Darček pre syna k 15. narodeninám

ikuska31
19. apr 2015

Zienky poradte prosim originalny darcek pre 15 rocneho syna.ja nieco vymyslene mam ale mozno mi vnuknete nieco take to "prave".on sa nejako nevyjadril - nepomaha betar.dakujem za vsetky rady.. Chcem aby si ich pamatal ved 15 rokov je velka udalost 🙂

ivivaiveta
19. apr 2015

nove porsche... 😉
ved ty musis vediet, co ma rad, co ho bavi...ja som sa takto pytala, ked mal maly 5 rokov...
napis, co ho bavi, nieco uz baby vymyslime...

henamichal
19. apr 2015

super bicykel, spoločná rodinná dovolenka v zahraničí v lete, nový nábytok v jeho izbe, nový počítač, mobil, tablet....

ikuska31
autor
19. apr 2015

Baby diky...jasne viem co ma rad..futbal..bla bla.. mne islo ze skor nejaky zazitok.vyhliadkovy let balonom skok padakom a tak. .ale stale mam pocit ze to nie je ono.take prekvapko co by necakal.nie tablet telefon..

ikuska31
autor
19. apr 2015

@ivivaiveta dik som to myslela trosku inak..ma rad futbal napr. ale nieco take ine ..ani telefon tablet ci podobne.

ikuska31
autor
19. apr 2015

@ivivaiveta nejaky zazitok - take prekvapko co bu necakal.oni tie hmotne veci pre nich az,tak neznamenaju .

ivivaiveta
19. apr 2015

@ikuska31 no moj bol celkom blazon do Justina Biebera...takze u nas to bol koncert...mysli ako on chvilu...ved ak je fanusik niecoho, myslim, ze treba nieco originalne vymysliet...tak ho zober na nejaky zapas ozaj dobry...alebo stretko s "velkym futbalistom"...

ukulela
19. apr 2015

no ked ma rad futbal - nestalo by za to zohnat dake listky nasuper-zapas? napr na hamsika, kde to hra?

dusekovci
19. apr 2015

tak ked ma rad futbal,určite aj nejaký futbalový klub... kup mu lístky na nejaký zápas toho klubu. Môj muž je fanatik do Barcelony, a sníva o tom ze sa tam raz dostane. Urobime si aj dovolenku aj si uzije zapas. Tak uz setrim 🙂

evelynm
20. apr 2015

tiez sa priklanam k zazitkovemu darceku. Inac, pre mna 15. narodeniny nie su take mimoriadne dolezite vyrocíe. Su rovnako dolezite, ako ktorekolvek dovtedy. Za mimoriadne povazujem skor 18. narodeniny - dosiahnutie plnoletosti.

erienka
20. apr 2015

Let balonom🙂

ikuska31
autor
20. apr 2015

@evelynm to je pravda ano ale u neho je to asi inak..pre nich je to ze obciansky a su bližšie k dospelosti a aj ten vek ..len tak to s nimi "plieska" tak som chcela nieco ine ako klasiku..dakujem

ikuska31
autor
20. apr 2015

@dusekovci tak dakujem za tip , potom Vám ho pribalim??? 🙂 🙂