne a je to taka mila drobnost, co aj pekne vyzera aj dobre chuti.

otazka1
21. nov 2019

Pripadne take voltareny, kamziky a maste atd z lekarne, dostat ich v darcekovych sadach. My take davame manzelovym starym rodičom

tinnka30
21. nov 2019

mna este napadlo k tym pečenym čajikom,lebo to je velmi dobry napad a su aj velmi chutne..keby ti to bolo malo,dokup im k tomu pekny vianočny hrnček,napr..v pecu tam su lacne..a pribal im tvoje domace vianoč.pečivo,v peknej malej vianoč.krabičke..urob im take milé baličky..

basullinka
21. nov 2019

My sme im zaplatili wellness pobyt na vikend 🙂

maminkasisa
21. nov 2019

Kolegyna rodicom na vianoce robi darcekovy kos, kava, caje, sladke co maju radi, nejake vinko a alkohol pre navstevy/vraj/ , niekedy im dava aj nejake vitaminy alebo nieco z lekarne, co uzivaju / to ich vraj tesi najviac/

marylinmary
21. nov 2019

My tiez davame spolocny dar, minuly rok obraz s fotkami a predtym rok zase sme im wellness pobyt kupili 🙂

larisalarisa
22. nov 2019

Dobrú knihu, možno darčekový kôš kam dáte niečo čo majú obaja radi

lapaloma1987
11. dec 2019

Vecna dilema aj u nas.... svokrovci maju vsetko!!! Kozmetiku nepouzivaju..umyvaju sa obyc mydlom... vonaviek ma svokra plnu skrinu... do divadla ci kina nechodievaju... a este su aj divní 🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣 neviem kde zobrali mojho mega muza ❤