Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darček k 50-tke pre mužovu krstnú

veronika4495
2. aug 2021

Ahojte prosím poraďte nejaký originálny darček cenovo dostupný k 50 tke pre mužovu krstnú. My sa nestretávame boli sme u nich tak 3x takže ja ju dobre nepoznám ..

ledgerka
2. aug 2021

ja by som prisla s bonbonierou a vinom. Hocico ine originalne moze skoncit v kosi alebo to bude totalna blbost. Hlavne ked nemate nejaky blizsi vztah. Cokoladu zje takmer kazda zena a vino ked nevypije tak daruje dalej.

veronika4495
autor
2. aug 2021

@ledgerka asi veru áno ale k tomu asi aj peniaze keďže aj ona vždy pošle aj deťom na Vianoce a aj nám...

evamarek77
2. aug 2021

Na 50tku dávame 100e+darčekový kôš+torta
Pre ženu ešte kyticu.

marci77
2. aug 2021

a nieco taketo?
https://www.modrykonik.sk/blog/katarinka289/mes...

plus kyticu, bombonieru

veronika4495
autor
2. aug 2021

@marci77 ďakujem podobné som aj pozerala len neviem či by som to sama vyrobila :D tlačiareň nám nefunguje a neviem ako by o ukázalo ručne napísané :D

marci77
2. aug 2021

@veronika4495 ak je este dostatok casu do oslavy, skuste pozriet aj na nete, google mi nasiel napr. toto
https://www.potlacpredmetov.eu/Drevena-tabula-V...

tu som dala vyhladat podla obrazkov
https://www.google.com/search?q=50+nie+je+az+ta...

veronika4495
autor
2. aug 2021

@marci77 práveže oslava je už v sobotu až dnes nám to povedali...

elizabet173
2. aug 2021

@veronika4495 ak je oslava v sobotu a povedali vám to dnes, tak by som to riešila kvetmi a darčekovým košom, je to veľmi, veľmi neskoro oznámené.

jajka71
2. aug 2021

@veronika4495 ísť do obchodu kúpiť prútený kos alebo taky podnos s rúčkou, do neho dat bombonieru, fľašu vína, nejaké čokoládky, blahoželanie k 50tke s peniazmi, v papiernictvach/tescu zvyknú mat také veľké nápisy pre jubilantov vybrať 50tku 🙂 a celé to zabaliť do celofánu a ozdobiť mašľou. Košík využije, obsah zje alebo sa podeli a za peniažky si kúpi co uzná za vhodne 🙂

Ja som tak riešila 2 svadby, kúpila som u kamoša v hrnciarstve šálky, v obchode košík hoci v eshope by ma stal menej je stránka rodinného obchodu kde je ich vela kúpila u ivinoe na sashe látkovú ekotasku a majú mnohé drobnosti s košíkom slúžia dodnes 🙂

evkamotka
3. aug 2021

Asi to vyries prakticky, takto narychlo tazko zozenies alebo jej zavolaj a asertivne sa spytaj. Ja som na 50ku davala tete parfum a kvety s flasou. Druha na 60ku naznacila, tak sme dali podla zelania meteostanicu. Dava sa aj sperkovnica

veronika4495
autor
3. aug 2021

@elizabet173
@evkamotka ano je to neskoro nahnevalo ma to najradšej by som nešla a len doniesla potom dar ale to by sa zas muž oznámil dokonca jemu to povedala len jeho mama že máme prísť ani nie priamo tá krstná...číslo na ňu nemám nestretávame sa

trema
3. aug 2021

A naco pojdete na oslavu, ked sa nestretavate, ani vas krstna nepozvala?

elizabet173
3. aug 2021

@veronika4495 nešla by som tam, keby ma priamo oslávenkyňa nepozvala. Poslala by som jej kuriérom kyticu a nejaký darček, dá sa myslím aj ten darčekový kôš, keďže ona vám posiela aj peniaze.

veronika4495
autor
3. aug 2021

@trema tiež nechápem ..ona to vraj odkázala že nás čaká ja by som najradšej nešla ale muž by to neprežil ona ale vždy pošle deťom peniaze na Vianoce takže by to boli blbé.
@elizabet173 tie peniaze posiela po svokre vzdy

evamarek77
3. aug 2021

@veronika4495 je to taká tradícia, tiež sa stretávame nepravidelne,no keď je takéto jubileum tak sa patrí ísť. A keď vám posiela peniaze na Vianoce,tak samozrejme, treba si uctiť jej dobrotu.

veronika4495
autor
3. aug 2021

@evamarek77 áno práve preto tam ideme

evkamotka
3. aug 2021

@veronika4495 alebo jej kup v hodnote povedzme 50e dve, tri poukazky na masaz (ak byvate v jednom meste, ze vies kde je to pekne a pre nu dostupne).
2 listky do wellness.
Dobra vecera - nieco zaujimavejsie typu peruanska, sushi, talianska.... (restiky davaju poukazku v istej hodnote. Ak zjedia za viac, doplatia len rozdiel)

elizabet173
3. aug 2021

@evkamotka treba sa riadiť aj tým, čo má rada oslávenkyňa, pre mňa by bola taká večera trestom, nie darčekom 😉

evkamotka
4. aug 2021

@elizabet173 samozrejme, len zhrnam napady, mozno autorku pri tom napadne, co by bolo vhodne