Darček pre ženu na 60. narodeniny

katica2011
20. aug 2014

Ahojte, potrebovala by som nápady na darček k 60-tke pre ženu. Mal by byť pre otcovu tzv. priateľku. Takže nič veľké nechcem kupovať. Čo by ste mi poradili? Vopred ďakujem za nápady 🙂

25daniela
20. aug 2014

Tak, zlatym sperkom nic nepokazis, ale kedze nechces kupovat nic velke, tak neviem..
Na 60tku asi uz nechce nic do domacnosti, mozno neaky pristroj, fen alebo kulmofen alebo kozmetiku ci vonavku..

simca06022011
20. aug 2014

A čo je to "veľké"? 🙂 Máš finančný limit? U nás sa na okrúhlice kupujú v rodine šperky, ale "známym" ak sa neskladáme viacerí, tak kludne aj kvet a nejaku špeciálnu čokoládu donesieme, alebo fľašu... podľa toho komu je to čo a čo ten človek má rád 🙂 Ale ten kvet a niečo je aj tak často cca 30EUR.. a za nejakých 50 už kúpiš aj nejaký ten prívesok 🙂

rebeka7501
20. aug 2014

záleží aké má záľuby. ak záhradu nejaký ozdobný strom, ak sa rada o seba stará poukaz na kozmentiku (manikúru, pedikúru), permanantku na plaváreň, ak má rada literatúru nejakú hodnotnejšiu knuhu alebo set kníh, je toho veľmi veľa. ale určite by som nekupovala nejaké lapače prachov v podobe sôch, váz a ostatných nezmyselností. nevolila by som ani nič do kuchyne - je to darček pre všetkých. ak by som dostala mixér ja, tak by som ho dotyčnému otrieskala o hlavu (napríklad)

katica2011
autor
20. aug 2014

@simca06022011 tak limit by aj bol, do takych 35-40 🙂

lienka737
20. aug 2014

Podľa záľub-napr. nejakú knihu, predplatné časopisu, permanentka na plaváreň, poukážka na masáž/kozmetiku/kaderníka.....

lucinocka
20. aug 2014

@katica2011 my sme sa s bratom zlozili mamke na 50 tku poznavaji zajazd cez zlavomat do francuzka, neviem ci ma rada aktivnejsie veci, popripade nejak welness mozno, sperk by jej mal kupit otec, ja mam radsej zazitkove darceky🙂

katica2011
autor
20. aug 2014

@lucinocka no ja som na tom tak, že jej fakt chcem kúpiť niečo len do tých 40eur, nakoľko mama bude mať v januári 60ku, tak samozrejme jej niečo väčšie chcem dať, zato mama je mama a ona "len" otcova priateľka, ani spolu nebývajú. Tak neviem.

davita
20. aug 2014

ja by som sa napriamo 🙂alebo aj oklukou vyzvedala co sa paci jej, ci zajazd, wellnesicek, let balonom 🙂 alebo ci radsej nieco malicke a ligotave, alebo by chcela velke foto na platne vnucatiek, blizkych, domaceho milacika ,,,, podla mna aj jej kamosky mali 60 a ona isto okomentovala, alebo okomentuje, co oni dostali a tak sa dozvies jej nazor .... vzdy sa da nakombinovat istota s prekvapenim, napr zajazd o ktorom bude vediet, ale ze ju na hotely cakaju listky do opery alebo na muzikal alebo nieco ine je prekvapko 🙂 ...... 60 rocna zena moze mat radost aj z beauty day, nechty, vlasy, vizaz, masaz, pedikura, vsetko, na co kyvne vratane obeda a fotenia 🙂
cokolvek ti poradime, ty zacni u nej 🙂
pekne narodky a vsetko dobre, hlavne vela zdravia do dalsich rokov 🙂

rebeka7501
20. aug 2014

@katica2011 ale ešte si nespomenula aké má záľuby.....

lucinocka
20. aug 2014

@katica2011 nj jasne radsej mamine🙂 neviem ci u vas maju pralinkaren ale tam maju perfektne veci z cokolady🙂 naposledy mamca kupovala kolegyni véku cokoladovu knihu plnu praliniek super to vyzeralo a k tomu by som nejaku drobnost z jej zalub