Darček pre priateľa k 25. narodeninám

Ahojte
Čo sa kupuje/daruje priateľovi na 25 rokov? Jeden darček už mám - vyšetrenie zo sona, áno bude OTEC ale ešte nejaké nápady? Ďakujem za skvelé a originálne nápady.
Pekný deň.

bolarazjedna
3. nov 2022

Tazko povedať, mi nevieme, čo by ho potešilo.... U nás bol vždy základ s láskou upecena torta (možno tvoj neje sladkosti), v manželovej rodine aj chlapy dostávajú kyticu na sviatky (pre mňa je to stále divne dat chlapovi kyticu, možno by ho to ani nepotešilo). Môjho manžela by potešila fľaša kvalitného vína či whisky, rumu, taktiež slávnostná večera (zvykla som robit lososa, hovädzí steak). No a inak ty musíš vedieť, môže zo byt kniha, kozmetika, vstupenka na divadelné predstavenie, do kina, zážitkový poukaz, wellness, hodinky, pyžamo, funkčné oblečenie k športu, ktorý má rád, CDcko obľúbenej kapely, vŕtačka, atď...
Dúfam, že tomu sono obrázku sa poteší, a nebude nepríjemne prekvapený. Ak to nebolo plánované tehotenstvo, radšej mu to normálne povedz, nech to není "darček".

alojzova
3. nov 2022

@micinka158cisusa96 no akurát som vyberala manželovu darček na 25narodeniny hah vybral si botasky 😃😃