Darček pre budúcich svokrovcov

achjajcoto
19. dec 2016

Ahojte, síce s priateľom nie som ešte ani rok ale trávim u nich doma dosť veľa času a keďže tam budem aj na Vianoce (asi hneď v nedeľu) chcela by som im kúpiť aspoň nejakú drobnosť. Dajte mi prosím nejaké tipy čo by sa hodilo, ozaj len nejakú maličkosť.

ukulela
19. dec 2016

@achjajcoto co by sa im hodilo do bytu? sada sviecok napr ak pouzivaju. alebo ak su kavickari,tak aj nejaka exkluzivna kava a dve salocky k tomu. alebo aj daka penka doza naplnena pecivom napr.

zuzlaka
19. dec 2016

@achjajcoto to je dosť individuálne, možno nejakú knihu, možno niečo do kuchyne. Nič zložité. Zameraj sa na niečo, čo budú používať denne a čo je pomerne praktické 🙂

achjajcoto
autor
19. dec 2016

Pre ženu nieje až taký problém niečo vymyslieť, ale čo pre muža?

ukulela
19. dec 2016

@achjajcoto tak im daj spolocny 🙂 alebo nad cim premyslas pre "svokru"?

terezka1947
19. dec 2016

@achjajcoto osobne som tiez za nieco take=zazitkovo pochutinove
bud nejaku lepsiu kavu,vianocne pecivo v peknej doze,listky na nejaky vianocny program=ale to musis poznat ich vkus
nejake lepsie vino,nieco vo forme darcekoveho balicka mozno vianocne ladeneho...
tak ako pise @ukulela
medovia,med,sviecka z vosku....lepsiu cokoladu,dezert....skratka,co sa bezne nekupuje,nieco luxusnejsie
nic tym nepokazis a neda sa netrafit do prakticnosti....zje sa,vypije....minimalne navsetva,ked nie oni,xi

terezka1947
19. dec 2016

aj ja som za spolocny....aaaaalebo,zalezi aj od toho ako ich poznas...ako mate k sebe blizko,ci su to prve Vianoce,kedy nieco davas,atd,atd...ci je to spolocne nieco s tvojim zatial priatelom...
pokial je to take zacinajuce...isla by som do toho,co som pisala

ukulela
19. dec 2016

@terezka1947 - presne, to su dobre volby.asi by som si vybrala medovinu, med, daku sviecku medovu k tomu a hotov 🙂 do peknej tasky a vystarane. na kazdom dobrom via nocnom trhu je teraz toho plno. urazit to nemoze a navyse vyuziju, minu, spotrebuju.

terezka1947
19. dec 2016

@ukulela ved to...ze lepsie take nieco ako hluposti,za kt.ludia vyhodia kopu penazi a cloveku to stoji a sada na to prach
a potesi sa obdarovany,ale aj darca

miska57
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
19. dec 2016

@achjajcoto podľa mňa fľašou dobrého vína v darčekovom balení nič nepokazíš, ak teda svokor nie je abstinujúci alkoholik....

alaguema
19. dec 2016

@achjajcoto určite len niečo symbolické a nič osobné, žiadna kozmetika, ani oblečenie, ani príliš drahé darčeky, určite by som nekupovala telefón, ako tu niekto spomínal. Ste spolu len veľmi krátko a pokiaľ ste skutočne o svadbe ešte nehovorili s najväčšou vážnosťou a nemáte termín svadby, tak to nie sú budúci svokrovci, ale stále len rodičia tvojho priateľa. Aby si nepôsobila ako vterka premotivovaná 😉 Ako ti poradili baby - fľasa dobrého vína a nejaká pekná sviečka úplne postačí. Vlastnoručne upečené koláčiky v peknej krabičke k tomu a je to.

norikaro
19. dec 2016

@achjajcoto hned ako prve ma napadla nejaka sviecka alebo nieco kupte spolocne s tvojim priatelom a dajte im to spolu 🙂

tova
20. dec 2016

nic do domu. Kolko svicok budu mat v dome, alebo tanierov, uterakov? a ktovie ci si posledna priatelka, ci pamiatky budu potrebovat o 10r. pozerat na nejaky dzban 😀 Kup nieco na zjedenie, misu so suchym ovocim, orechami, alebo cervtve ovocie, alebo tie so sunkou, salamou.... zje sa vsetko. A to spolocne, ziadne zvlast papucky pre priatelvho otca

lasina
20. dec 2016

Ja by som volila darčekový kôš.tym podľa mňa nič nepokazíte,a je to praktické.ja by som nechcela dostať dake pracholapace

alicka850
20. dec 2016

@achjajcoto kniha?

achjajcoto
autor
21. dec 2016

Ďakujem za všetky rady. Nakoniec bude asi najlepšie nejaké to vinko alebo medovina a niečo sladké k tomu. 😃

livka_
21. dec 2016

Mna napadla deka fajna tepla..