Je krajšie meno Fatimka alebo Noemi?

noeminka28
5. júl 2014

Cakam dievcatko a mam posledny mesiac na rozhodnutie ktore z tychto dvoch mien vyberiem a cim viac blizi porod tym som viac zmetena . Pomozte mi prosim 🙂 Dakujem za kazdy nazor

lusinga
8. nov 2016

@kvietokbajo význam mena Noemi je "krásna" slebo teda rozkošná 😊

lusinga
9. nov 2016

Mimochodom veľa mien má hebrejský pôvod napr. Maria,Zuzana ,Anna a mohla by som pisat donekonečna,čiže spominanè mená nie su slovenske pochadzaju z hebrejčiny,tak ako napr. Noemi. Treba si najprv preštudovat pôvod mien a nie bezhlavo vypisovat.

lusinga
13. nov 2016

http://www.ved.sk/casnik13.mena.htm mile mamičky tu máte abecedný zoznam slovanskych,alebo teda sloveskych mien,lebo vidìm že viacerè v tom nemáte jasno. Teda ak hľadáte slovenske mená pre svoje deti tu máte abecedný zoznam. Napr. Taky Budimír,Boleslav,Ľudmila,Lubuša,Dobroslava,Kvetana,Svetlana.........

elmas
11. máj 2018

Ahoj mne sa páči Noemi aj ja keď budem mat dcérku tak určite bi som nad iným menom uz nerozmyslala ☺ Noemi je velmi pekné

stascha
11. máj 2018

@lusinga dakujem za zozanm slovenský mien pôvodných. A to som si myslela, že Katarína je rýdzo slovenské meno, super iná je tam veľa pekných mien.

moonlighting
11. máj 2018

Fatima

moonlighting
11. máj 2018

@laskavocka Ako alebo podľa čoho vyrátam vybráciu mena prosím?

sanciova
20. jan 2021

Ahojte je tu niekto kto sa volá Noemi a kedy ste oslavujete to meno dakujem 😊

kamagma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morenitka
10. feb 2024

@brigus198754 ako ju doma voláte? 😊 aj mne sa paci to meno

morenitka
10. feb 2024

@lunedi presne tak ! Aj mne sa to meno paci. A aj tieto zdrobeneniny napadli mňa. Sú milé, žiadna Fata a pod.

elenatomasova
10. feb 2024

@noeminka28 ani jedno v zdrobneline sú otrasné

zuzana76
10. feb 2024

Noemi by som skor dala, v Cechach ma toto meno len 9 dievcat/zien, tu na SK som nenasla statistiku. Fatima je sice pekne, ale z tych tureckych/arabskych sa mne ovela viac paci Elif, Defne, Ceylan

zuzana76
10. feb 2024

Noemi je na Slovensku uplne bezne meno, najma na juznom ci cyhodnom Slovensku, kde zije madarska menšina

mircalla
10. feb 2024

@noeminka28 Obe su hrozne

juliacenc
10. feb 2024

@noeminka28 podla priezviska kt viac pasuje.

bu1bu
10. feb 2024

Ženy, to dievčatko ma už pomaly 10 r! 🤦‍♀️

zuzana76
10. feb 2024

@bu1bu no nevsimli sme si

modrykolibrik
10. feb 2024

Já Vás baby fakt nechapem. Také debilne mena tím detom dáváte. Však Ked raz budu starý a v dd to ako bude vyzerat? Bude tam 10 maxov alebo Alexov a Ked budem volat babku Noemi alebo Fatimka však aj ten personál sa im bude smiat. Strasne 🙄