Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je krajšie meno Fatimka alebo Noemi?

noeminka28
5. júl 2014

Cakam dievcatko a mam posledny mesiac na rozhodnutie ktore z tychto dvoch mien vyberiem a cim viac blizi porod tym som viac zmetena . Pomozte mi prosim 🙂 Dakujem za kazdy nazor

zazvorka87
5. júl 2014

noemi. 🙂

luciaalex
5. júl 2014

Vyber ine meno 😉 a ak si uz musis vybrat(si si ista?) Tak preboha nie fatimka. Ak teda nezijes v emiratoch

mona69
5. júl 2014

No mne sa páči Noemi.

mimi8814
5. júl 2014

ani jedno😉

cristi
5. júl 2014

nejde o meno ako take,obe su "zaujimave" 😅 ,treba zohladnit aj priezvisko 😉

magdalenkami
5. júl 2014

fatimka -mne sa paci,to som este nepocula-skus skontrolovat numerologiou,mozno ti pomoze rozhodnut sa

nice202
5. júl 2014

ziadne, nie sme niekde v turecku. Jedine, ak mas muza nejakeho zahranicneho, alebo zijes v zahranici, tak Noemi....

sandracs
5. júl 2014

Fatimka 🙂

laurika25
5. júl 2014

Mm chcel strasne Naomi aj ked uz teraz zijeme na Svnsku ale dlhe roky sme zili v zahranici.No nakoniec som si ja vybrala ine meno,tiez zahranicne.

iwesska
5. júl 2014

Meno by sa nemalo vyberat na zaklade popularity, ale podla toho ako ju chcete volat vy a okolie. Tu ti 50 zien povie jedno a 50 druhe, tak podla coho sa rozhodnes? Osobne mi pride Noemi take menej exoticke na nase pomery, Fatima je fakt ako z telenovely, iba ak by si mala manzela z nejakej arabskej krajiny, ze by to pasovalo k priezvisku.

evelynm
5. júl 2014

ani jedno.

amadea3
5. júl 2014

z tychto dvoch urcite Noemi 🙂

zuzkamacken
5. júl 2014

kriste jezisi!! uz sa vam zeny rozum cisti??? za kazdu cenu sa musite predbiehat, ktora originalnejsie meno vymysli??!! tieto dve mena..prast jak uhod, jedno horsie ako druhe!!!! ja radim meno: bubamara!!! 😎

mirtill
5. júl 2014

meno Fatima je oblúbené u rómov,a Noemi je zase biblické židovské meno,ale určite lepšie ako Fatima(môj názor).

mawka
5. júl 2014

meno by sa malo hodit k priezvisku. my noemi mame, najblizsie sa pouziva v HU uplne bezne a kedze ma take priezvisko ze cisto HU a bez -ová, tak sa to hodi uplne v pohode. ale naskakuje mi husia koza, ked sa niekto vola Konvalinka a da meno Jessica Konvalinková alebo nieco podobne. K peknym slovenskym priezviskam sa hodia pekne slovenske mena a je ich dost. Naopak, ak niekto ma vylucne zahranicne meno a zvlast dievcatka bez -ova, tak tam sa hodi uz zahranicne meno alebo neutralny tvar mena.
Lenze teraz je to strasne moderne davat mena z druheho konca zemegule, ktore sa vobec nehodia k priezvisku a znie to dost komicky az trapne. Treba rozmyslat nad tym, ako sa to dieta bude s takym menom neskor citit a ako mu moze ovplyvnit neskor zivot. Totiz nie je prijemne pocuvat, ze ci sa ti rodicia mstili, ked ti dali take meno...

cobhan
5. júl 2014

Ked uz treba vybrat, tak rozhodne radsej Noemi, ...teda pokial neplanujete mat za zata moslima 🙂

tenerifka
5. júl 2014

Meno Fatima bude za par rokov bezne v Europe tak isto ako teraz Maria, mne sa teda vobec nepaci. Noemi je ovela krajsie a nie je az tak bezne(pozna jednu malu blondatu Talianku s tymto menom), ale na tvojom mieste by som este porozmyslala aj o inych menach, mas este cas, Noemi so ale nechaj v zalohe.....

lusyja
5. júl 2014

Mne sa pači určite viac Noemi je to pekné meno... 😉

sandrika1986
5. júl 2014

Noemi 🙂

ankanl
5. júl 2014

Ja by som svojim dceram take Mena nikdy nedala,aj ked zijem v zahranici...

danjelca
5. júl 2014

ak už tak noemi..ale mne sa tak nepáči na pieskovisku ked začujem zahraničné meno...mi to príde také uplne odveci

arnika888
5. júl 2014

Rozhodne vyber meno, ktoré pasuje k priezvisku. Aby tvoje dievčatko v budúcnosti nebolo z toho zúfalé. Myslím si, že je veľa krásnych mien aj v slovenskom kalendári. Nie som zástanca cudzokrajných mien, iba ak aj vy ste cudzokrajní.

cililing1123
6. júl 2014

2 veci sa mi nepacia na zahranicnych menach - ked ma dieta cisto slovenske priezvisko a meno sa k nemu absolutne nehodi. Poznam vela takych deti... chudence ☹ Zdrobneniny zahranicnych mien - v zahranici nepoznaju Nikolasko, Fatimka, Lilinka - pride mi to skor ako pre maciatko. No proste cele zle. Ale to je moj nazor, mam uz pred 40-kou 😀 No niektore mlade mamicky... ach jaj. Plnia si svoje sny a ublizia dietatu nevhodnym menom. Howk!

lulo231
6. júl 2014

Ani jedno z tých, čo si uviedla, ale dobre som sa zabavila takto z rána, prepáč 😀 .
Mne sa páči Emily.

kikushka2386
6. júl 2014

Nepaci sa mi ani jedno.skus vybrat ine

adri266
6. júl 2014

Ani jedno, ak si na SK. Minule som citala problem jednej mamky, originalne nazvala svoje dieta AMY, cita sa EIMY, a ju rozculovalo, ze kazdy malu vola AMY. mala nad tym rozmyslat vtedy, ked vymyslala meno pre dieta.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbarboraa
6. júl 2014

...nechaj vybrat manzela/partnera/otca 🙂 ... a nvm kto uz pisal ze v zahranici nepoznaju zdrobneniny HAHA :D poznaju len su ine ako nase... a co sa tyka ´vyber si zo slovenskeho kalendara´ akoze preco by si mala... my ani meniny neoslavujeme tak je to jednoooo :D ani ty nemusi nasili tlacit cudzie meno aby dieta oslavovalo meniny... prezitok je to

kataina
6. júl 2014

z týchto mien by som nedala ani jedno. Vybrala by som slovenske. Tieto mena nemaju u nas tradiciu. Poznam maminku ktora ma syna Abdula, aj ked otec je zahraničny ale žiju tu!! No s takym menom bude cely život vysvetlovať čo znamena...
Predstav si že sa vydá a bude sa volať Fatima Halušková alebo Noemi Štiavnická

serpentino
6. júl 2014

Jednoznacne Fatima! 😀 a ked bude na buduce chlapec tak Omar! 😀 Dievca ty budes asi z tej mensinovej populacie..toto je meno tak do osady k tym opalenym 😀 inak si neviem vysvetlit tvoje pohnutky 😀 😀 😀 aaale... ci uz na teba z okna kricia Ornella,Rosalinda,Sandokan alebo Fatima,to uz je jedno,tam sa to strati...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli