Darček pre priateľovu sestru na 1. sväté prijímanie

erikqa
29. máj 2017

Zdravím, poradte mi prosím čo by som mala kúpiť priatelovej sestre na 1.sväte prijimanie. Neviem čo jej mám kúpiť a či jej mam niečo kupiť .

93401
29. máj 2017

ahoj aj mi sme toto riešili .,ale krsnatu...nevedeli sme sa rozhodnut hlavne ked dnešné deti maju všetko....rozhodovali sme sa nad hodinkami,naušnicami a nakoniec sme jej kupili swarowski naušnice a retiazku.....pozri original swar.ale v tvojom prípade ...podla mna ty nemusiš nič velke niečo drobne dohodni sa s piatelom,,,niečo teenegeer-ske....poteši sa určite....

lilyianka
29. máj 2017

@erikqa kup jej nieco s priatelom...bude to mat od vas oboch....tiez by som volila nausnice...my sme teraz krsniatku dali retiazku s priveskom z bieleho zlata...

erikqa
autor
29. máj 2017

si myslite že taketo naušnice by sa jej páčili ?

janinah
29. máj 2017

@erikqa sú krásne....ja ak kupujem šperk,tak sa dohodnem s predavačom,že príp. prídu si vymeniť za niečo,čo by sa obdarovanému páčilo viac, raz tak krstná dcéra výmenu aj využila,ja sa neurazím a obdarovaný je spokojný

jallka11
30. máj 2017

u nás v rodine sa dostávali za prvé sväté príjmanie retiazky s krížikom 🙂 skús aj ty niečo také alebo možno nejaký pekný náromok strieborný lebo pre takéto deti je ešte zlato také by som povedala ostré takže skôr niečo takéto 🙂 alebo potom zlato alebo biele :D ale aj tie náušiničky sú veľmi pekné