Darček dcére k 18. narodeninám

martabalalajka
20. jan 2021

Prosím o tip na darček k 18-tim narodeninám pre dcéru. vodičák, mobil a príslušenstvo už má. rozmýšľala som nad šperkom, či hodinkami, len neviem kde mám hľadať ak by ste mali tip na spoľahlivú stránku by som bola vďačná 🙂
Ďakujem

anjelicek26
20. jan 2021

Skor by som jej dala nieco, co nikdy nezabudne, taka dovolenka by bola top... pre dve osoby, nech vezme aj kamosku/priatela, to je jedno.

denden77
20. jan 2021

@anjelicek26 presne to som chcela napisat.. mne dali rodicia peniaze na prvu dovolenku s frajerom 😊

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@denden77 ja by som aj, ale môj muž by to zrejme neprežil, že ide s frajerom 🙂

@anjelicek26 ale áno, tá dovolenka je dobrý nápad...🙂

luccija
20. jan 2021

@martabalalajka ja som za sperk, hodinky...kedy to bude?hodinky by som kupovala, az sa otvoria obchody to treba skusat.
Cestovat sa bude Boh vie kedy a, ked uz na ten vylet dovolenku by som s nou chcela ist ja🙂)tiez si to zasluzis za tych 18 r

denden77
20. jan 2021

@martabalalajka 😂😂😂 tak.. ma 18.. skor, ci neskor i tak pojde 🤷‍♀️😊 a podla mna by ste tym u nej fakt zabodovali 😊

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
20. jan 2021

@martabalalajka tak s kamaratkou, poukazka a na dovolenky sa lieta aj teraz (s testom pred a po - ale lieta) a myslim, ak bude mat poukazka platnost rok, v lete rozhodne nieco pojde... vsetky materialne veci su take - no ako kazde ine narodeniny...na toto by nezabudla... take, ze dieta moje davam ti kridla, spoznavaj svet.

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@denden77 tak to na 100% 🙂

silvike
20. jan 2021

@martabalalajka Mne sa velmi pacil napad co darovali svagrovci dcere. Vsetci su taka turisticka rodina a radi chodia na tury do Tatier...tak dostala prelet vrtulnikom nad Tatrami 🙂

ibrunova
20. jan 2021

Podľa toho, čo má rada,napríklad mňa vtedy potešila retiazka s príveskom, veľmi si to dodnes vážim, moju dcéru napríklad potešila komplet skialpová výstroj. Dovolenka sa mi moc nepozdáva, ktovie, kedy to bude aktuálne, či to zaplatiť len jej či aj frajerovi,

elizabet173
20. jan 2021

@martabalalajka ved ma 18! Keby vam o tyzden oznamila, ze sa vydala alebo je tehotna, tak sa muz zblazni? Ale myslim, ze retiazkou, alebo nausnicami, ak sa trafis do jej vkusu, nic nepokazis

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@elizabet173 áno má 18, ale môže sa to stať, ale pripraviť je pôdu, aby sa to stalo si mylím, že tiež nie je riešenie...neviem, ja stále to beriem tak, že je to moje malé dieťa 🙂

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@trema Ďakujem za tip 🙂

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@luccija 🙂 tak to určite si zaslúžime 🙂

jaaty
20. jan 2021

@martabalalajka odporúčam Pandora NÁRAMOK s "gulickami". Kupovala som krstnej dcére k 15.narodeninam a potešil. Podľa mňa pekný a vďačný darček.

elizabet173
20. jan 2021

@martabalalajka to je normalne, vzdy budeme tie deti brat ako deti 🙂

puertorico
20. jan 2021

Ja by som aj foťák, alebo zrkadlovku. Keď pôjde na tú dovolenku keď sa bude dať, tak nech pofotí 🙂 No podľa toho koľko chcete minúť peňazí. A hodinky by som už kupovala také tie smart cez ktoré sa dá volať, písať správy, Facebook..

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@puertorico no práve ma napadli Iwatch, kedže ma Iphone 🙂 a zrkadlovku máme

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@jaaty Ďakujem, popozerám 🙂

luccy89
20. jan 2021

Dovolenka je top, ale ak nie, tak najskor tie Iwatchky. Pandoru moze dostat hocikedy a podla mna to uz svoju slavu ma za sebou...

mareka49
20. jan 2021

Krásne sú prívesky s menom.
Ako mala Carrie v Sex v meste.
Zlaty alebo biele zlato.
Pripadne Pandora set nejaký zaujimavy

bozenka9532
20. jan 2021

@martabalalajka aj moja dcera bude mat 18 a rozmyslame bud hodinky alebo daky set nahrdelnik..nausnice...nieco v tomto zmysle...ak dovtedy otvoria obchody..nechcem objednavat cez net....
Na dovolenku s priatelom si setri sama...to by nechcela...skor nieco na tu pamiatku...ale chcem az si vyberie sama co sa jej paci....

hettinka
20. jan 2021

@martabalalajka my sme na 18-ku kupovali dcere MacBook.
Ak hodinky, šla by som do smarthodiniek, kompatibilných s mobilom, podľa toho, akú má znacku mobilu.
Šperk je tiež fajn, ale kupovala by som zlato, čo bude mat vždy hodnotu.

Ja dom na 18-ku dostala poznávací zájazd cez pol Európy od BUBO TRAVEL, sle teraz sa nedá cestovať, takze to asi nie.

Možno este nejaký jazykovy pobyt na Malte. Dcéra bola, to si platila sama, ale super 2 týždne si užila.

martabalalajka
autor
20. jan 2021

@bozenka9532 áno určite zlato, hoc by to teraz možno až tak nenosila, ale neskôr určite a mala by pamiatku 🙂

@hettinka jazykový zájazd je super nápad, chodí na bilinquálne gymko, tak mám o čom premýšľať. 🙂 Ďakujem

hettinka
20. jan 2021

@martabalalajka nasa bola cez agentúru MJA , odporúčam. Ale teda cenovo s letenkami a vreckovým tak do 2000 ju to vyšlo na 2 týždne. Bola cez letné prázdniny. Dá sa aj lacnejšie, keby bola na apartmáne a varila si, ale chcela som, aby mala o všetko postarané a nemusela nič takéto riešiť. Alebo mimo leta je tiež lacnejšie.

martabalalajka
autor
26. jan 2021

Ďakujem všetkým za rady. pekný deň. Marta 🙂

saxana000
26. jan 2021

K 18 som dostala hodinky prsten a peniaze na vodicak.k 20ke elegantny set naramok a nahrdelnik..je to krasna pamiatka.spolu s obruckou jedine sperky ktore nosim na kazdu prilezitost do spolocnosti a k takemuto veku to podla mna patri sperk pre mladu zenu hodnotna pamiatka nadcasova spomienka na cely zivot na rodicov.aj ta pandora nie je zly napad ale mne osobne sa to nepaci naramok plny cingrlatok co hrkoce pri kazdom kroku sa hodi tak pre 15te narodeniny ale to je len moj nazor poznam aj zeny okolo 50ky co ho maju a nosia.a zazitkov si predsa moze uzit dost kedy bude chciet s kamaratmi a frajermi aj dovoleniek aj mobilov a notebookov-to nie je podla mna darcek ale spotrebny tovar.moja mama dostala k 18ke nausnice zlate kruhy a nosi ich uz 40 rokov o novych nechce ani pocut neviem si ju uz bez nich predstavit..

2002lenka
26. jan 2021

Zoskok padákom, prelet balónom.. Nejaký zážitok, môže si sama vybrať. Ja som dostala retiazku s hnusným príveskom, ktorý som si nikdy nedala. Retiazku som nosila. 🤭

teleskop
26. jan 2021

@martabalalajka spytala by som sa na viac verzii nejaku vybrala, neznasam ked mi da niekto darcek kt sa mi nehodi

noemi155
26. jan 2021

@martabalalajka ja som dostala zlatý prsteň a je to pekná spomienka
Vždy si spomeniem na tých sladkých 18,keď sa pozriem na ruku
Podľa mna tým nič nepokazis