Darček pre dievčatko na 1. narodeniny

luckaajurko
22. júl 2014

Ahojte, poradte mi čo kupiť dievčatku k jeho 1. narodeninkám? o 2 tyzdne ideme na oslavu a som bez nápadou ☹

zabinkalenka
22. júl 2014

Ahoj, my ideme na oslavu neterke uz tento vikend, kupili sme odrazadlo (ale pytali sme sa vopred rodicov co by si prijali).

pribinak
22. júl 2014

My mame take tlačiace veľké červene autíčko macko pu, dieťa to najskôr tlači ako pomôckú pri chodeni, neskôr sa na to posadí a odráža sa noznickami

jul11
22. júl 2014

@luckaajurko najlepsie je sa spytat,co by potesilo. ale napady: plienky, vlhcene utierky, oblecenie, LEGO -to je uplne super, odrazadlo-motorecka, hracky do piesku, leporela

xarra246
22. júl 2014

Koľko peňazí chcete na darček minúť? Podľa mňa by sa malej mohlo páčiť drevené krájacie ovocie a zelenina, kresliaca magnetická tabuľa, Lego Duplo, drevený vláčik, drevená prevliekačka, baby pečiatky, knihy 🙂 A kľudne aj autíčko, moja dcérka miluje autíčka a drží ju to už dosť dlho 🙂

www.google.com/search?q=drevene+ovocie+a+zeleni...

www.hrackyshop.sk/magneticka-kresliaca-tabuľa-s...

www.mall.sk/drevene-didakticke-hracky/woody-skl...

www.rozumnehracky.sk/index.php/hracky-pre-deti-...

www.4toys.sk/sk/baby-peciatky---farma_72-p.html

www.mrkvicka.sk/rozpravky/eshop/0/3/5/193-Bruna...

www.svojtka.sk/obchod/detail/na_dvorceku_odkry_...

henikav
22. júl 2014

@luckaajurko nasa Emmka sa najradsej hra s poharikmi rozdielnych velkosti, ktore sa vkladaju jeden do druheho, alebo naopak od najvacsieho po najmensi sa skladaju ako vezicka. Okrem skladania si v nich "vari" miesa plastovou lyzickou, polieva sa s nimi vo vanicke, aj v bazeniku.... snad najlacnejsia a najvdacnejsia hracka u nas. Taketo nieco http://simba-toys.hracky-predeti.sk/skladacie-p... a mas ich vo vselijakych variaciach ozdobenejsie, farebne, krajsie ci jednoduhsie....

luckaajurko
autor
23. júl 2014

dakujem za napady 😉

evulienkaslx
23. júl 2014

set detskeho naradia do zahrady, knizka Teliatko hlada mamicku a Steniatko hlada mamicku - interaktivne knizky, plus , co baby pisali vyssie: u nas ma uspech odrazadlo auticko 4v1, knizky odkry okienka, drevene puzzle, hovoriaci hrniec a psik, plienkova torta.
Zatial som zakazala hlucne hudobne nastroje a peciatky a farby, nakolko mam len jedny nervy a veeeelmi zive dieta 🙂

prasiatko30
23. júl 2014

Aj maly kocik pre babiky - v tom obdobi sa in take veci pacia

katarinka1110
23. júl 2014

@luckaajurko
pozri moj album, originalne, jedinecne, upravene na mieru, s venovanim, farbami...co len chces...originalny darcek na mieru

majka1211
28. júl 2014

darceky na nasanjelik.sk

ana_aja
7. okt 2014

@luckaajurko krásne aj edukačné drevené hračky sú super na www.drefkohracky.sk

arwen88
7. okt 2014

detsku kuchynku, najlepsie drevenu, ktora sa neprevrhne...ak ju teda taketo veci bavia... 🙂

ukulela
7. okt 2014

@luckaajurko hlavne nic, co hra a vydava melodie 🙂 todetom okolo kupovali vsetci a rodicov doma z toho len boli hlava potom 🙂
prikanamsa k nazoru, ze opytat sa rodicov a basta. a ked nic nepovedia, tak daku edukacnu hracku - ale ja by som napr aj dala vyrobit obliecku na vankusik s rodinnou foto - a mala bude ukazovat "mama, tata" 🙂

michala11111
21. okt 2014

na prvé narodky mojej malej som dala kúpiť úplne úžasný darček odrážadlo, ale také ktoré má zvuky a svieti. Máme ho už mesiac doma a malá sa s ním v kuse hrá, najlepší darček. Dnes sme to mali vonku a všetky deti jej to chceli zobrať, každé jedno za tým bežalo emoticon až som bola na nervy že jej to zničia, lebo si na to sadali aj 4ročné deti a to je do troch :D. Takže to je jediná nevýhoda, že keď pôjde s tým človek do parku, nech ráta, že každé dieťa to bude chcieť :D
Pripájam link
http://www.rajhraciek.sk/kiddieland-activity-mi...

zuzikak
7. sep 2020

dcera dostala hrajuceho psika fisher price, maly kocik pre babiky s takou makkou babikou alebo nejakym mojkacom...ak uz kocik ma - deti sa radi hraju aj s takym plastovym nakupnym vozikom (moj s nim realne chodil do obchodu)