Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dali ste niekto svojmu synovi meno Leo?

kajlik18
21. okt 2012

ahojte chcela bi som dat drobcovy meno Leo ale nie meno Leonard..da sa to dat aj tak?mate to tak niekto ?dakujem za odpovede 🙂

abbey1
21. okt 2012

Kamarátka má skoro 3 ročného Lea a bez problémov ho u nás na matrike zapísali. Najlepšie urobíš, ak sa osobne zastaviš na vašej matrike a pani ti povie. Buď majú toto meno už zapísané v takej špeci knižôčke s menami registrovanými na SVK, alebo už niekto pred vami také meno dal a vtedy máte po probléme.

atrami
21. okt 2012

U nás má suseda Lea. Je knižka s menami používanými na Slovensku. Moj syn je Natanael. Problémy sme nemali. Všetci synovia majú dokonca 2 mená a tiež nebol problém.

yyyyanula
21. okt 2012

Leo má meniny v slovenskom kalendári spolu s Leou 29. apríla. Môj malý je Leo a ani som sa nad tým nezamýšľala, či mi ho zapíšu - len sme nadiktovali 🙂 Určite s tým nebudeš mať problém, s malými Leami sa roztrhlo vrece 🙂

anniera
21. okt 2012

Ja mám doma takmer 6 ročného Leonarda, keď som vyberala meno, tak meno Leo ešte nebolo v slovenskom kalendári. Pridali ho o rok neskôr. V podstate ho tak či tak voláme Leo, takže mi to je jedno. V našom meste (cca 10 000 obyvateľov) máme len 2 Leonardov, a môj bol na matrike zapísaný ako prvý, takže skôr si myslím že sa vrece roztrhlo s menami typu Jakub, Matej, Lukáš. Tie keď počujem tak sa mi už ježia chlpy 😀

jajamalka
21. okt 2012

môj manžel sa volá Leo. A to má 30 rokov preč. Svokra predbehla dobu. 😀

cerez
21. okt 2012

Kamarátka má vnúčika menom Leo.

zonjushe
21. okt 2012

my mame sice dievcatko, ale chlapcek by bol Leo, pytala som sa aj na matrike a ziaden problem..

hugoleon
1. nov 2012

Nas 7mesacny sa vola Leon a nikde s tym ziaden problem nebol 🙂

lenkacomrie
25. júl 2013

Moja kolegyňa ma syna lea a oliera a pri žiadnom nemala problem.

babucika1986
25. júl 2013

Moj synček je Leo má 6 mesiacov, a nikdy nebol problém 🙂

tinasky
5. nov 2013

Ahoj...aj moje baby sa vola Leo...ziadny Leopold ani Leonard ci Leon...a pohodka...

atkab
16. dec 2013

hihiii, my máme dvojičky Lea a Leo, narodili sa 10.1.11, vtedy boli v kalendari spolu 29.4., ale tento rok ich "rozsadili" :-/ ...Leo má meniny 11.4., ...trošku čudné "rozhodnutie", nechápem prečo to zmenili... nuž, ale keďže sú dvojičky, budeme oslavovať spoločne a to 29.4!!! 🙂

matapeto81
16. dec 2013

Náš je síce krstený Leonard-aby mal v kalendári meniny ale pre nás je LEO a hotovo🙂 😉 😉 😉 😉 🙂

anjelik0912
16. dec 2013

pekne meno ale ja osobne by som nedala my mame psa Lea :D

silviavivien
16. dec 2013

mne sa to lubilo ja som ho chcela ale muz nie....ale poznam od nas z dediny je jeden leo🙂

lana015
12. jan 2014

Aj my mame tri a polrocneho Leuska, vedla v dedine mame aj konika Lea, na ktorom deti jazdia a venuju sa hypoterapii. Nevadi mi, ak da niekto psovi ci inemu zvieratku ludske meno 🙂 Mala som vela mien na vyber, v zavere som sa rozhodovala medzi Teo a Leo a nakoniec bol Leo. Prekvapila ma jedine ta zmena, ked ho vlani vyskrtli z kalendara 29.4. a posunuli na 11.4., ale aspon nechali mesiac rovnaky. Toho roku je len malo kalendarov, kde meno zapisali, ale jeden mam 🙂.

aknajdobko
10. apr 2014

Aj ja mám syna Lea, keď sme mu vyberali meno, tak bolo len v medzinárodnom kalendári mien 11.4.,tak oslavujeme vždy na Júliusa.

11nika11
10. apr 2014

kamoška má synčeka Lea...veľmi pekné meno 🙂

25daniela
10. apr 2014

Krasne, ked som cakala, aj som zvazovala, ale bol by Leonard 🙂

billam
10. apr 2014

Ja mám psa Lea 🙂

martini
10. apr 2014

pekné meno, ale nemôžem si pomôcť, ale pri tomto mene si hneď spomeniem na legendárny erotický časopis z čias socializmu 😉 😉 😉

fra
10. apr 2014

Naozaj to vobec nie je až také nové meno, moj prvy frajer sa volal Leo (čisto len Leo, oslavoval meniny s Júliusom) , a to už má skoro 45 rokov 🙂

bibyke
2. jan 2016

Ano da,nas syncek je Leo🙂

nikesz17
4. feb 2016

aj my máme Lea 😀

lauricka
4. feb 2016

A preco by nie? Mena si mozete dat takmer akekolvek. My teda mame Leonard, ale volame ho len Leo, jasne, alebo Leonko. Neznasam, ked to niekto skomolí na Leoš 😝

hankm
6. feb 2016

Nikdy by som nedal, moj sef je Leonard ( leo) :D

andrylm
9. feb 2016

aj ja mam Leuska strasne mu to pristane ,mala som ine meno nebola som si ista ,ale toto meno je ako usite na neho,proste mu pristane,ked som cakala dceru mala som vybrate meno alzbetka a ked sa narodila hned ako som ju zbadala zmenila som meno je to Lucinka,tiez je to ako na nu usite,taka Lucinka
Leo je nezvicajne meno kazdemu komu poviem ako sa vola ,povie ake krasne meno
Leo je uplne ine meno ako leonard a leos

certik302
18. mar 2016

Aj ja mam syna Lea..ma 7rokov..a skoda,ze ich oddelili s Leou..tvorili par..teraz je na Julius..nerozumiem preco zrovna na Juliusa...

lenkamoravcikova
2. feb 2017

Aj my máme synčeka Lea a nebol žiadny problém so zápisom a dokonca ani s krstom 😊😘.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli