Darček pre učiteľky do skôlky z dôvodu odchodu do školy

dada7701
29. apr 2019

Dámy, dcérka končí v škôlke, dajte nejaký tip na darčeky na pamiatku pre učiteľky..

elistek13
29. apr 2019

@dada7701 tak asi by sa im pacilo keby im nieco vyrobi, alebo nieco tipu hnrcek a pero najlepsia pani ucitelka alebo tak 🙂 aj tak si myslim, ze by kludne stacili kvietky a bonboniera 🙂

dada7701
autor
29. apr 2019

@elistek13 máš pravdu, ja tiež nie som za nejaké honosné darčeky...len niečo maličké..

beky1813
29. apr 2019

My asi dame kvietok v kvetinaci a nieco sladke a kavu 🤔 alebo caj

sintra
29. apr 2019

maximalne nieco sladke a kvety. Naco ine?

aleshka_supermama
29. apr 2019

@dada7701 moja svokra je učiteľka škôlke minulý rok dostala darček swarovski náramok povedala mi že ona na také darčeky nie je ma väčšiu radosť z kvetov a bombošky miluje čokoládu 🤣.

petrapod
29. apr 2019

Kvietky.kavu,alebo sladké. Viac by som.neriskovala každý má rozdielny vkus. To čo je pre mňa krásne pre niekoho raroha. ;);)

pribinak
29. apr 2019

konci viac deti? ak ano, skuste sa dohodnut ako kolektiv a kupte nieco ako napr. listky do kina. hrncekov ma kazda ucitela milion, aj kde - akych sviecok a inych blbosti.
moja mama je ucka, ale klasika neomrzi nikdy: kvety, coko, kava, caj

elistek13
29. apr 2019

@dada7701 neviem no mne pride zbytocne celkovo im nieco davat, ved zo skolky a z triedy im deti odchadzaju uplne bezne, ked uz fakt nieco chcete dat kvetom a cokoladou nepokazite nic 🙂

mooonika1975
29. apr 2019

@elistek13 tak neviem, si zober, dieťa od 2-6 rokov v škôlke, denne 10 hodín, obdobie dieťaťa od 3 - 6, kedy je najdôležitejšia výchova , pokryje celé dni škôlka a máš pravdu, načo im niečo dávať 🤦🤦🤦

mooonika1975
29. apr 2019

Mne sa páči kvet v kvetináči, sladkosť, tie lístky do divadla sú super....

babulina
29. apr 2019

my sme darovali malovane satky, podla mna sa pacilo

stankadu
29. apr 2019

moja dcéra ked končila v škôlke, tak sme sa všetci poskladali. Kúpili sa kytičky pre zamestnancov škôlky -spolu 6 ks. Každé dieťa nakreslilo obrázok, kúpili sme väčší tanier a nejakou technikou sa zmenšené verzie obrázkov naniesli na tento tanier aj s venovaním. Bolo to pekné a milé, učitelke sa to velmi páčilo.

patka06
30. apr 2019

Miesto kytice v posledný deň škôlky brala dcéra pani učiteľkám tričká s obrázkom postavičiek detí ako sa držia za ruky /vyzeralo to ako jednoduchá detská kresba/ a nápisom najlepšia pani učiteľka. Ďalší školská rok pani učiteľky nosili v triede ....

maximilie
20. jún 2019

@elistek13 naco im davat? Ved sa staraju o tvoje dieta, ked si tu v praci, oni dozeraju na to, aby si si ho po praci vyzdvihla zive a zdrave. Utieraju mu zadocek po potrebe, vyfukaju soplik,pofukaju kolienku, utru slzicky ked za tebou place, vypocuju ho ked ma potrebu sa vyrozpravat, a pripravujú ho na vstup do skoly... chodi tam rad? Tesis sa niekedy ked vidis jeho obrazok na nastenke? Učiteľka je s vasimi detmi pomaly viac ako mama, ked si vezmes ze prides pre dieta o 4, nejaky nakup, vecera a do postepe, kolko je to cca casu? 2-3hod? Tak si to vyrataj. Je to jeho druha mama,ci sa ti to paci alebo nie. A bola by si mozno prekvapena ako casto sa deti v skolke mylia a miesto pani učiteľka zvolaju ,,mami".... tak kvietok pohladi srdci kazdej z nas. Verte,ze nejde nam o ziadne darceky, ani o to aby sme mali postarane o kavu na cele prazdniny a aby sme mali cokolady na rozdavanie. Je to ten najkrajsi ked si nesiete 30.juna domov kvety, tak ze sa neviete zaniest a musite to otocit na 2x do auta. Doma si ich vylozime do vaz, a pozerame na to aj dalsie 2 tyzdne, a cely cas si len hovorim , ta namaha stala zato. Je to nieco ako ked milujete svojho muza, ale na narodeniny alebo valentina ocakavate aspon nieco ako dokaz lasky. A ked nedostanete, nemyslite si ze vas nelubi,ani vy o neprestanete lubit, len to zaboli a poviete si, co som urobila zle? To mu fakt nestojim aspon za kvietok?