Darček na krst od krstných rodičov

meggyinka
15. apr 2017

Ahojte maminy neviete mi prosim.poradit. ideme za krstnych rodicov a nevieme co kupit ako dar. Je to ich druhe babo cize vela veci uz maju. My sme od nich dostali jedalensku stolicku pre malu a bol to fakt velmi funkcny darcek tak by sme chceli nieco co vyuzije. Len mi dochadza fantazia. Vdaka za kazdu radu 😉

martinuska
15. apr 2017

@meggyinka kurz baby plavania, fotenie v atelieri

janinah
16. apr 2017

autosedačku? zrejme majú len pre to staršie dieťa....

homolca
16. apr 2017

peniazky...alebo zalozte stavebne sporenie alebo podobne sporenie na meno dietata s viazanostou, napriklad do jeho 18 tky...nahovorte aj ostatnych hosti, aby prispeli....pekne to zabalit , napriklad do ramika na fotky, alebo do ramika, kde sa daju vlozit odtlacky ruky ci nohy babatka

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cathy26
16. apr 2017

@meggyinka ahoj....co tak priamo sa spýtať čo by chceli...tym ze je to ich druhé dieťa tak urcite väčšinu potrebnych veci maju.

vydrnik
16. apr 2017

Nas drobec dostal od svojej krsnej kos kde bola flasa na mlieko,cumlik hrkalka,2plienky,a kosmetika pre babo a tortu ktoru nikto nejedol nikomu nechutila,letos nas maly bude mat 3roky a svoju krsnu vobec nepozna,ja by som navrhla nieco co vyuziju pre babo ale nieco co by malo dietatko na pamiatku

maryah
16. apr 2017

Ja by som sa tiež spýtala rodičov čo by potrebovali. Napadlo mi húpacie, vybračné kresielko, také to vajíčko 🙂 My čakáme tiež druhé no toto sme nemali a potešilo by ma to 🙂

lusylee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra735
23. okt 2022

Ahojky,
Naša rodina má vo zvyku že dáva naušničky (ak je dievčatko) nijakú pohľadnicu pre rodičov, plyšáka, nijaké peniažky 💕 🌟🦋 Cumlík a plienky, prípadne môžeš nijaké tie baby krémiky a mastičky... ☺️ ak je to teda dievčatko, tie naušničky sú podľa mňa super

kamatopo
23. okt 2022

@meggyinka ja som kúpila dievčatku nášmu krsniatku zlaté náušničky. Chlapčekovi by som tiež od zlata. Retiazku so znamením. To dostal syn od svojej krsnej mamy.

petra735
23. okt 2022

@kamatopo áno... Podľa má takéto veci sú typické darčeky....

Teraz pozerám a vidím že tá správa je stará 5 rokov 😂

kamatopo
23. okt 2022

@petra735 tak sme dve😂😂😂😂 ale poradili sme