Darček k 40. narodeninám pre ex

mawiya
18. okt 2016

Ahojte zienky. Potrebujem poradit. Situacia v skratke, exo bude mat okruhle 40 narodeniny. Pozval deti. Jasne, ze si zasluzi velke nic, ale vsetci do mna hudu, ze mam preukazat inteligenciu a detom strcit do ruk nejaky darcok. A teraz vcul.ta otazka, ze co? Nieco vhodne, urcite nie drahe, ale zasa aby tam deti nesli s prazdnymi rukami. Poradte.

moni244
18. okt 2016

Nech mu deti nieco vyrobia

lussyka
18. okt 2016

@mawiya nech deti niečo vyrobia sami... prípadne k tomu dolož nejakú čoko alebo bonboniéru..

88patka88
18. okt 2016

@mawiya veru aj ja som chcela rovno napísať nič 😅 no keď som si prečítala celý príspevok pochopila som ...pre teba nemila povinnosť čo chápem ale ja by som tiež malú neposlala s prazdnymi rukami ako staré máš deti?

miricka77
18. okt 2016

Ahoj.moj ex mal vcera 40,ale zije daleko v zahranici,takze som usetrila.Ja by som dala nejaky ibraz deti na platno,alebo velke foto do ramika nejakeho pekneho.neviem,ake stare mas deti,ale syn,ked bol.maly a exo zil este tu,tak mu nakreslil dva obrazky,dala som do ramikov z Ikey,zabalila a hotovo.

natalym
18. okt 2016

@mawiya číslo účtu v rámiku. 😀

sense
18. okt 2016

Nech mu deti nieco vyrobia....neviem ako su szare ale osobne nevidim kupovat dar ak deti nie su este zarobkovo cinne

liavan
18. okt 2016

Presne, nech mu niečo deti vyrobia. Pozval predsa ich, nie teba, prečo by si mu mala TY niečo kupovať. A nikto nebude čakať, že sa mu na niečo poskladajú z vreckového deti. Keď prídu s nejakým vlastným dielom, myslím, že to bude chutné 😉

glorikarebeka
18. okt 2016

@natalym si zabila ako vzdy 😀

wikisara
18. okt 2016

@mawiya najkrajší darček bude keď deti mu niečo vyrobia ako tu aj napísali baby. Myslím že si to aj on uvedomí že deti na neho myslia, že si našli ten čas aby mu niečo vyrobili a podarovali a on si to tiež snáď bude vážiť že deti si dali tú námahu a vyrobili mi darček ručne

natalym
18. okt 2016

@gloriarebeka Vidíš budem to dávať takým ľudom čo tvrdia, že ma majú rady a ja si to nemyslím........ 😀

glorikarebeka
18. okt 2016

@mawiya ja by som asi vyrobila s detmi pozvanku do cukrarne pre tatina,dala do obalky s 5eur a deti potom nech idu s nim a nech si pekne posedia pri kolaciku

nyusika
18. okt 2016

fotografiu deti v ramiku 😀

nyusika
18. okt 2016

pripadne, ked ma novu partnerku a nemate extra super vztahy, tak seba v sexi obleceni s detmi v pozadi v ramiku 😀

dominika6
18. okt 2016

@mawiya daj im do ruky,po jednom kvete,pozdrav kde sa podpíšu,kávu dezert..môže byť aj po záruke 😀 😀...ale nieee

mawiya
autor
18. okt 2016

Chalani maju 15 a 12 a uz vyrastli z veku vyrabania 😀 . Ta foto neni zle ale zasa bohvie kde to jeho vyvolena strci a nemam dobry pocit z toho, ze by foto mojich deti bolo niekde medzi smetiaakom a macacim hajzlikom. Pozdava sa mi celkom pozvanka na kolacik, ibaze my teraz byvame v ba a exo v bb a deti vidi raz za tri mesiace. Nie preto ze sa im nechce cestovat, ale preto ze on nema extra silny zaujem. Ten ucet by bolo fajn, popripade aj s datumom kedy ma posielat vyzivne 😀 . Teraz ma napadlo do sadry keby ocapili ruky a napisali ze ockovi?

mawiya
autor
18. okt 2016

@nyusika 😀 😀 😀

nyusika
18. okt 2016

@mawiya neposielaj nic, chalani su uz velki na nejake kreslene obrazky...pozval ich, nie teba.
tak ak by aj nahodou mali potrebu nieco mu darovat, nech sa o darcek postaraju sami. alebo pridu za tebou s konkretnym napadom.

jasminet
18. okt 2016

@mawiya ak deti dostavaju vreckove, tak nech z neho kupia nieco tatkovi - sa mozu same dohodnut, ze co... od sparatka do zubov, cez sluchatka k pc az po neviem co... oni ho asi poznaju lepsie

wladka
18. okt 2016

Dajte namalovat jeho portret, aj tak je samoluby, tak nech sa kuka sam na seba, ked vidi chlapcov raz za 3 mesiace.. nech sa tam podpisu, ze otcovi k 40tim narodkam.. alebo tricko (vtipne z Albi) + flasu.. a adios.. 😀 ..do 20€, viac nedavaj.. 😀

lussyka
18. okt 2016

@nyusika ja som čítala že píšeš fotografiu bývalej svokry v rámiku 😀 😀

nyusika
18. okt 2016

@lussyka tiez dobry napad 😀 😀 😀

severanka90
18. okt 2016

@mawiya napr. nejaku knihu Muz po 40, Muz v prechode (neviem ci existuju take knihy) alebo nieco o vychove teenegerov, kde by sa docital, ze vplyv otca raz za 3 mesiace je malo.

ukulela
18. okt 2016

presne - odbavila by som ho trickom s napisom z albi a hotovo. nic viac ... ak deti chcu, nech mu daju. on ti daco da, ked budes mat 40? posle ti po detoch? houby s makem pod padakem ...

natalia2111
18. okt 2016

V obchodoch sa daju kupit alebo spravit darcekove kose.Alebo staci kupit niaku lacnejsiu flasu vina a bonbonieru.Potom ma napadlo este niake tricko ci hrncek s vtipnym napisom.Alebo niaku kozmeticku sadu(pena na holenie,pansky deodorant,sampon a pod).

0silvia0
18. okt 2016

@mawiya fľaša, bonboniera, koniec, šmytec. Žiadne lámanie si hlavy nad štyridsiatkou...

miriam11
18. okt 2016

@mawiya zabal chlapcom darcekovy kos, v nom aj flasu vina. Nech pridu slusne vychovani. Nic tym nepokazis a pride mi to akurat vhodne. Nic menej, nic viac. Aj ked bolo, co bolo...O 10 rokov ktovie, ci ich pozve na svoju 50ku.

eeffka
18. okt 2016

@mawiya ja by som mu spravila fotoknihu 🙂 ( len on a synacikovia) nech vsetci achkaju ochkaju nad milymi chlapcami a ex nech sa citi ako pako 😎 a jeho herecka za kravu 😀 😀 😀

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebeka7501
18. okt 2016

fotoknihu s fotkami detí + iba otca od narodenia, alebo fotku na plátne (foto s otcom keď boli maličkí). Fľašu vína s etiketou fotografia detí s napísom otcovi k 40 (alebo niečo obdobné).
Záleží na tom, aký vzťah majú deti s otcom

jankalukasova
18. okt 2016

Pozval deti.. nie Teba, takže darček by som držala v medziach schodných pre tie deti. Pokojne by som dala každému len kvietok a lepšiu čokoládu. Prípadne daj deťom 20€ a vypusti ich v obchoďáku, nech niečo kúpia sami.