Darček pre manžela na 30. narodeniny

salomesintia
2. aug 2017

Ahojte baby potrebujem poradit. na buducu sobotu ma moj manzel narodeniny ( 30r.) . Kedze je to jeho trydcsiatka tak by som mu chcela darovat nieco extra, ale vobec neviem co🤔. Je dost narocny oblecenie nosi len znackove a aj v tom mame odlisny vkus😒🙄. Rucne prace alebo malickosti mu tento rok uz nechcem davat kedze to robievam skoro na kazdy jeho sviatok. Moj rozpocet je cca 200-300€. PROSIM PORADTE

adsok
2. aug 2017

Ahoj, možno nejaký poukaz na oddychovy pobyt by ho potesil, alebo lístky na koncert. Prípadne nejaký pekný kvalitny parfém alebo hodinky ....

24mima
2. aug 2017

Ahoj my s mužom sme kupili svokrovci k okrúhlim narodeninám vyhliadkový let🙂je pre tri osoby takže si môže ešte niekoho zobrať so sebou a cena bola 240 eur. Rozmýšľali sme aj nad nejakým vikendovým pobytom, ale nakoniec sme sa rozhodli pre let....

livia341
2. aug 2017

@24mima tak ten let by som uplne zrusila ked cez vikend sa stala hrozna nehoda prisli zbytocne 2 ludia o zivot a nikdy nevies co sa moze stat.

livia341
2. aug 2017

Ak je fanúšik športu napr.futbalu tak by som mu kupila vstupenku alebo rychlu jazdu vyskúšal na dakej.formule.

24mima
2. aug 2017

@livia341 ....hmmmm to som nevedela, spravy a rôzne katastrofy nasledujem neni kedy pri malej som rada že môžem ísť ked zaspi aspoň sem na konika🙂

lintu
2. aug 2017

najkrajšie darčeky sú tie, ktoré o darcovi hovoria, že obdarovaného pozná... čiže ak by som o niekom vedela, že má rád napríklad horalky, taká netradičná horalková torta by ho iste mohla potešiť... ak má niekto rád psycho, na svoj naplánovaný únos by asi ešte dlho spomínal... kamarát minule zase žasol nad bobovou dráhou v rakúsku (čosi podobné sa tuším i u nás nachádza) 😅

tak a teraz sa už len zamyslieť nad tým, čo má rád tvoj drahý a k tomu vymyslieť nejakú super vec, na ktorú tak skoro nezabudne 🙂 aké sú jeho sny? má niečo nesplnené, čo by chcel zažiť? kam by chcel ísť? alebo stav na nejakú osvedčenú klasiku...

deti95060810
3. aug 2017

škola šmyku...