Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Darčeky pre polovičky, rodičov a svokrovcov

map0007
16. okt 2014

Neviem čo im kúpiť,každý rok to je drogeria,ako to riešite Vy. U nás ešte aj švagrinam, švagrom a ich detičkam.Neviem či zas to vyriešiť tou drogeriou,alebo niejake nápady.Ďakujem🙂

janinah
16. okt 2014

Vianoce nie sú o darčekoch,nepreháňam to.....a švagrinám a celej perepúti darčeky určite nekupujem....deťom študentom knihy,malému hračku...ale všeobecne k sviatkom rada darúvavam knihy,snažím sa dopredu zistiť aká asi by to mala byť....

sveba
16. okt 2014

skus to neako poriesit napr u nas sa daju kupit karty do obchodov vlozis tam kolko chces a das osobe kartu ta s nou ide do daneho obchodu a kupuje si co chce u nas sa to vola GIFT CARD

mary1911
17. okt 2014

u nas to bola kazdy rok kozmetika ale tento rok spekulujem nad darcekovou kartou netrebe to zase prehanat uz sa daju kupit v hodnote 5-10eur z tesca alebo z kauflandu a nech si kazdy kupi co chce

evelynm
17. okt 2014

@sveba , u nas sa to vola darcekova poukazka, tuto moznost poskytuje viacero obchodov a je to vyborny napad.

evelynm
17. okt 2014

my sme sa v rodine nastastie dohodli, ze kupujeme len detom a rodicom. So svagrami a súrodencami si nekupujeme. povazujeme to za zbytocne, Vianoce su o inom, nie o spekulovani, co kupit a podla moznosti moc neminut. Svokrovcom uz niekolko rokov kupujeme vstupy do wellnes, rodicom nieco uzitocne, co si myslime, ze sa im zide - nieco do kuchyne, do domacnosti. Skladame sa na to surodenci, aby sme nekupovali drobnosti, ale nieco hodnotne.

kengurica
17. okt 2014

My tradicne rodicom a svokrovcom fotoknihy s fotkami deti z celeho roka a naozaj sa tomu vzdy potesia. Alebo fotokalendar. Maju radi svoje vnucence a toto su naozaj osobne darceky 😊

bonaqa2013
17. okt 2014

@kengurica a kde dávaš robiť tie fotokalendáre. Papúč už majú moji rodičia dosť. A svokrovci tiež nič nechcú.

bonaqa2013
17. okt 2014

ach tie darčeky. Mojim 4 deťom ešte viem čo a ako, ale ostatným - krstným deťom je dosť problém. A potom mi sme takí čo máme troška menej peňazí - 4 deti, zdravotné problémy 4 roč. dcéry DMO, žijeme z 1 platu..... A tie krstné deti sú práveže z dobre situovaných rodín. takže tam sa dostávajú mobily..... neviem či ich zaujmeme nejakou knihou. ale čo už peňaženka nepustí.

moni244
17. okt 2014

my dávame darčeky len deťom a rodičom, súrodenci si nič nedávame a keďže len my máme dieťa, tak kupujeme len rodičom a tí si rozkázali kalendár, ako aj minulý rok, tak som spokojná, k tomu fajnú kávičku, otcom nejakú fľašu a vybavené

jaja018
17. okt 2014

My kupime svokre nieco taketo http://www.shopper.sk/zlava-386

hajajanka
17. okt 2014

Povedala by som, ze kolobeh darcekov zjednodusit na minimum. U nas sa obdaruvaju len deti a rodicia, my so surodencami navzajom nie.
Rodicom z oboch stran davame tradicne kalendar s fotkami vsetkych vnucat, pripadne fotoknihu s vnucatkami. Velmi sa tomu tesia. Jedna sa o malickosti, netreba drahe dary.
Neterky mam uz vacsie slecny, to riesim oblecenim. Ked boli mensie, tak vzdy povedali, co si zelaju, spisali zoznam a ja ako teta a ich babky si z toho zoznamu vybrali, co im kupime my a co ich rodicia.
Manzelovi predplatne na oblubeny casopis a nejaku technicku vychytavku. Pre moje deti mam uz nakupene, to som kupovala od zaciatku roka a tento mesiac bol posledny nakup.

eryykah
17. okt 2014

mne zas pride zvlastne ako niekto dava darceky beznej spotreby ako napriklad obliecky 😕
Ja uz si pisem co komu kupujem aby som nahodou nedala nieco rovnake 2x po sebe alebo obrok.. Tak davam sem nieco na inspiraciu:
Pre mamu: kabelka, penazenka, satka, vona, privesok na kabelku, velmi rada cita tak vzdy aj poukazka na knihy, sada manikura/pedikura, flanelove pyzamo, kozene rukavice-kazdu zimu straca:D, vesiak na sperky/bizu
Otec: ten sa potesi kazdy rok voni, znackovy sveter, encyklopedia o vine, obal na tablet, termopradlo, sada na vino, taska na doklady etue, doplnky stravy
Brat: pubertak takze mi posle zoznam oblecenia ktore chce a ja mu nieco vyberiem, poukazka na nakup, knihy, puzdro na mobil/tablet, penazenka, spodne pradlo termo na lyzovanie, opasok ck
Babka: darcekova sada susienok, cajov, vlneny sal, klobuk, rukavice, nejake vitaminy, masti na klby prip. Doplnky stravy
Priatel: oblecenie/doplnky na bicykel, kozene rukavice, kozmetika, vona, flanelove pyzamo, sada na bike gps, poukazka na nakup knih, autodoplnkov..

alexandra28
17. okt 2014

@jaja018 Jéééj aj my máme tieto nože 🙂 sú veľmi dobré akurát to že keď sa umyjú a dajú sa dokopy s ostatným príborom tak sa na nich oškiera farba a tiež si neviem predstaviť ako ich budeme ostriť ale už ich máme cca 1,5 roka a zatiaľ ich netrebalo ostriť a to ich používam každý deň.

womankc
17. okt 2014

ja vždy dávam knihu, vec na oblečenie a deťom + hračku, v poslednej dobe chceli starší furt dáke športové potreby
Prišla som na to , že viac ako 2 veci je zbytočné, ale vždy toho je viac.
Tento rok sa snažíme sústrediť financie na splácanie podlžností a teda nevychádza nám moc, tak tento rok to bude pre mm parfém a kniha a deťom kniha + hračka , staršia sa ma už pýtala, že koľko kníh si môže napísať , že aký je limit 😀 a že teda nič iné nechce, len tri knihy ------- no a teda ešte dodala , že keby boli peniažky, tak vodičák na motocykel heheheheheh
svokričke kúpim kvalitné vitamíny na kĺby , každý rok jej dávam niečo čo viem , že potrebuje a nekúpi si napríklad tlakomer, alebo takéto a len jednu vec a k tomu drogériu
ostatní sa v rodine neobdarúvávame. len na meniny a narodeniny a to vždy riešim kozmetikou, čajíkom , alebo podobnou pozornosťou

horana
17. okt 2014

Davame darceky iba detom, lebo darcekovy rozmer Vianoc sa nam zda vhodny len pre deti, co uz si dospelaci budu hykat nad nejakou drogeriou, mat oskricky v ockach od spodneho pradla, penazenky ci mobilu? Akoze nie ze by doslepaci nemali potreby, ale kupia si sami a najlepsie co potrebuju. Teda u nas v rodine davme len detom, s muzom sa tesime viac na chvile nez na hmotne dary, starkym jednym aj druhym po 1 nastennom kalenadri s fotkami vnuceniec- co si sami vzdy pytaju a najviac zelaju.
Svagrom a svagrinam tiez nic mame navzajom dohodu, nakolko zasobovat sa haraurdami len aby nieco hmotne bolo sa neosvedcilo - resp. len ich detom 🙂
Tento model ma radu vyhod, tak nejak to odlahci atmosku, dovoli sustredit sa viac na vztahy, stretnutia, a atmosku ako taku a potom sa tesime spolu s detmi z ich darcekov..

niki101988
17. okt 2014

@map0007 Svokra dostane knihu, masáž teda poukaz na masáž, svokor kávu Kopi Luwak zbožňuje ju a papuče, lebo tie mu vždy kupujeme my. Krstný syn zimnú bundu, mužove segry s chlapmi niečo do domácnosti prerábali obe takže zistíme čo im chýba a so svokrovcami budeme kupovať praktické veci- spotrebič, obliečky a pod. Dcéru máme vyriešenú nová výbava na lyžovanie, lebo veľmi vyrástla, našo víkend v kúpeľoch plný procedúr. Manžel netuším ale najradšej by svätý pokoj pre všetkých najmä seba

sense
17. okt 2014

rodicia dostavaju kalendar s fotkami alebo fotoknihu, popr. nejake drahsie vitaminove doplnky o kt. vieme ze by sa im zisli ale zial si ich nemozu dovolit....nasa mala dostane hracky a nejake oblecenie (ale tiez to neprehaname) a my si kazdy nieco vyberieme....uz to bolo spominane vianoce nie su o daroch....

jaja018
17. okt 2014

@alexandra28 aj my ich mame a som veeelmi spokojná. Svokra sa furt stazuje ze ma zle noze tak sme jej to takto vymysleli

kengurica
17. okt 2014

@bonaqa2013
Fotoknihu som davala robit cez fotolab , ponuka to skoro kazdy, ale posledne 3razy som vyuzila cez zlavu dna vo Fotomagica, tusim aj teraz niekde je. Skus pozriet. A aj v DM drogerii sa da.

ivett1
17. okt 2014

@map0007 my sme sa dohodli, že svokrovcom a rodičom dávame len symbolické darčeky - najčastejšie tú kozmetiku (majú už svoje značky, tak z tých niečo...), vitamíny, kalendáre, fotoknihy....a to na narodeniny, meniny a Vianoce.... švagrovcom ani súrodencom nedávame darčeky, ich deťom (neter, synovci) len na meniny, narodeniny ...na Vianoce nie...aj tak toho majú veľa...😉
deťom kupujeme knihy, hračky, hry, tým starším už aj darčekové poukážky na oblečko...

jasminet
17. okt 2014

svokrovci, moji rodicia a moja babka fotoknihy deti (fotokalendare davam mimo vianoc uz),
otec vino a robim mu zbierku papuc (miluje jednorazove hotelove papuce - ak by ste niekto mali doma nerozbalene, nepouzite, budem rada 😉 😉 😉 😉 ) a asi podlozka pod mys s detmi
svagrovci si vypytali grilovaciu panvicu
mama asi nejaky sperk zo sashe a knihu
muz tielka (starneme 😉 ), tiez podlozku a este nieco musim vymysliet
deti lego basic velku sadu a nejake mini drobnosti
bracho so zenou darcekovu kartu do ikea (cakaju babo, stale zariaduju dom...)
svokrovci - ako kazdy rok netusime 😠 😀 😀 😀

david1991
17. okt 2014

@map0007 kup im gulicky pod pazuchy, a detom kup knihu rekordov..

maja0077
17. nov 2014

Konečne originálny darček pre rodičov / starých rodičov pozrite 🙂 🙂 🙂

Odporúčam tento darček http://www.babickarstvo.sk/ 🙂 Určite sa oplatí to pozrieť.... máte tam aj ukážku vpisovateľnej knižky 🙂 Vašim rodičom dáte pocit že sa o nich aj s vašimi deťmi zaujímate a zároveň vytvoríte pre vaše deti knihu ktorá bude obsahovať zážitky ich starých rodičov keď ich už oni sami pozabúdajú 🙂 Je to originálny darček a je to novinka na Slovensku 🙂 Kúpiť ho môžete kdekoľvek: na danej stránke www.babickarstvo.sk , v kníhkupectvách alebo vašich oblubených internetových kníhkupectvách 🙂

lucifera
29. jan 2016

u nás jednoznačne takto...keďže to vyrábam, niečo z tohoto som vyrobila aj rodine 🙂

michaela1103
29. feb 2016

pre pánov a chlapcov odporúčam pozrieť ponuku internetového obchodu http://budchlap.sk/
Majú nielen oblečenie ale i doplnky ako penaženky, opasky, kravaty či motýliky

vierka74
29. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

Tak drogerii neni nikdy dost 🙂 Ale tak mozno by som to vyriesila aj nejakymi ramikmi s fotkami alebo take nieco podobne co im ostane na pamiatku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli