Darček pre starú mamu k 70. narodeninám

33fialka
7. apr 2018

Poraďte prosím darček pre babku k 70. narodeninám . Moja babka je pre mna výnimočný človek je mi naozaj ako mamou, pomáha mi s mojimi deťmi od malička mam s ňou úžasný vzťah. Chcela by som pre ňu niečo výnimočne.,.....
Ešte aj v tím čase budú mat s dedkom 50te výročie svadby...
Chcelo by to niečo fakt top extra výnimočné 🙂
Dakujem za každú radu, každý nápad....
Rozmýšľala som nad fotoknihou s fotkami od jej detstva až po súčasnosť..... no neviem či sa mi podarí zohnať dosť fotiek

pribinak
7. apr 2018

Vyskladať sa na pobyt v kúpeľoch.

lucifera
7. apr 2018

Vypalujem do dreva,rozne motivy,rozne dosky,rozmery..
FB:Vypalované obrázky do dreva

didi2102
7. apr 2018

Nasa babka mala 80,normalne urobila velku party pre 50ludi vsetci sme sa poskladali a zaplatili jej to ... myalim ze to pre nu bolo naj ze tam bola cela rodina jedlo kolace svedske stoly tancovacka😊😊mozno napr zlatu retiazku s priveskom so spolocnou fotkou a ale veekla torta s fotkami jej a deda a rodina...alebo ked ramik mozno ten elektricky vo automaticky sa menia fotky

blairgossip
7. apr 2018

torta kvety a pobyt v kupeloch

33fialka
autor
7. apr 2018

@pribinak dakujem, no deda do kúpeľov nedostaneme 🙂

33fialka
autor
7. apr 2018

@didi2102 vďaka, fotorámik už ma,
Párty bude rozmýšľam že jej zaplatím hudbu 🙂

svetielocko
7. apr 2018

My sme na 80 kupili knizku Babicka rozpravaj. Je to taky vzajomny darcek - pre nu priestor na odovzdanie spomienok svojim detom,vnucatam... pre nas rodinny poklad. Aj ked realizacia je taka,ze ona rozprava a ja zapisujem,lebo jej sa nechcelo pisat to samej 🙂 Ale je to taky pekny cas len pre nas 2,chodievam k nej obcas na navstevu dama len za tumto ucelom...
Je to knizka,ktora kladie otazky a sprevadza starkych v popise ich zivota... od ich rodicov,detstva, stretnutie s dedkom,deti...
Myslim,ze je viac podobnych na trhu.
A tiez mam pocit,ze ludia v tomto veku viac ocenia oslavu s blizkymi,kde sa stretne rodina,ako nejake speci darceky.. ale asi zavisi. 🙂

33fialka
autor
7. apr 2018

@svetielocko nooo tak to sa mi pozdáva tá kniha, idem hľadať

tova
8. apr 2018

Zalezi aka je aktivna. Lebo poznam par 70ci a lietaju lietadlom na zajazdy. A su 70r. ludia co uz im je aj do potravin ist tazke. Mohli by zvladnut nejaky autobusovy zajazd, koncert. kniha babicka rozpravaj je podla mna blbost. V dnesnej dobe mozes nahravat hlas aj video, to je ovela lepsie ked odovzda vnucatam. Kup jej nieco na co uz nechce vyhadzovat peniaze ale by sa jej zislo. Napr. aj nova kabelka, Ipad, mobil , poznam par sarsich ludi co o mobile, facebooku atd. nechceli ani pocut a zrazu je to ich najlepsia zaluba.

lucilaines
8. apr 2018

Takisto odporucam knihu Babicka rozpravaj..mojej sme ju dali k vianociam uz pred rokom a doteraz ju nema hotovu, lebo si to velmi uziva, bavi sa tym, spomina, pise, hlada fotky z celeho zivota..vzdy led k nej prideme, tak nam s raodstou ukazuje, co zase napisala a ja to rada citam a tesim sa, ze nam raz po nej zostane krasna pamiatka, co budu moct citat este aj moje deti

deti95060810
8. apr 2018

je babka veriaca? ak áno, tak požehnanie z Vatikánu...

jana_eyre
8. apr 2018

ja chcem svokre dat namalovat jej portret s manzelom najradsej by som nejaky z mladosti, lebo minuly rok zomrel a nemaju ziadne velke spolocne fotky a ma velmi rada taketo spomienky.. ja osobne si myslim, ze taketo darceky su naj..

margitaf
21. júl 2021

Moja mama ma 71, a jej keby kúpim nejaký smartfon s mega super foťákom tak to by bol top darček, teraz ma síce mobil lepší než ja ale tak foťák nikdy nie je dosť dobrý 🤣alebo ju by ešte potešili nord walking palice, či ako sa to vola a isto by si ešte priala megabrutalrychly internet, ktorý nikdy za žiadnych okolností nevypadne 🤣

nikinkals
15. aug 2022

@deti95060810 ako prosim ziskam to pozehnanie z Vatikanu🙏?

jajka2407
15. okt 2023

@nikinkals ahoj...zistila si nakoniec ako ziskat to pozehnanie z Vatikanu?

nikinkals
15. okt 2023

@jajka2407 nie 😇