Dcérka sa narodila na manželove narodeniny. Aj vaša?

scarlettka333
2. okt 2009

Ahoj
som najšťastnejší človek na svete narodila sa mi dcérka Ninuška 🙂 🙂 🙂 čudujete sa že ako rýchlo som doma lebo dneska sa mi narodila dcéra ako môžem byť doma?? nie som doma som na notebooku hee 😀 😀 😀 😀 A predstavte si Nina sa narodila na mužíkove narodky lebo môj drahý Peťko má dnes 35 rokov 🙂 🙂 🙂 A tak sme najšťastnejší rodičia na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 O rok budeme spolu oslavovať: Mužíček 36 rokov a dcéra 1 rok 😀 😀 😀 😀 Nájde sa tu niekto komu sa dieťatko narodilo na narodky bud mužovi alebo maminke??

lubka202
2. okt 2009

🙂 gratulujem, mne sa dcérka nenarodila na narotky no narodila sa na narotky manželovej starkej.Teraz má 3 a pol mesiaca,ako sa cítiš po pôrode?aký si ho mal?

zuzka1.
2. okt 2009

mne sa syn narodil na vyrocie sobasa starych rodicov 😀

inak gratulujeeeeeem, zdrave babinko, spokojnu maminu a vela mliecka zelame 😉

petra1985
2. okt 2009

nam sa dcerka narodila na dedove meniny.. takze moj otec bol dvakrat taky stastny 😀

scarlettka blahozelam 😎

flipinka
3. okt 2009

Ja mam narodky presne v rovnaky den ako moj otec. Ale neni to moc dobre, radsej by som mala oslavu niekedy sama, ani neviem ake to je.

marelica
3. okt 2009

Ja mám tiež narodky vtedy, keď môj otec a ešte k tomu na štedrý deň!!! 😝 😝 😝 😝 😝 Ako dieťa som dostávala 1 darček (aj narodky, aj Vianoce, aj meniny - 5.1.), v puberte mi nikto neprišiel na oslavu, lebo boli sviatky ☹

lovula
3. okt 2009

marelica, to s tými darčekmi poznám. Aj ja mám narodky na vianoce a synovi sme dali meno Adam. Ten ma bude ale preklínať.
Náš Adamko sa narodil na narodeniny môjho dedka, ale ten už je mŕtvy. Škoda.

scarlettka333
autor
7. okt 2009

Lubka202- Gratulujem aj ja 🙂 🙂 Ja som mala trošku ťažký pôrod pretože som prenášala 🙂 🙂 🙂 Cítim sa strašne super a dnes nás pustili domov a teraz naša princeznička sladulinko spinká 😎 😎 😎 😎

Zuzka1-Díky moc 🙂 🙂 Aj ja gratulujem 😀

Petra1958-Jéj a jak sa volá tvoj deduško?? Aj ja gratulujem a dík 🙂 🙂 🙂 🙂

Flipinka- Hee a to prečo by si mala radšej inokedy???? podľa mňa je to strašne pekné 🙂 🙂 🙂

Marelica-Jááj no preto nedošli že boli sviatky??? júúúj hroznéé 😅 😅 😅 😅 Ale no šak zato sa neurzš že?? Ale podľa mňa je to krásne ked otec s dcérou majú rovnaký deň svoje narodeniny 🙂 🙂 🙂 🙂

Lovula-Tak to mááš fajne s tým že tak že ty máš narodky a synátor menink he 😀 😀 😀

scarlettka333
autor
7. okt 2009

neurzš-neurazíš preklep 😅 😅

gubka71
15. aug 2021

Môj syn a ja máme ten isty den narodenia,4.1...narodil sa mi ako darček na 40- te narodeniny🙂