Darček na 18. narodeniny

25. sep 2021

Priateľovho kamaráta dcéra má oslavu (18) sme pozvaný aký darček?

babovka2321
25. sep 2021

Poznate ju aspon trochu? Ak nie, opytala by som sa rodicov, co by ju mohlo potesit. Niekto sa potesi knizke (moji surodenci zboznuju knihy od Kinga napriklad), inemu by na to sadal prach. Niektore mlade dievcata sa rady licia, to by som mozno uvazovala nad poukazkou na nieco z tejto kategorie, nech si kupi, co sa jej zide. Samozrejme zavisi aj, kolko chcete na nu minut penazi. Ale podla mna 18rocnemu dievcatu je tazko sa trafit len tak do vkusu🤷‍♀️

palicka
25. sep 2021

Poukážku do parfumérie, obchodného centra, kyticku

mauduska
25. sep 2021

každý je iný, nerozumiem tomu, prečo sa nepýtate jej alebo niekoho, kto ju dobre pozná..
Ja by som sa asi aj urazila, keby mi niekto daroval poukážku na parfém, kozmetiku alebo do OC... lebo by mi tým ukázal, že ma vôbec nepozná a ani si nedal námahu ma spoznať.
Treba vedieť, čo má rada a čo by si želala. Tu ti môže niekto poradiť aj veľmi dobre, ale rovnako ak veľmi zle

nelca84
25. sep 2021

Hm, som nevedela, ze na oslavu 18-tky sa pozyvaju priatelia rodicov. Chuda dievca.

autor
25. sep 2021

@nelca84 toto je oslava pre rodinu a známych.. Mala aj vlastnú oslavu so svojimi kamarátmi 😃

nelca84
25. sep 2021

Povedz uprimne, ty by si o to stala v 18-tich?

bozenka9532
25. sep 2021

@nelca84 aj moja dcéra mala oslavu 18tky s rodinou a našimi znamimy a druhú mala so svojou partiou....a veru bola max spokojná... veľa darčekov a dve super zábavy...

ukulela
25. sep 2021

Ked je to takto, tak mne sa ta poukaxka do parfumerie napr paci. Pokial si nevies zistit, co ma mlada rada, tak dobry tip. Ale teda v hodnote, aby daco kupila 😁. Ak by sommala strelit daky tip, mladi teraz ficia na eko bio, takmozno nieco tymto smerom... aj na slivwnsku vyrabaju prirodnu kozmetiku, aj exkluzivnu .... pekny by bol aj sperk, tam sa ale treba trafit do vkusu. Mne sa pacia jantarove....

janinah
25. sep 2021

Mladá to nepovie na plné ústa.ale chce peniaze.

ivca88
25. sep 2021

Otukni si ju na Facebooku. Uvidíš ako vyzerá. Skús nájsť nejakú kabelku alebo koženkovy ruksak.
Gaudi mal výpredaje.. také ruksaky zo 120€ kúpiš za 30€ a baba bude šťastná..
To využije vzdy

simsalabim
25. sep 2021

Ak ju nepoznas, peniazmi nic nepokazis. Hodnotu bankoviek si samozrejme uprav.

nerya
25. sep 2021

Ja som dostala vankúš z pumpy I love you I'd ocina a deku s Mackom PU od maminy 😀 mám ich dodnes (13 rokov) a babka veľkú Otovu kuchárku 🤦🏻 som knihonol a celý mesiac má naťahovala, že sa môžem tešiť na knižku, no skoro ma drblo 😀 ale podľa mňa knižka sa hodí vždy a v prípade pochybnosti sa určite obráťte na rodičov nech poradia, veď už nie je malé dieťa, aby sa okolo toho museli robiť tajnosti. Normálne povedzte že ju chcete potešiť a nekúpiť nejakú zbytočnosť a hotovo 😉

palicka
26. sep 2021

@mauduska no kamarátovi dcéra. Akože dať jej nejakú hlúposť, len aby si myslela, že ju poznám alebo že som nad ťdarcekom strávila hodiny, a ona ho poda ďalej alebo niekde nechá ako lapac prachu, ďakujem. Idu tam ako rodinni známi, takze slečna asi nepredpokladá, že poznajú jej tajne túžby. Ja som aj za peniaze, poukážkou som sa chcela vyhnúť obákovaniu. Som možno prakticky človek, ale mne by bolo ľúto vyhodiť peniaze za vec, kabelku,čokoľvek, čo si nie som istá, že využije.

luccija
26. sep 2021

Peniaze a kyticu

mauduska
26. sep 2021

@palicka no tak to je jasné. Ak nevieš, tak radšej len peniaze. Len tu padali nápady ako parfém a podobne.. Tak ak niečo, tak buď peniaze, alebo to, čo naozaj chce.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz