Darček k narodeninám - let balónom?

aalzbetkaa
20. jan 2020

Ahojte baby, mala som sen že na 30tku ak nebudem mat priateľa (by sme leteli dvaja, inak sama) že si splním sen a budem letieť balónom. Teraz mam priateľa a on mi ten sen chce splniť už na 27 🙂 rodina mi hovorí ze ci sa nebojím, že oni by do toho nešli. Teraz mam troska strach, mali by sme letieť v apríli. Leteli ste niektorá? Aké máte skúsenosti, pocity a tak? 🙂

saadve
20. jan 2020

Sny treba plniť. Ak potom túžiš, choď do toho. Ak ťa aj priateľ v tom podporuje a letí s tebou, nie je čo riešiť.

elenajezova
20. jan 2020

Ja som chcela dať môjmu synovi ako darček k 18 narodeninám let balónom. Nakoniec som si to radšej rozmyslela... A let balónom sa nekonal...

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
20. jan 2020

Neletela, lebo ja sa bojim. Ja som muzovi na vianoce dala tandemovy let (prikladam foto) a ked si to rozbalil, reakcia svokry bola-ci ho chcem zabit?!! On bol nadseny, pacilo sa mu to akurat ze to bolo kratko. Takze ja ti radim aby si do toho sla.

amelia000
20. jan 2020

@aalzbetkaa let balonom a bat sa? Cosi :D ja som si dala tandemovy zoskok zo 4km a chlap ma cakal dolu..potom kurz tandemu kde uz si bez instruktora. Balon je super, ale premna malo adrenalinu :D urcite chod do toho

marian86
20. jan 2020

sranda ze moja 4r. dcera chce ist na vylet -Let s balonom :-*D

natalindaaaaa
20. jan 2020

Môj priatel sa bojí výšok.. Na narodeniny som mu dala zoskok z mosta 😀 Potešil sa a bol to super zažitok. Určite chod 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1didiana1
20. jan 2020

ak si po tom tuzila, tak by som proste sla. ako nemozes sa bat vsetkeho, coho aj ostatny. kazdy sme predsa iny. podla mna to bude super zazitok

deti95060810
20. jan 2020

prečo už nechceš? myslíš že je to nebezpečné? Ja si to nemyslím...

yellow28
20. jan 2020

@aalzbetkaa my sme let balonom dostali ako svadobny dar od kolegov. Bol to super zazitok a to sa bojim vysok...urcite chod

aalzbetkaa
autor
20. jan 2020

Baby ja chcem ísť, len rodina ma troska zneistila, že sa môže niečo stať. Ale vy ste ma presvedčili... Pôjdem 🙂 a už sa neviem dočkať 😊🥳

gladys_07
20. jan 2020

@aalzbetkaa joj stat sa Ti moze aj ked pojdes cez cestu. Je to trosken extravagantnejsi dar ako hodinky a retiazka, tak sa rodina prieci. Ja som tiez dostala od chlapa na 30ku let balonom a bolo to nadherne, chod do toho!

beabelisova
20. jan 2020

kazdy ma z niecoho strach, ale toto podla mna moze byt super zazitok, na cely zivot, takze smelo do toho, ja by som isla tiez a hned 🙂