Hosť na zimnej svadbe

26. júl 2021

Ahojte 🙂 idem ako host na svadbu ktora bude v zime. A mam obrovskú dilemu ake šaty zvolit kedze všetko co sa mi paci ma kratky rukav. Toto je prva svadba na ktoru idem co je v zime. Tak aa chcem poradit ci nie je mimo mat saty s kratkym rukavom? Popripade dlhe saty? A dalsie co hore na seba miesto bundy? 🤣 Som v koncoch. Dakujem za rady a ak posles foto šiat alebo vrchu budem vdacna ❤️

simona92101
26. júl 2021

Tak myslim si ze svadba sa asi nebude konat pod holym nebom niekde na Lomnicaku😉 takze akekolvek saty aj kratke,plus sako alebo len kabat elegantny.na tu chvilku co prebehnes z kostola do auta/saly vydrzis😉

izabela181
26. júl 2021

Presne tak, myslím že je to jedno skoro všetok čas budeš tráviť niekde vnútri, kde bude aj tak kopec ľudí a bude teplo takze úplne v pohode by som volila šaty s krátkym rukávom 😊 na vrch nejaký elegantný kabát (čierny, sivý, bezovy napríklad) 😊

poopsie
26. júl 2021

Ja si myslim, že svadba sa nebude konať 🤣

tara42
26. júl 2021

Kratky rukav. Aj v tom ti bude teplo 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulienkax
26. júl 2021

Hahaha sak svadby v zime Budu určite zakázané 😅

oblecenie99
26. júl 2021

Keď sme chodili kedysi na plesy v zime, vzdy som mala lodičky a krátke šaty s krátkym rukávom, nebola som dlho vonku a vo vnútri bolo teplo 🙂 Možno by som si zvolila nejaké pekné elegantné cizmy(skôr také kotnikove, určite nie dlhé) na obrad, lebo napr. v kostole zvykne byt zima a potom by som sa prezula.

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
26. júl 2021

Kabat?

autor
27. júl 2021

Tak dakujem 🙂 myslela som si ze saty s ramienkami ebo s krátkym rukavom su mimo ale teda aspon si mam z coho vybrat 🙂 nakolko tie na ramienka a kratky rukav su najkrajšie 🙂 A teda všetci dúfame,ze svadba bude. Tiez som sa vydávala pocas druhej vlny ked boli obmedzenia

oblecenie99
27. júl 2021

Nejaké obmedzenia asi budu, ale nepredpokladaju už tak hroznú tretiu vlnu, ako bola druhá, tak v najhoršom by to mohla byť menšia svadba, ale treba veriť, že snáď sa niečo bude dat spraviť 🙂

opica_skorica
1. aug 2022

Co si si obliekla?