Darček na Valentína pre frajera

30. jan 2022

Dobrý deň, nemáte tip na darček pre frajera?🙂 obaja máme 17 a nemám žiadny nápad na darček pre neho

nique
30. jan 2022

No to je dost smutne.

lindous
30. jan 2022

Ak má rád sladké, tak by som upiekla nejaký koláčik aleko muffinky, ak to chceš extra Valentínske , tak môžeš ozdobiť srdiečkovou pospýpkou alebo spraviť do srdiečkovej formy napríklad 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka12311
30. jan 2022

Podľa mňa by mal chlap potešiť ženu na Valentína ružičkou čokoládkou a nie žena chlapa..

autor
30. jan 2022

@elizabet173 sme spolu už dva roky🙂

autor
30. jan 2022

@ivanka12311 znormalizujme v dnešnej dobe, že chlap nemusí nonstop kupovať darčeky žene, ale aj žena chlapovi.

autor
30. jan 2022

@lindous ďakujem za super tip🙂

syslik81
30. jan 2022

pekny romanticky vecer ..navarit oblubene jedlo pekne spodne pradlo .. niesom za hmotne darceky skor si povedat ako sa mate radi a neake romanticke vyznanie ...

petulda333
30. jan 2022

@ivanka12311 🙈 sviatok zalubenych. Aj zena moze potesit chlapa

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewka9
30. jan 2022

Keď som bola v tvojom veku tak som kúpila taký typický gýč ako vankúš s našou fotkou alebo hrnček s fotkou, alebo nejaké boxerky s valentínskym motívom 😅 a bonboniéru..vlastne je jedno čo kúpiš, hlavne je že si na neho spomenies🙂 s terajším rozumom by som ti poradila aby ste si spravili pekný večer a upiekla by som nejakú jednoduchú tortu/koláč do srdcovej formy..

ivanka12311
30. jan 2022

@elizabet173 nezdieľam tvoj názor popravde my tento výnimočný deň ani neoslovujeme... myslím si že to mať rád mať rada je o dokazovaní, skutkoch po celý rok nie o romantike v jeden deň ;)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1201
30. jan 2022

Ja by som pekne zapózovala nech ma niekto odfotí a dala tu fotku vytlačiť na fotopapier tak aby časť ostala čistá a mohol sa tam napísať text a vyznanie lásky. A kľudne poza s posielaním bozku. K tomu muffin a na vrch zapichnut podobnú fotku v tvare srdiečka.

ladycat2021
30. jan 2022

Ja tento sviatok ignorujem. Ziadne darceky nekupujem. Skoda penazi. Maximalne mozem upiect nejaku tortu v tvare srdca alebo ozdobit srdieckami normalnu klasicku tortu. Ked niekoho milujem, tak nepotrebujem nejaky specialny den na to aby som mu dokazovala moju lasku k nemu. To je len cisty marketing.