Darček pre 11 ročného chlapca k Vianociam

flower24
2. nov 2014

Ahojte, prosim o tip na darcek pre 11.roc. synovca. Oblecenie, knihy, spolocenske hry, stavebnice atd. uz odo mna podostaval a momentalne ma nenapada nic ine, co by som mu mohla darovat 😒 Je este vhodne nejake zlozitejsie lego? Rad stavia, tvori, tak nieco take by som prijala ako tip. Dakujem

sissy27
2. nov 2014

@flower24 11ročného sa už môžeš aj spýtať, čo by si želal, prípadne sa porozprávať s jeho rodičmi.. a lego podľa mňa nikdy nesklame ak ho to baví 🙂

pribinak
2. nov 2014

Korcule

janinah
2. nov 2014

môj 9.r.mi sám na nete ukáže čo chce....ale my v rodine sme darčeky mimo vlastných detí zrušili,det iv tých hračkách sa topia a dospelí majú problém niečo súce kúpiť...

stanislavao
2. nov 2014

@flower24 Lego Technik

meluela
2. nov 2014

@flower24 lego sa vzdy zide 🙂 ak z neho rad stavia budovy, tak trebars nejaky specialny set okien a dveri .. alebo uz lego technics to je akurat od takeho veku

flower24
autor
2. nov 2014

@sissy27: rada robim radost prevapenim, preto sa ho nechcem pytat. Rodicia vzdy odpovedia nic, alebo ze nejaku malickost, konkretne nic 😝
@pribinak: tie uz ma, ale vdaka za tip.
@janinah: my si davame navzajom, dieta vzdy potesi aspon malickost a kedze je to len na narodky a vianoce, nie su nimi zaplaveni 😉
@stanislavao, @meluela: vdaka, tiez ma napadlo lego technics, to je jeho 🙂

pribinak
2. nov 2014

@flower24 na ľad aj in-line korčule?

k_a_j_k_a
2. nov 2014

@flower24 male auticko na dialkove ovladanie, model lietadla, auta, lode, prevodovkya pod. Ak ma nejaku komzolu alebo ma rad pc, tak nejaku hru, co chce. Je toho vela. Nieco kreativne, s cim sa zabavi.

flower24
autor
2. nov 2014

@pribinak: ano, obe.

flower24
autor
3. nov 2014

nejake dalsie tipy? 🙂

dagina55
3. nov 2014

Helikoptera na dialkove ovladanie alebo autodrsha aj ked to je zabava len na chvilku... V tomto veku uz aj nejaky telefon, laserove pistole na hranie ci ako sa to vola...

sasagajdoska
1. dec 2014

Kvalitny odpruzeny bicykel! Tym sa nikdy nic nepokazi. Potom napriklad dron (helikoptera na ovladanie), stavebnicu nejaku a najma drahe darceky ako Xbox, pocitac, mobil... z toho sa idu zbesnit :D

A potom nieco aj uzitocne, a to pekne svetriky na zimu napr: http://www.bonprixshop.eu/style/pleteny-sveter-... alebo: http://www.bonprixshop.eu/style/pulover-1551290...