Hodí sa na svadbu overal?

nathuska
25. jún 2014

Ahojte, sme pozvany kamaratovi na svadbu a ja som si kupila cierny elegantny overala k tomu zlate doplnky.Hodi sa overal na svadbu?predavacka v obchode vravela,ze uz to je jedno ,ze na svadbu sa nosi uz hocico,ale kedze som na svadbe nebola uz poriadne dlho tak neviem co sa nosi.dakujem za vase odpovede 🙂

hradnapani
25. jún 2014

@nathuska no veru, dnes je to uz velmi uvolnene 🙂 ak je to naozaj elegantny overal,tak preco nie? aj ked ja by som skor volila zivsiu farbu, ako ciernu. Svadba ma byt predsa vesela udalost.
len pre zaujimavost: pred dvoma mesiacmi som bola gratulovat na svadbe, svedkyna mala mencestrovy nohavicovy kostym 😉 a nasledujuci svadobny parik bol tiez zaujimavy: on v bermudach a teniskach,ona v kozenej bunde a strapcovych cizmach. Dalsia nevesta bola zase viac potetovana ako oblecena a tak. takze dnes sa uz asi naozaj neriesia nejake zvazujuce pravidla a preferuje sa osobitost a pohodlnost.

nathuska
autor
25. jún 2014

@hradnapani tak je dobre 🙂 mi to vrtalo v hlave ci by neboli lepsie saty.ano ta cierna je smutna farba,ale preto som si kupila k tomu zlaty opasok, zlatu kabelku a cierno zlate sandalky trosku na ozivenie.sice to neni nejak moc pestre, ale aspon elegantne 🙂

liz_lemon
26. jún 2014

@nathuska cierna farba sa na svadbu nenosi

ammellia
26. jún 2014

@nathuska v pohode moze byt.

bosoriak
26. jún 2014

Tak zalezi aj na tom, kolko mas rokov. Ak si mlada 25 rocna cucoriedka, tam sa to berie trosku inak ako keby som si ja koza 30+ (diplomaticky povedane 😀 ) obliekla overal. Ale ja aj tak volim radsej decentnejsie oblecenie na slavnostne prilezitosti, citim sa lepsie. Na svadbu, rovnako ako do divadla - saty pod kolena, nie na ramienka, vzdy pancuchy a topanky s plnou spickou a patou. Ale zas kazdy, ako sa mu paci, kym to nebudu teplaky, tak sa aj tak vsetci pozeraju na nevestu, vsak 🙂

miku1
26. jún 2014

@nathuska Ja som mala čierny elegantný overal bratovi aj kámoške na svadbe už pred 7 rokmy 🙂 Kľudne si ho daj.

klincek
26. jún 2014

@nathuska mne by sa to pacilo. v tvojom veku si mozes dovolit nosit ciernu kamkolvek, a zlata sa k nej urcite hodi. budes kocka 😉
mne sa overaly velmi pacia. jediny dovod, preco este ziadny nemam, je, ze sa v nich blbo chodi cikat 😀

caoli
26. jún 2014

uplne v pohode, na overale nie je nic nevhodne. nemusela byt sice ta cierna, to je fakt, ale ked sa doladi ako hovoris, bude to urcite super.
skor mi teda prekaza, ked na pohreb a na kar pride parik - on v sedo-bielo pasikavom saku, rifliach a kovbojskej koseli, ona v ruzovych mini satach s divokou potlacou, flitrami, s kozenou bundou, 12 cm platformami na nohach a s natupirovanou slamou na hlave. keby zosnula nebola matka mojho muza a dotycni jeho pribuzni, tak sa nezdrzim a poziadam ich, aby opustili obrad.

guinevre
26. jún 2014

@nathuska Uplne v pohode. Cierny overall s nejakymi peknymi doplnkami celkom fajn. Niekto tu povedal, ze cierna farba sa na svadbu nehodi, to je podla mna hlupost, cierna farba je jedna z najelegantnejsich, nie darmo existuje "little black dress", male cierne saty ako symbol oblecenia ktore nikdy nie je chyba kamkolvek v tom ides.

nataliaslivkova
26. jún 2014

jasneee hodi ak to dobre vyzera postava vsetko riadny uces zlate doplnky zlate lodicky...bude to super :D

eviki
26. jún 2014

ahoj, ja sa tiez chystam na svadbu a zvolila som ciernu so zlatymi doplnkami. Nepripada mi smutna, je elegantna, a ked sa zene hodi, tak si myslim, ze ok. ak je overal elegantny, tak nemas co vahat. 😉

paskolinka
26. jún 2014

@nathuska dnes sa nosi aj na svadby uplne vsetko 😉 cierna so zlatou je elegantna kombinacia. z mojho pohladu vacsinou lepsie vyzera na akciach, kde sa tancuje v paroch, ak ma zena saty alebo suknu, ale tiez je to individualne. takze ak v tom dobre vyzeras a dobre sa v tom citis, neries 😝

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konecnefree
26. jún 2014

overal je super, ked v nom dobre vyzeras a dobre sa citis, v pohode si zatancujes a budes ina
zboznujem overaly, mam ich neurekom

lienka1601
26. jún 2014

moja sestra mala overal na svadbe uz pred 18 rokmi.. a teda v tej dobe nevídané... a vyzerala super nikto sa nepozastavil ci sa to hodi alebo nie.. ak sa v tom budes citit dobre tak aj tak budes vyzerat.. potom poprosime foto :D @nathuska

nathuska
autor
26. jún 2014

@lienka1601 dakujem baby za vase rady 🙂 overal som si kupila aj preto ,ze ho skorej vyuzijem ako spolocenske saty.a jasne potom pridam foto 🙂

pragmaticka
26. jún 2014

Ja som bola teraz v madarsku na jednej svadbe a bola tam kocka v ciernom lesklom overale, k tomu vyrazny hrubsi zlaty opasok, cervene lodicky a cervenozlate nausnice + velka cervena retaz/nahrdelnik cim ako sa to vola. Ta Baba vyzerala suuuuuuper! Takze ja velmi odporucam a urcite sa to hodi!

jana497
26. jún 2014

jasne,za sa to hodi ja som zhanala pre seba na synovu stuzkovu len som nezohnala..a dokona osobne si myslim,ze nic lebsie nemoze ani byt,sice satami a kotymom clovek nic nepokazi ale overal je umna naj..

ivett1
26. jún 2014

@nathuska ahoj, jasné, že sa hodí...so zlatými doplnkami super ... a ak máš na to postavu😉 ...

talula
26. jún 2014

dnes uz je asi vazne vsetko jedno, co sa oblecenia tyka ale urcite zalezi aj od toho ci je ta svadba velka alebo kde je hostina... minuly rok som bola na malej svadbe a nevestina kamaratka co bola zaroven aj svedok bola vzhladom na to, ze svadba bola jednoducha az moc precackana a to nevestina sestra tam dobre, ze nie v teplakoch neprisla. V dnesnej dobe sa ludia uz naozaj nevedia obliekat... napriklad spolocensky bonton vravi, ze do divadla sa maju nosit kratsie saty - teda nieco elegantne ale zato nie moc slavnostne, tak som sa podla toho aj obliekla a ked som isla do snd, okrem mna tam bolo podobne oblecenych ludi len malo, niektorí mali rifle bud farebne alebo dokonca roztrhane a ini zase vystrojeni ako na bal, vazne tam bola jedna kocka co mala dlke satenove spolocenske saty + rukavicky po lakte, listovu kabelku a vyrazny make-up... no co dodat, ale podla tej fotky co prave koluje po fb sa nevie obliect ani ceska prva dama 😀
...takze cierny overal bude ok 😉