Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je možné vyrobiť snubný prsteň do mesiaca?

ice8
14. júl 2015

Caute, myslite ze sa da do 1 az 1.5 mesiaca dat vyrobit u dobreho zlatnika prsten, priemerny,
Stihal by to, v klude? 🙂
Vdaka

Ked uz sme pritom, viete odporucit nejakeho dobreho na zapadnom SR? 🙂

mimla
14. júl 2015

Áno priemerná dodacia doba prsteňov je cca 30 dní. Aspoň keď my sme pozerali tak to takto bolo v úplne každom zlatníctve do ktorého sme vkročili.

jabadaba
14. júl 2015

😀 ze dodacia lehota mesiac a pol.....moj milovany manzel prsten poriesil behom par hodin. A trafil sa do vkusu i velkosti. Sak zajdem do zlatnictva a vyberiem, nie? Z takej kopy prstenov....

mimla
14. júl 2015

@jabadaba Na klasické zlaté obrúčky je dodacia lehota aj na drahšie prstene. Majú tam len makety. My sme tiež nakoniec skončili dokonca v predajni striebra. Máme nakoniec strieborné. Boli tam hneď k odberu. Máme radšej striebro.

gabrielaslivkova
15. júl 2015

@ice8 áno, aj, záleží, odkiaľ to je - môj zásnubný trval mesiac a pol - objednávané v BA, vyrábané v Prahe, išlo o veľkého, celosvetového obchodníka (spoločnosť), obrúčky sme si dali robiť v ZA v malej dielni a trvalo to týždeň.

lenkanovakkova
8. aug 2015
Používateľ lenkanovakkova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenkanovakkova.

Dnes už vážne nie je problém objednať prsteň z eshopu a doručia ti ho do mesiaca 😝 len si treba vybrať dobrý a kvalitný obchod.

5rasto
22. aug 2015

Presne tak, dodacej doby sa už dnes netreba báť 😉

lindasok
14. sep 2015

Odporúčam tento online obchod, je možné si objednať meracie pásku a zistiť veľkosť a potom už si len vybrať typ prsteňa, dodaciu lehotu vám oznámi, ale do mesiaca by to malo byť 🙂
http://www.sperky-a-diamanty.sk/svadobne-obruck...

petra_maminka
22. sep 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

určite záleží od toho či má byť ten prsteň nejak špeciálny, či máte špeci požiadavky, alebo chcete niečo čo sa bežne vyrába, kamarátka si dávala robiť na objednávku presne navrhnutý u izlata, pretože nijaké zlatníctvo v meste neponúkalo možnosť upraviť si aký prsteň chce a hľadala niečo masívne s veľa kamienkami, neviem teda za koľko jej to prišlo ale myslím si že viac ako mesiac - mesiac a pol to netrvá

ivetka_iv
29. okt 2015
Používateľ ivetka_iv je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivetka_iv.

Nám napríklad dodali prsteň z Briliant a trvalo to približne mesiac. Všetko asi závisí od toho, koľko objednávok majú. Síce sú o niečo drahšie ale na ruke vyzerajú prstene nádherne 🙂 http://www.briliant.sk/slk/nase-zasnubne-prstene

Tu začni písať odpoveď...

Odošli