Je možné zorganizovať vlastnú svadbu s 5 mesačným bábom?

16. máj 2022

ahojte, myslite ze je vôbec realne zorganizovat vlastnú svadbu s 5-mesacnym babom?
Islo by o mensiu svadbu s max 30 ludmi.
Zatial nad tym len premyslam a neviem ci do toho ist alebo nie...

Mate niektora skusenost?

Dakujem 🙂

drzaopica
16. máj 2022

Prečo nie?

vulka
16. máj 2022

My sme takú mali. Bolo to fajn.

autor
16. máj 2022

@vulka a aj sa dala ta svadba uzit? ak sa mozem spytat ako ste mali vyriesenu starostlivost o babatko pocas priprav,fotenia,atd... toho sa najviac obavam :/

evka_s
16. máj 2022

My jsme tak měli, malý měl necelého půl roku. Při obřadu ho držel můj otec, ale začal plakat tak jsem ho měla u sebe já. Na oslavě se u něj střídaly babičky, dědové, strejdové, tety, v kočárku a za bděla mu bylo jedno u koho je. Kojit se kojil podle potřeby jako vždycky, večer spal v kočárku venku...měl pár uplakaných momentů (zuby) ale většinou ok 🙂

autor
16. máj 2022

@evka_s a myslite ze tak najskôr od kedy ..este pripada do uvahy aj skôr... ale s 3-mesacnym je to asi moc skoro?

martinkatinka
16. máj 2022

Moj mal 3,5mesiaca, ked sme sa brali 😁 a organizovala som vsetko prevazne sama

autor
16. máj 2022
ajka0207
16. máj 2022

Co myslíš pod "prípravy", ja všade chodím s malou v nosiči a zvládam v pohode. Licenie a česanie je Max na tri hodiny, to bábo niekto postrazi. Na fotenie zober mamu alebo svokru. Užiť sa to dá tak ako všetko s deťmi. Je to iné ako bez nich ale nemusí to byť zlé.

andrea2022
16. máj 2022

Svadbu by som ešte nejako dala, keď kojiš môže to byť obtiažnejsie, záleží aj na povahe dieťaťa. Ale to behanie s dieťaťom potom po všetkých možných úradoch ohľadom vybavovania nových osobných údajov je tiež kapitola sama o sebe.

danyelia
16. máj 2022

Ahoj, jasné, že sa dá...kamarátka tak mala, svadba s 5- mesačnou dcérkou a zvládli v pohode...

evka_s
16. máj 2022

Podle 3měsíční ok, může potřebovat více spát, neporostou mu ty zuby a tak ,🙂 S naším by to teda bylo lepší jako s 3měsíčn než půlročním. Základ je, že je to dítě zvyklé na jiné lidi. Našeho si mamka dala do nosítka a v pohodě jsme se mohli hodinu fotit. Brácha ho nosil po areálu a my si mohli zahrát hry, kočárek si půjčoval kdekdo, jemu to bylo šumafuk. Ale byl fulltime kojený plus ty zuby, takže třeba z oběda nemám nic, byl nalepený na mě a odmítal se nechat odložit 😀