Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Darček pre manžela k okrúhlym narodkám

jatva
1. máj 2016

Klasicky problem - vyber darceka. Oslavy sa chytila svokra, muz nevie co by chcel. No a ja som bez inspiracie. Co ste dali muzom vy?

jajka257
1. máj 2016

@jatva som na tom podobne, neviem, co dat manzelovi k 40....

mirage
1. máj 2016

Zalezi na tom, co ma rad. Sportuje? Muzika? Vari? Auta? Motorky? Tazko radit. My sme sa zbierali kamarati aj rodina a dostal rucne robene velke reproduktory z Anglicka. Nadherne 🙂

danik1505
1. máj 2016

@jatva ja som mužovi na 30tku objednala vstupenky na hokej nasi so svedmi.. dohodla som sa s jeho kamaratom a sli spolu, tesil sa ako maly chlapec 🙂 aklasika torta a oblecko k tomu 🙂

petulda333
1. máj 2016

Mna okruhla narodky manzela minuli kedze sme mali svadbu...ale vynahradila som mu to na vianoce...dostal tandemovy let

magdina505
2. máj 2016

@jatva a kolko rokov bude mat?

jatva
autor
2. máj 2016

@magdina505 vela :D

candii
2. máj 2016

Urcite by som dala nieco na pamiatku.. nieco vyuzitelne .. tiez ma to caka tento rok.. tak samozrejme torta.. napr. Hodinky, retiazku na krk alebo ruku .. podla toho ake ma zaluby .. ak ma rad nejaku znacku auta mozno by som dala vyrobit nejaku klucenku originalnu. Alebo ak ma rad aj vtipne darceky tak nejake boxerky s nejakou vtipnou tematikou .. nejaky oblubeny parfem. Moznosti je vela 😂

pupavka123
2. máj 2016

@jatva Kolko rokov bude mat-a ty :vela,zlata 😀

jatva
autor
2. máj 2016

@pupavka123 nj...mam stareho chrena :D

andrejka1974
2. máj 2016

moj na 40 tuzil po velkom ohnostroji, tak ho mal a bol fakt skvely, blizi sa mu uz 50 tak to este musim premysliet, zatial vyberame restauraciu

jatva
autor
2. máj 2016

@andrejka1974 ked on nepovie.... nastve ma, tak mu kupim vrece mrvi, nech uz zacne zdravo jest 🙂

kika2810
2. máj 2016

Ja som svojmu kupila vrtulnik na dialkove ovladanie. Nie je to drahe a ver v kazdom bez ohladu na vek je dieta 😉 . ked nie toto napr. Spolocny let balonom, skok padakom,...

natalym
2. máj 2016

Ja vždy poviem, že som mu už dala všetko čo sa dalo.

jatva
autor
2. máj 2016

@kika2810 otec si kupil dron a to ho nejak nebralo. Pilotovanie lietadla uz dostat, na tie skoky uz je stary ako hovori 🙂 On je tak narocny, ze som v koncoch

kika2810
2. máj 2016

Ak su potom vasi spolu.. Tak mozno nejaky spolocny welness. Jazdu na aute tesla napr.

jatva
autor
2. máj 2016

asi to vidim na noz

lili007
2. máj 2016

- oblečenie?
- niečo čo sa týka jeho hobby? rybolov, turistika, futbal, hokej, polovnictvo...
- hodinky?
- zážitok? adrenalin, spoznavanie...
- lístky na podujatie? koncert, futbal, hokej...
- víkend pre Vás dvoch?
- nieco zabavne? tricko s napisom, flasa s citatom, kostým...
Nič nezaujme?

deltaa
2. máj 2016

ja som manzelovi na 30ku kupila krasnu stylovu aktovkovu tasku tmavohnedej farby ktoru si sam vybral, to som mu tak navrhla ci nechce ze uz ma vek kedy uz mu skoncil veku obrazkovych trieciek a rozgajdanych nohavic ( sice uz si take moj muz nekupuje ale este mu take najdem v satniku), od kamaratky dostal kreasne hnede hodinky tak sme to k tomu skonbinovali a vyzera tip tip 😉

jatva
autor
2. máj 2016

@lili007 skusim pohladat noz ...tazko kupovat nieco chlapovi, co bol dlhsie sam, svoje chlapcenske sny si bud splnil alebo nemam sancu mu ich splnit. Hluposti mame plny byt, oblecenia plne skrine, wellness pri dvoch malych detoch tazko. Ale dakujem moc 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli