Darček pre čerstvú mamičku

nestastna21
21. apr 2022

Ahojte mamičky, porade co by vás potešilo po pôrode ako mala pozornosť?

klip0
21. apr 2022

A v akom vzťahu si k danej mamičke ? A aká cenová hodnota by to mala byť ?

klip0
21. apr 2022

Ak majú blízko tak poukážka na nejakú kratšiu masáž na ktorú by si stihla odbehnúť, mne sa páčia ako čerstvej mame (3m) aj také tie náramky že snurka a v strede je kov MAMA.
Alebo poteší aj navareny obed napriklad

es2021
21. apr 2022

@nestastna21 nejake pekne oblecko, ale vacsie, aspon na polrocne babo ... to som ocenila, lebo na zaciatok som mala uz nakupene vecicky

klip0
21. apr 2022

Či to bolo myslené ako darček pre bábätko ?

nestastna21
autor
21. apr 2022

Upresnujem.... kamarátka, cena do 100e. Darček je pre mamičku, pre babo mam. A nápady mam, skôr ma zaujíma ci nie je niečo speci co by ste po pôrode ocenili, keďže ja dieťa nemam.

melanta
21. apr 2022

No podľa toho, v akom ste vzťahu a koľko peňazí a aká je. Ty ju musíš poznať. Napríklad tie šnúrky na ruku, či pre mamu, dieťa či na kočík, to je vec rovno do koša u mňa a iná mamička sa zase tomu poteší. Za mňa je super masáž, iná by nenechala dieťa hodinu mužovi. Niekoho poteší oblečenie pre dieťaťko, niekoho poteší že sa myslí na mamičku a dá sa niečo jej. Ak by to malo byť pre mňa, tak poukaz na moju obľúbenú masáž.

klip0
21. apr 2022

@nestastna21 tak mňa by potešila tá masáž a náramok/prívesok/prstienok 🤷🏻‍♀️ ale ja som na také citové blbosticky, iná žena nemusí byť. To už ty najlepšie poznáš kamošku.

marci77
21. apr 2022

@nestastna21
napriklad aj darcekova poukazka do DMky ....nech uz si kupi ci pre seba alebo babatko, co uzna za vhodne

klip0
21. apr 2022

@marci77 áno aj toto je dobrý nápad

klip0
21. apr 2022

Alebo ešte mi napadlo poukážka na rodinné fotenie

mimi408
21. apr 2022

Mňa by strašne potešila poukážka na obedy ( napr. Na dva týždne). Neviem či to je bežné inde, ale u nás v reštaurácii to robia.

sissy27
21. apr 2022

@nestastna21 ja som ocenila čokoľvek, čo bolo vyslovene pre mňa ako ženu, kamarátku. Darčeky typu "mama" alebo v súvislosti s dieťaťom mi vadili a sama ich nedávam.

melanta
21. apr 2022

@mimi408 dobrý nápad.

marci77
21. apr 2022

@klip0 aj poukazka na rodinne fotenie je fajn napad podla mna 😉

tosomja
21. apr 2022

Tak napíš, čo máš, napíšeme názor.
Mňa potešia len kvety, nemám rada poukážky, ani na masáže, ani na kozmetiku, knihy. Je to také zaväzujúce, kúpiť si niečo, čo neviem kedy budem využívať.

veronika3110
21. apr 2022

@klip0 to fotenie sa aj mne pozdáva, je to super nápad… 🙂 ja ochvilu tiež rodím a osobne by ma tá masáž ani prívesok nenadchli… ale aj poukážka je fajn, len je to take… že nebolo čo, tak aspoň kartička 😁 aj keď jasne že sa to využije a pomôže to…

danyelia
21. apr 2022

Ahoj, v dnešnej dobe, keď má asi každý pomaly všetko (také tie bežne veci...) je ťažšie vybrať niečo originálne, no mňa by určite potešila spomenutá poukážka na obedy, to je fakt super nápad, radosť by som mala aj z bežnej kozmetiky, pekného kojeneckého pyžama, knihy (možno kniha o starostlivosti o bábo, ak je prvorodička) možno nejaké čaje na podporu kojenia, alebo aj poukážka do obľúbeného obchodu...

mia_von_prag
21. apr 2022

Ja by som sa spýtala tej kamosky, co by ju potešilo. Neexistujú uplne univerzálne darčeky. Nejake vecicky ze mama, to sa hodi od manzela, nie od kamarátky.
Situacia po pôrode je taka, že sa nikam realne nevieš dostať, max k doktorovi, do lekarne a drogerie. Vsetko sa točí okolo dieťaťa. Jediná tuzba je vyspať sa.

Fotenie je dobrý napad, len sa pre istotu spytaj, či uz nemaju niekoho zajednaneho. Ako najlepšie vidim poukážku do drogerky v blízkosti.

Ja som po pôrode dostala kopu hlúposti, akože vtipné body s hlupymi textami, to som dieťaťu ani neobliekla. Kojace tielka, pričom som akurát mala depresiu ze nekojim. Plienky su ošementné, nie každému dieťaťu sedia.

Keby sa jej spýtas na rovinu, možnosa dozvieš, že prave uvažuje nad kupou nejakeho oblečenia alebo nosítka, to by bola veľká pomoc.

ada309
21. apr 2022

Mňa by potešila dobra kniha, fotoalbum taky ten, co sa doň zapisujú aj info.. Poukážka do DM, kníhkupectva,... A potešila by som sa kvalitnej čokoláde 🙊možno tiež poukážka na kozmetiku / kadernicku, nakoľko počas teho si toto moc nedoprajem..

kikushaa
21. apr 2022

@nestastna21 ja ako mamicka by som ocenila babysitting (uz pri starsom nie uplne pri niekolko dnovom babatku) a navareny obed 😆 pripadne poukazka ku kadernicke nieco skraslujuce, poukazka do restiky aby mohli ist s muzom. A velmi chvalim ze myslis aj na mamicku lebo vsetka pozornost sa sustredi na toho mini cloveka a na tu co si to odmaka sa pozabuda 🙄

lenka_matko
21. apr 2022

@nestastna21 ja som kamoske kúpila náušnice a kyticu. Ona rada strieda náušnice tak sa potešila. Ty najlepšie vieš čo by ju potešilo

reni666
21. apr 2022

@nestastna21 ergonomicky nosič

brezza
21. apr 2022

Necitam komentare, ale za mna poukazky na donasku jedla. To bolo to co som najviac ocenila.

jazula
21. apr 2022

Aj za mňa poukážka na donášku jedla 👍

appletree
21. apr 2022

Mna by potesil nejaky pekny ruksak, dm poukazka, navarene jedlo. Si super ze myslis aj na nu nie len na babatko🙂

bellovag
21. apr 2022

Navarene jedlo a upratany byt 🙂

eva233
21. apr 2022

@nestastna21 darčeková poukázka do drogerie v ktorej nakupuje... Ja som dostala 100e od kamosiek do Dmky... Bože ani neviem ako sa to rozkotulalo ale bola to veľká pomoc mohla som kúpiť sebe malému proste to co som potrebovala pre mňa to bol top darček ktorý som dostala....pripadne ešte som kamoške robila košík prvej pomoci suchý šampón, čokoláda, jedna plienka, wifonka keď nie je čo chlapovi navariť 😁a podobne a ešte ak bývaš blízko tak podľa mňa super pomoc je ak navaris/ kúpiš uvarený obed.... Podľa mňa ak je žena po pôrode odbremenena od varenia je to super pomoc 😉👍

nestastna21
autor
21. apr 2022

Ďakujem za nápady.