Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darček na deň otcov

mirkava
21. jún 2015

Caute... Dnes je den otcov, chcem len vediet či niektora z vas nejako obdarovala svojho manzela, resp. otca svojich deti. Lebo na deň matiek som ja od manzela nedostala nič. Vraj ma má "obdarovať" naš ročný syn 😲😁

moni244
21. jún 2015

@mirkava ja som môjmu nevlastnému otcovi poslala sms, keďže sme od seba ďalej a keď som bola v obchode, kúpila som manželovi malú srdiečkovú milku, tú má rád a dala mu ju dcérka

michaela1711
22. jún 2015

Ja som spravila môjmu partnerovy pekné raňajky taký obložený tanier zo šunkou a zeleninkou a kávičku a popriala a môjmu otcovi som poslala sms básničku.

katrinka8
22. jún 2015

My to robíme tak, keďže máme malé deti, že my kúpime drobnosť na Deň matiek aj otcov, a darujú to deti, resp. dcérka, lebo synček má rok a pol a ten tomu teda ozaj nerozumie 😀 Ja som dostala od dcérky kytičku a obrázok nakreslený (keďže má 5 rokov a už rozumie), a manželovi sme včera kúpili v Bojniciach perníčky v tvare srdiečka (nakoniec sme ich síce aj všetci riadne hladní zjedli, ale tak to patrí k tomu 😀 ). Obrázok dcérka už nakresliť nestihla, lebo sme furt kdesi boli. Ale zase mali v stredu ešte popoludnie pri príležitosti Dňa otcov, tam boli deti a ockovia, súťažili a pod.

eeffka
22. jún 2015

@mirkava den otcov takze maju gratulovat potomkovia rodicovi... u nas starsia vyrobila darcek, mladsia zaspievala 😀 prsi prsi vo vlastnej uprave ...nesmej sa zajacik, bo ti zmokne nufacik 😀
ja som otcovi neposlala ani sms, nakolko mame povedze vlazne vztahy

pumpkincake
22. jún 2015

Upiekla spm mu kolacik. 🙂 a o rok na den matiek sa tesim , ze uz aj ja budem dostavat 🙂 🙂

tvorivka7
18. jún 2016

Myslím si, že poteší aj takéto vyznanie 🙂 https://drive.google.com/file/d/0BzGSBu8WuJYNM3...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli