Darček pre muža na Vianoce

seat967
15. nov 2015

žienky čo idete kúpiť mužom pod stromček?

slnecnica174
15. nov 2015

Nejaku sexi dvacku, v tangacoch, obviazanu cervenou maslou 😀 To by si asi kazdy chlap rad nasiel pod stromcekom 🙂 Vazne neviem tiez toto stale riesim 😉

mata1001
15. nov 2015

Adidas teplaky.

mamickajanka
15. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

najvacsia celorocna dilema toto :/

lajlilinka
15. nov 2015

Klasika - košeľa do práce, knižka, štucne na futbal, parfum, .... Ponožky 😁

moni244
15. nov 2015

klasika nič 😀

erickatt
15. nov 2015

Vrrrrrtacku. Teda uz je skovana

monhla
15. nov 2015

klasika - povedala som mu nech si niečo kúpi a ja mu to zabalím. On zasa zabalí mne moje darčeky 😀 😀 😀

P.S, Vždy sa snažíme pridať aj nejakú drobnosť ako prekvapko - obľúbený sprcháč, vtipné ponožky, rukavice ladené k najnovšej vetrovke, .... nič veľkého, len aby bolo niečo čo ten druhý nečaká 😉

krtkoamravec
15. nov 2015

Ako kazdy rok pyzamo, parfem, navlecky na postel a to iste tam budem mat aj ja ;) a male prekvapko aby bola atmosfera 🙂

mamutka
15. nov 2015

Lego

meryen167
15. nov 2015

môj manžel dostane hokejku, chodí hrávať hokej

mirka414
15. nov 2015

Ja mojho pustím na poľovačku :D štastný bude aj on aj ja ;)

sunnyfunny
15. nov 2015

napr.nejaky zazitok podla jeho oblubenych zalub..k tomu trebars predplatne magazinu (ak rad cita napr o lietadlach,prirode,cestpvani,kulture,dizajne..), oblecko to potesi vzdy, vrtulnik na ovladanie :D, atd atd..

mataba155
15. nov 2015

Ja som minuly rok kupila muzovi skolu smyku a fakt ho to potesilo.

limoncelo
15. nov 2015

hodinky, lebo sa mu pokazili a potrebuje nove, takze problem vyrieseny 😉

maria1989
16. nov 2015

dostane ďalšie zvieratko 😀

gustav1986
16. nov 2015

Tiež mám dilemu, každý rok dostáva oblečenie, resp aj cez rok..potešil by ho nový asi ďalekohľad, alebo retiazka..všetko veľké položky

butterfly333
16. nov 2015

ja dufam že to bude pozit,tehu test ten by potešil veeelmi mooc.

gustav1986
16. nov 2015

No ja som po iui tiež by ma potešilo aj muža pozitívny test ;) ani darčeky by som nechcela,mám prichystané mini topánočky

marcelaaaa
16. nov 2015

Ja budem kupovat sluchatka velke na pc a kosik na huby

gustav1986
16. nov 2015

Ťažko mi je niečo vymysliet, lebo sa cez rok hocikedy obdarujeme..Mám rada od muža praktické veci,minulý rok som dostala žehličku,predtým fén..proste zbožňujem darčeky od neho,keďže si pomaly zariaďujeme,poteší to

mirage
16. nov 2015

ja vikend v Barcelone, aj s listkami na zapas FC Barcelona - ale to ma aj na okruhle vyrocie co bude mat.

gubiko
16. nov 2015

keďže mi hluchatie, rozmýšľala som nad bezdrátovými slúchatkami. už som mu ale kúpila kožený opasok od slovenskej značky Hoffe. potom som nám všetkým kúpila rovnaké tričká. spoďárky pekné farebné a ešte idem urobiť spomienkový box pre môjho syna na pôrod. vyrobím aj tabuľku na vchodové dvere Vitajte v ... (našom svete). môj muž má rád mnou vyrobené darčeky 🙂 keď sme nemali malého, tak na narodky som mu dala košeľu rovnakú aj sebe, veľmi sa tešil 🙂

tiana_l
30. nov 2021
Používateľ tiana_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tiana_l.

Aj keď staršia téma, ale aktuálna, tak sa rada podelím so skúsenosťou. Kúpila som mužovi kvalitné nože IVO Premier, sú famózne, dlho ostré a aj super sadnú do ruky. Ten môj je vášnivý kuchár, takže ak máte tiež doma takého, odporúčam tieto nože.

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Pravdepodobne kúpim mužovi kvalitnú športovú vestu a k tomu peknú sadu kvalitných nožov, veľmi rád varí, takže bude mať z takého darček radosť.

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
123kika1234
10. dec 2022

ja idem dávať jordan tenisky, kabát, čiapku, opasok a ešte nejaké drobnosti. 🙂

krstn003
14. dec 2022

tie smart hodinky su super nápad, veru mu ich aj kupim na vianoce

majki_ki
14. dec 2022

Ja som mu zaplatila hodinky, ktoré si on vybral :D a ešte trenky a s malým sme mu vyrobili pohľadnicu