• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dcérka sa narodila na manželove narodeniny. Aj vaša?

7. októbra 2009 
Ahoj
som najšťastnejší človek na svete narodila sa mi dcérka Ninuška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čudujete sa že ako rýchlo som doma lebo dneska sa mi narodila dcéra ako môžem byť doma?? nie som doma som na notebooku hee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A predstavte si Nina sa narodila na mužíkove narodky lebo môj drahý Peťko má dnes 35 rokov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A tak sme najšťastnejší rodičia na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: O rok budeme spolu oslavovať: Mužíček 36 rokov a dcéra 1 rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nájde sa tu niekto komu sa dieťatko narodilo na narodky bud mužovi alebo maminke??
2. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: gratulujem, mne sa dcérka nenarodila na narotky no narodila sa na narotky manželovej starkej.Teraz má 3 a pol mesiaca,ako sa cítiš po pôrode?aký si ho mal?
2. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa syn narodil na vyrocie sobasa starych rodicov :grinning:

inak gratulujeeeeeem, zdrave babinko, spokojnu maminu a vela mliecka zelame :wink:
2. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa dcerka narodila na dedove meniny.. takze moj otec bol dvakrat taky stastny :grinning:

scarlettka blahozelam :sunglasses:
2. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam narodky presne v rovnaky den ako moj otec. Ale neni to moc dobre, radsej by som mala oslavu niekedy sama, ani neviem ake to je.
3. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám tiež narodky vtedy, keď môj otec a ešte k tomu na štedrý deň!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako dieťa som dostávala 1 darček (aj narodky, aj Vianoce, aj meniny - 5.1.), v puberte mi nikto neprišiel na oslavu, lebo boli sviatky :frowning2:
3. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marelica, to s tými darčekmi poznám. Aj ja mám narodky na vianoce a synovi sme dali meno Adam. Ten ma bude ale preklínať.
Náš Adamko sa narodil na narodeniny môjho dedka, ale ten už je mŕtvy. Škoda.
3. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubka202- Gratulujem aj ja :slight_smile: :slight_smile: Ja som mala trošku ťažký pôrod pretože som prenášala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Cítim sa strašne super a dnes nás pustili domov a teraz naša princeznička sladulinko spinká :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Zuzka1-Díky moc :slight_smile: :slight_smile: Aj ja gratulujem :grinning:

Petra1958-Jéj a jak sa volá tvoj deduško?? Aj ja gratulujem a dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Flipinka- Hee a to prečo by si mala radšej inokedy???? podľa mňa je to strašne pekné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marelica-Jááj no preto nedošli že boli sviatky??? júúúj hroznéé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale no šak zato sa neurzš že?? Ale podľa mňa je to krásne ked otec s dcérou majú rovnaký deň svoje narodeniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lovula-Tak to mááš fajne s tým že tak že ty máš narodky a synátor menink he :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neurzš-neurazíš preklep :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok